- 208 тис. км
- Буча
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Доброго дня!) Продам власне авто!!! Машина яка дарує емоції!!! Виглядає дуже гарно!!! Максимальна комплектація!!! Шкіряний салон Чорна стеля Підігрів сидінь Датчик світла та дощу Тонування в коло Доопрацювання + Downpipe (eco off) - Резонатр + Доопрацювання банки + State 1 200 + сил Дзвонить, пишіть…
проверка любая СТО-пройдено очередное ТО (замена колодок, аккумулятора,развал-схождение). В семье авто выходного дня.Сборка 2012 год.ПЕРВЫМ ВЛАДЕЛЬЦЕМ КУПЛЕНА В САЛОНЕ в сентябре 2013 ГОДА- НЕ БИТ ВСЕ СТЕКЛА РОДНЫЕ. ОЧЕНЬ КОМПАКТНЫЙ И ЭКОНОМНЫЙ АВТОМОБИЛЬ . Расход топлива при смешанном цикле - 6, 6 л/100 км, при городском цикле - 8, 7 л/100 км, на трассе - 5 4 л/100 км. Сервисная книжка присутствует. БЕЗ ВЛОЖЕНИЙ. ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЛЕТНИЕ КОВРИКИ. ЗИМНЯЯ РЕЗИНА. ХРАНИТСЯ В ТЕПЛОМ ГАРАЖЕ.ПЛОЩАДКАМ И ПОСРЕДНИКАМ НЕ БЕСПОКОИТЬ=возможен обмен
Продається стильний і динамічний Volkswagen Scirocco. Автомобіль у хорошому технічному стані, доглянутий, використовується щодня. Виділяється зовнішнім виглядом та оновленим шкіряним салоном. Новий блок циліндрів. Пробіг 30 тис км .
Технічно авто у бездоганному стані. Все, що можна було відремонтувати – було зроблено на пробігу 164–170 тис. км (реставрація турбіни, стартера, ходова (амортизатори поміняні та рейка на оригінал), було зроблено капітальний ремонт двигуна, акпп). Вкладень не потребує. Заміна олії та фільтрів відбувалася кожні 5 тисяч км. з авто поводилися обережно, ТО вчасно робилося. Продаж неспішний, потрібно більш сімейне авто. Додатково є набір зимової гуми. Можлива перевірка на будь-якому СТО.
Продається вогняний і жвавий хот хетч Volkswagen Scirocco! Машина в неймовірно красивому алому кольорі та єдина в такому обвісі в Україні. Вона привертає масу уваги, навіть коли просто стоїть припаркованою. Молоді та зухвалі, і просто ті, хто цінує в авто швидкість, керованість і стиль — це пропозиція для вас! В ній однаково класно і розсікати містом, і їздити по трасі у дальні поїздки. Я — другий власник. Для свого віку машина дуже малим ОРИГІНАЛЬНИМ пробігом. Тому що завжди була другою машиною в сім'ї та машиною вихідного дня. Стан салону та ЛКП — відмінний! Вона ніколи не була в ДТП, і в ній не фарбувалося нічого, крім порогів та пластикових елементів (бампер, обвіс). Є тільки дрібні сколи. Машина купувалася для себе, в неї вкладалася душа, і всі ці роки вона була улюблена та доглянута. Умови зберігання — на підземному паркінгу. Заміна оливи — кожні 5-7 тис. км, оливи в коробці — кожні 40 тис. км. Жодних нарікань щодо технічного стану, багато чого було обслужено та замінено минулої осені — перевірка на будь-якому СТО. За час володіння в ній було зроблено такі поліпшення: - обвіс Caractere - вихлоп Milltek - спортивний повітряний фільтр Revo - чип двигуна Revo Stage 2 (290 к.с.) - чип DSG від Revo - посилені передні гальма від Audi S5 - посилені задні гальма від Golf R - диски 17'' Tomason TN16 - мультимедіа з сенсорним екраном на Android з Apple CarPlay - покращені лінзи у фарах - LED покажчики повороту з денними ходовими вогнями - капот у бронеплівці На машині стоїть майже нова гума Michelin Pilot Sport PS4 235/45 R17 97Y, є комплект зимової гуми. Авто з категорії "сів і поїхав", жодних вкладень не потребує! Поки писав, самому стало шкода її продавати :) Як у мультфільмі — "така корова потрібна самому". Причина продажу проста - за 9 років володіння я з неї виріс. І буду радий, якщо вона дістанеться тому, хто дійсно буде її цінувати. Якщо купите, не пошкодуєте і будете отримувати задоволення від неї ще довгі роки.
