- 500 тис. км
- Чернігів
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто 99 рік,2.5,65Кв,максі база,грузпас.Двигун,ходова без нарікань,поміняні фільтри,масло,новий акумулятор.
Авто 99 рік,2.5,65Кв,максі база,грузпас.Двигун,ходова без нарікань,поміняні фільтри,масло,новий акумулятор.
Візуально мотор та все навісне ціле, окрім стартера. Кпп теж візуально ціле. Мотор не запускався після ДТП. Телефон
У 22-му році пригнана з Німеччиною. Є дуже зручні функції такі як авто відкриття багажника та підігрів лобового скла. Машина обслуговувалася вчасно кожні 8000Км Двигун працює ідеально, рудиків на корпусі немає, є моменти по кузову місцями неакуратно пофарбована
2.0 FSI-150 к.с. 2007 рік, 260000 пробіг, бензин Авто в доглянутому стані, все працює без нарікань
Авто в гарному стані,салон чистий ,газ -бензин.(кондиціонер не працює) Зв'язок вайбер телеграм
Свій автомобіль. Два ключі два комплекти гуми.
Продам авто від власника, в гарному стані, по кузову є незначні подряпини, автомобіль на ходу, робити нічого не треба! Колодки, диски, амортизатори все нове, масло motul 5v30 міняв через 8 тис. Машина варта уваги! Всі питання по телефону! Перекупам не турбувати!
Вітаю всіх хто читається це оголошення )продаю сімейний автомобіль ,який повністю обслуговував та виконував всі планові ремонтні роботи вчасно.В даному автомобілі не фарбована жодна деталь кузова,та авто має подвійний окрас із заводу ,який ви можете перевірити за бажанням.Можливо це і зберегло такий стан кузову,немає жодного рижика.Купував авто в вересні 2025 з пробігом 288тис км,за цей час замінив ремінь ГРМ ,помпу,ролики та комплектуючі до нього,також була повністю помита система охолодження із заміною охолоджуючої рідини,на 293тис замінив демфер ,мастило в АКП та фільтр,замінив задні стійкі стабілізатора,замінив клапан КВКГ.Також встановлений панорамний дах,де була проведена заніна резинки ущільнювача та повністю обслуговувана.Екологія Є.Встановлені диски R17,з новою гумою 215/55R17(Kapsen),також є комплект зимової гуми.Всі кнопки,які встановлені працюють і функції які влаштовані в авто працюють.Питання причина продажу такого на хваленого авто? Бо купляєм Multivan)Більше інформації надам в телефонному режимі.В допомозі авто бізнесменів не потребую.
Volkswagen Touareg 2011 року. 3-х літровий дизель. Коробка ZF 8-ступенева, надійний гідротрансформатор. Фактично один власник в Україні (були переоформлення на членів сім'ї). У володінні 5 років. Гаражне зберігання. Пошкодження мінімальні, по фото все видно, фарбовані бампера, частково капот, край правого крила та частково кришка багажника. Безпека вся ціла, лобове та всі вікна рідні. По салону нічого не протерто та не перешито. Панорама. Шторка багажника є. Технічно автомобіль повністю обслужений. Заміна мастила кожні 8000км, заміна паливного фільтра - кожну другу заміну масла. 1000км як замінені масла в коробці, роздатці, редукторах. Акумулятору 3 рік. Екологія вся на місці, проблем немає. Півроку тому - ревізія тормозної системи та заміна колодок. Все працює. Аргументований торг. Будь які перевірки на будь яких СТО.
Авто в гарному стані обслугований деталі по телефону
Продам власний автомобіль. Літні диски 17 з гумою 23 року, також в наявності зимній комплект на 16 дисках з гумою 23 року, 2 ключі, все в ідеальному стані, обслуговувався в офіціалів. Повністю обслужений, замінено абсолютно все і готовий до будь-яких подорожей. Замінена оптика, тепер вночі можна нормально бачити дорогу та все що поруч. Активований CarPlay та багато інших фішок. На всі запитання відповім по телефону
Дуже гарна комплектація клімат,шкіряний салон з підігрівом передніх сидінь,камера заднього виду парктроніки,панорамний дах,преміальна акустика fender з сабуфером,безключовий доступ.З недоліків є скло на задньому стопі,на одному крилі передньому е невиликий скло а на другому трішки поліз лак.так авто в гарному обслуженому стані
Продам авто в нормальному стані, потрібно замінити лобове скло (є в наявності) якщо буде час заміню сам, переклеїти стелю, всі інші питання по телефону або пишіть . Обмін з моєю доплатою не пропонувати . Замінено нові передні стойки і пружини з опорами
Володію авто з 2012 року. Авто на впевненому ходу. Два комплекти гуми. Є недоліки по кузову. За всіма деталями звертайтесь по телефону.
Було проведено ремонт гбц, нові направляючі, клапана гідрокомпенсатори. ГРМ помпа термостат радіатор нові. Паливна турбіна після ремонту. Передок перебратий повністю, нова ресора,стійкі амортизатора, шарові, реставровані супорта. Є нюанси по кузову. Все працює. Резина трохи походить. Торг можливий. До продажі не готувався, ніхто губи не мазав.
Продам авто в гарному стані. Офіційно куплена в автосалоні в Україні. Другий власник. Є всі документи що робилось з авто. Машина доглянута, вкладень не потребує. Пробіг не скручений. Салон алькантара з тканиною. Коврики eva. Є докатка. Два комплекта шин: зима/літо hankook - 235/55/r17
Продам власний автомобіль в чудовому технічному та візуальному стані. Автомобіль без ДТП. Кузов, бампера, лобове скло без сколів, царапин, мятин. Пороги в ідеальному стані без жодних потертостей та царапин. В технічній частині по мотору, коробці, ходовій, жодних зауважень. На пробізі 249 тис. км. замінено комплект ГРМ з помпою. На пробізі 252 тис. км. замінено моторне масло з фільтрами. Турбіна працює ідеально. Диски, колодки - вироботка мінімальна. По електроніці помилок не виявлено. Вся екологія на місці, регенерація проходить регулярно. Клімат-контроль працює на відмінно. Ходова збита та в повному порядку без жодних зауважень. Салон максимально охайний та збережений. Стан шкіри, дверних карт, кнопочок в ідеальному стані, що і видно на фото. Авто в гарній комплектацій, є все найнеобхідніше: трьохзонний клімат-контроль; запуск з кнопки; система Start/Stop; адаптивний круїз-контроль; парктроніки 360; CarPlay, Android Auto; авто світло, авто дощ; датчик тиску в шинах, електронний ручник та інше. На авто стоїть нова резина, вироботка мінімальна (дивитись на фото). В комплекті: 2 ключі, повнорозмірна докатка, домкрат. За необхідності надішлю додаткові фото і відео.
Продаю машину повністю на бойовому ходу, по машині жодних нюансів немає, сів — поїхав
Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслуговуваний та готовий до експлуатації. Встановлено нове зчеплення, ГБО (вписане в техпаспорт), ксенонове світло, сабвуфер, підігрів передніх сидінь, передні електросклопідйомники та протитуманні фари. У комплекті два комплекти коліс (літо/зима). Свіжа страховка. Документи в порядку, продаж з переоформленням, можливий торг.
