- 239 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.39 л.
- Автомат
Продам своє авто, яким користувався 3 роки. Технічно повністю справне, сів і поїхав, щодня на ходу. Обслуговувалося завжди вчасно, проблем із ним ніколи не було так як все робилося для себе. Авто дуже спритне, маневрене в потоці дарує купу емоцій та привертає до себе увагу. Виглядає явно не на свій рік випуску, люди завжди дивуються коли взнають її вік) Два роки тому замінено комплект ГРМ, ТО кожні 7-8 тис. км. Працює кожна кнопка, стан салону доглянутий та завжди підтримувався в чистоті. Зі своїх допрацювань - перебрана та вдосконалена вихлопна система, цінителям звук сподобається, а також трохи збільшена потужність, щоб їхало не гірше 2.0. Особисте авто, за яке не соромно! Нещодавно відкапіталено коробку, придбаний новий акумулятор. Із бонусів - літня гума, два ключі, та дійсна страховка :) Із недоліків - невідреставроване пошкодження на капоті (крайнє фото). Реальним покупцям мінімальний торг, будь-які перевірки та тест драйв) Телефонувати лише на WhatsApp!
