- 225 тис. км
- Сміла
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Авто в гарному , збереженому стані деталі за телефоном
Авто в гарному , збереженому стані деталі за телефоном
Замінено:комплект грм,нове щеплення з демфером,новий радіатор , нові колодки передні та задні , в авто багато замінено запчастин на нові!мороз,літо запускається двигун з пів оберту!,екологія на місці, клімат працює, помилок немає! Торг біля капота . Автомобіль обслуговувався вчасно . Питань по ходовій частині та по мотору немає
Volkswagen T4 1.9 дизель Автомобіль у власності однієї сім’ї з 2013 року, всі переоформлення проводились виключно в колі сім’ї. Надійний та економний двигун 1.9 дизель. Нещодавно проведено обслуговування: — заміна ГРМ — заміна гальмівних дисків та колодок — заміна масла — заміна антифризу Технічно справний, повністю на ходу. По кузову присутні косметичні моменти, не критичні, на експлуатацію не впливають. Встановлена резина C-класу, залишок близько 80%. Будь-який вид переоформлення. Простий, витривалий та надійний автомобіль, чудово підійде для роботи або щоденного користування. ✅Обмін на повнопривідний автомобіль
продам гольф 4, ходова і двигун в нормі, масла замінені, всі питання по телефону .Газ вписаний ,робить як на газу так і бензині. Заміна печки салона, заміна поршньової.Новий потолок. заміна мотора .Старий в придачу.
Слава Україні! Авто у відмінному стані. Пошкодження були незначні в задню частину. Користуюсь 4 роки. Вклади робив не жаліючи. Рідини всі поміняні. Новий власник буде задоволений автомобілем.
Продам Гольф 5 плюс. Авто у чудовому стані, як на свої роки. Придбане мною після пригону у 2020 році. Весь час в моїх руках. Двигун працює чудово, розхід палива приємний. Гума всесезонна, є комплект літньої практично нової. Всі інші питання по телефону
Авто в гарному стані,ато купувалося для себе, 2 -й власник в Україні, мастило і всі замінники замінювались вчасно.Датчик дощу,світла.Два ключі.Підігрів заднього скла.Перекупам не турбувати.Олива замінена.Торг біля авто.Замінено оливу в МКП на 230.тис км.Замінено зчеплення 09.07.2025 .
Продаю власний VW Passat. Фактично перший план в Україні. Автомобіль у доброму технічному стані, обслужений та готовий до поїздок. Дуже комфортний, динамічний і водночас дійсно економний в ходу. Встановлено хороші led-ламри на дальнє та ближнє світло. Два ключі. Вся безпека ціла. Головне по обслуговуванню: Ремінь ГРМ + помпу замінено 10 тис. км тому. Маховик замінено на 220 тис. км (працює ідеально, без жодних зауважень). Свіже ТО: масло та фільтри щойно замінені. Кондеціонер заправлений. У комплекті з авто віддаю комплект зимової гуми на дисках. Салон охайний та доглянутий. Готовий до перевірок на СТО. За деталями звертайтесь за телефоном.
+ 7 місць + Надійний двигун Компанія «FINAUTO» пропонує варіанти покупки авто за ГОТІВКОВІ, в КРЕДИТ, ЛІЗИНГ, а так само можливість ОБМІНУ (Trade-in). Телефонуйте, відповімо на всі ваші запитання !
Автомобіль на ходу,по документам пасажир 8+1,є питання по кузову,всі питання по телефону
Пропоную власне авто в хорошому технічному стані. Двигун 1.4 BBY 16 V. Сигналізація , 4 склопідйомники з доводчиками , магнітола. Двигун і коробка в хорошому стані. Всі роботи проводились вчасно. Замінено комплект ГРМ , нова помпа , новий радіатор , новий АКБ. Ходова частина нарікань не має. Проблемні місця по кузову на фото. Продаю як є. Додаю комплект зимової гуми. Торг присутній! Телефонуйте або пишіть Вайбер чи Телеграм.
+ Повний привід + Надійний двигун Компанія «FINAUTO» пропонує варіанти покупки авто за ГОТІВКОВІ, в КРЕДИТ, ЛІЗИНГ, а так само можливість ОБМІНУ (Trade-in). Телефонуйте, відповімо на всі ваші запитання !
+ Повний привід + Надійний двигун Компанія «FINAUTO» пропонує варіанти покупки авто за ГОТІВКОВІ, в КРЕДИТ, ЛІЗИНГ, а так само можливість ОБМІНУ (Trade-in). Телефонуйте, відповімо на всі ваші запитання !
Авто повністю на ходу Вкладень не потребує
Всі питання по телефону
Автомобіль пригнаний з Німеччини ,перший власник в Україні .Стан-ідеальний????Без підкрасів і царапинок. Автобізнесменам прохання не турбувати.
Перший власник. Кулпяв новою в офісійному автосалоні в Києві. Авто доглянуте, все працює, ніяких помилок та проблем. Мастило міняв кожні 8-9тис. Нещодавно поставив нову гуму літню. Глобального обслуговування не потребує. Останні 9 міс не використовую, куплена електричка. Акб нова, ГРМ замінений на 190т, гальмівні колодки та диски на 220т. По ходовій все в нормі. Мастило не бере, паливна працює ідеально, турбіна теж ідеально. Авто не бите та ціле, підкрашував переднє ліве крило (зацепив парковочний обмежувач, і трішки заднє праве крило біля бамперу. Пошкодження були суто косметичні. Весь час передня частина була в плівці, та деякі елементи. Плівку знято, авто відполірували, щоб не було переходу. Допомоги в продажу не потребую.
