- 78 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.39 л.
- Автомат
продам volkswagen polo 2012 автомобіль у хорошому стані 1,4 бензин коробка DSG куплений в автосалоні
продам volkswagen polo 2012 автомобіль у хорошому стані 1,4 бензин коробка DSG куплений в автосалоні
Автомобіль у хорошому стані, їздили та подорожували без проблем, щойно замінили масло на 5000 кілометрів, встановлені зимові колеса та нові чорні диски + всесезонні 4 колеса з оригінальними дисками від Polo 4 електричні склопідйомники. Працює на газу та бензині. Кондиціонер працює повністю нормально. Усе скло затоньоване Дзеркала електричні. Причина продажу - уїжджаємо з чоловіком додому до Єгипту. Купували лише на час перебування в Україні. ********** - Полина
Після ДТП. То пройшло. Сигналізація, кондиціонер, підігрів сидінь, справна на ходу.
Надійний та економічний автомобіль, ідеально підходить як для міста, так і для поїздок на далекі відстані. Двигун 1.6 — простий і перевірений, працює рівно, без зайвих шумів. Встановлено ГБО, що значно зменшує витрати на паливо. Механічна коробка передач — перемикає чітко, без зауважень. З вашого боку будь-які перевірки на СТО Подивитись можна на салоні за адресою Богоявленський 21/1 На додаткові питання відповість Вадим Заяць Додаткові послуги салону: ?викуп ?обмін ?прийом на комісію ?доставка в інше місто ?лізинг/кредит
Продам автомобіль VW Polo Sedan 2013 р. Авто купляли з автосалона, перший власник. В ДТП участі не приймало, фарба рідна. Є незначні подряпини переднього бампера. Масло в двигун заливав тільки оригінальне марки Eneos, завезене з Угорщини. Встановлене газове обладнання BRC. Перевірка на любому СТО при продажі. Гума літня
Є невеликі нюанси по кузову. Все інше в чудовому стані ходова перебрана, щеплення поміняне , екологія на місці клапан егр теж поміняний. Резина літня 26р в комплекті ще зимова резина 25р на залізних дисках
Другий власник з 2018 року, машина у відмінному стані. Дорога магнітола андроїд, камера заднього виду, wi-fi, 4g, навігація. Двустороння сигналізація з автозапуском. Розхід палива 5.4 траса. Вкладень не потребує.
продам свій автомобіль друга машина в сімї їздила жінка повністю доглянутий і обслужений ,комплектація GTI їде досить жваво , коробка перемикає плавно без ривків ,всі детелі по телефону
Поло 2012 року випуску. 1.6 Газ/бензин (газ вписаний). Стоїть літня гума. Масла не бере, двигун працює рівно. Ходова в нормі. Салон чистий, охайний. 2 ключі. Дуже економне авто. Решта питань по телефону.
Гарний стан По машині все ОК ! ГАЗ
Продам власне офіційне авто у технічно гарному стані (не биток пригнаний). Авто економне - стоїть газове обладнання (вписане в техпаспорт), середній розхід газу - 7,5. Салон в якісних комбінованих чохлах. Додатково встановлено задній парктронік. Є незначні пошкодження по кузову (вирішуються швидко за незначні кошти). Торг біля капоту, готовий до любих перевірок на Вашій СТО. Перекупам прохання не турбувати. ********** Дар?я
Гарний автомобіль, економний. Стан - сів та поїхав. Пробіг рідний. Підігрів сидінь передніх, Bluetooth, автомат, сигналізація, 2 комплекта коліс (літо, зима) з дисками, захист двигуна. Встановлене ГБО, яке вчасно обслуговується. ТО все робиться вчасно. Тонування вікон, по двигуну, кпп без нарікань, працює рівно. Є мінімальні пошкодження по кузову, на фото все зафіксовано. Готові до перевірки на СТО.
Авто в р-н ходова.
Машина, офіційно куплена в Сумах у салоні, з рідним пробігом, без жодного підкрасу, 1.6 бензин, ланцюговий привід ГРМ, обслужена. Куму потрібна практично нова машина зі звичайним атмосферним двигуном і механікою, будь ласка, телефонуйте, приїжджайте, дивіться. За документами моя.
Продам автомобіль через ДІЯ Другий власник, автомобіль у гарному стані для своїх років. З недоліків е моменти по ЛФП, та тріщина лобового скла. За більш детальною інформацією телефонуйте або пишіть повідомлення.
Продам Фольцваген Поло в гарному стані Витрати мінімальні Лише переоформлення За детальною інформацією звертайтесь за телефоном
поло седан 1.6 cfna ,на газу ,працює як на бензині так і на газу ,після обслуговування , масла фільтра нові , продаж тільки з повним переоформленням через дію ,власник, на хорошій літній гумі на 15 титанах ,тонування з заводу вкруг, новий АКБ , ходова в нормі , газ вписаний ,дно з заводу в пластиковому захисті ,мотор теж з хорошим металевим захистом , надійне економічне авто телефон не завжди під рукою що цікаво пишіть тут в приватні
Авто в гарному стані.Оригінальний пробіг 113000км.Авто не крашене по авто немає жодного підкрасу.Два комплекти резини.Два ключі Авто все в оригіналі
Авто в гарному стані Вкладень не потребує В салоні ніколи не палили та завжди доглядали за станом Не дорога в обслуговуванні Детальніше по телефону
