- 265 тис. км
- Чернігів
- Дизель, 2.46 л.
- Автомат
Машина в гарному стані Багато чого було зроблено по ходовій Не коптить не димить Є не значні нюанси по кузову Тільки тільки зробив ТО Дуже спішу з переоформленням тому і така ціна
Машина в гарному стані Багато чого було зроблено по ходовій Не коптить не димить Є не значні нюанси по кузову Тільки тільки зробив ТО Дуже спішу з переоформленням тому і така ціна
Авто в хорошому стані, гума 2-й сезон, мастило міняне при 202400 км., 2-х зонний клімат контроль, обігрів передніх сидінь, дзеркал, заднього скла, датчик дощу, водійське сидіння регулювання електронне. Проведено заміну по ходовій: стійки, стійки стабілізатора, опорні пішипники. АКПП перемикається чудово, без пінків.
Авто обслуговується вчасно. Пробіг не скручували, на дверях е рижики як і у всіх В6. Дзвоніть
Торг біля авто зовнішньо потребує підкрасів в деяких місцях, трохи під'їдає масло. Покупав в січні 2025. Газова установка рідна МЕТАНОВА... Якщо обмін, пропонуйте авто від 14 року гібрид .. дзвоніть у ВатсАпп.
Прекрасний автомобіль, на трьох видах палива, все в оригіналі , реальний пробіг, доглянутий, масло 5v30 кожні 10 т, на всіх паливах працює рівно і без зауважень, 7 місць, салон оригінал з турану, 2 додаткові складені в багажнику, піднімаються за потреби, жива по кузову, без серйозних ДТП, достойна уваги кожного,кому потрібно авто такої модефікації.
Цікавить обмін на б5+ 1.9tdi або BMWe46 3.0d
Машина в чудовому стані, вкладень не потребує. Двигун, коробка і ходова без зауважень. 2000км назад заміна всіх мастил і фільтрів. Салон доглянутий, сидіння біла шкіра (вдягнені в чохли). Комплектація R-Line: -Максимальна оптика -Панорама -Шкіряні сидіння з усіма регулюваннями -Акустика Fender -Безключовий доступ -Камера заднього виду -Кнопка Старт/Стоп -Датчик дощу та світла
Продам автомобіль,в гарному стані.Робити нічого не треба,сів і поїхав.Дуже економна.За містом 5-5,2 на 100 км.По місту різні показники.Більше детальніше, дзвоніть. 06вісім,сто п'ятдесят два, 12,дев'яносто1. Торг біля машини.
Авто повністю обслужене гарний стан, один власник.
Вся інформація по телефону.
Авто в гарному технічному стані. Обслуговуване. Економічне. Комфортне в керуванні. Фільтра та мастило мінялось вчасно.
На дзвінки не відповідаю. Пишіть у вайбері або телеграм
Продаю власний автомобіль(2 власник), авто в чудовому технічному стані, обслуговувався вчасно та регулярно, є деякі нюанси по лакофарбовому покритті. За подробицями телефонуйте або пишіть
Продам не дорого без обману і проблем своє авто.. В авто було вкладено багато. помпа/новий стартер/генератор перебраний+ ремінь+ новий натяжний механізм (кочерга, пружина, втулки) новий демпферний шків/антифриз G12/у коробці 75w90/захист мотора/доп пічка салону, оригінал/ітд + комплект 4 колеса зимові з дисками.
Авто в гарному стані, все працює як годинник, їздить кожен день. З мінусів, то є тільки невеликі питання по ЛКП і треба приділити увагу порогам. А так авто вогонь, сів поїхав і ніяких питань.
Авто в доброму стані не димить масла не бере.
Продам свій автомобіль в гарному стані, по авто нічого не потрібно робити, авто знаходиться в м Новгород -Сіверський
Автомобіль в хорошому стані Тільки поварені пороги і арки З мотором все чудово, коробка перемикається чудово Нова передня гума
