- 136 тис. км
- Київ
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в гарному технічному стані, було переважно гаражне зберігання. Має нюанси на крилах і порогах, хвороба volkswagen. По всім питанням більш детально, по телефону
Авто в гарному технічному стані, було переважно гаражне зберігання. Має нюанси на крилах і порогах, хвороба volkswagen. По всім питанням більш детально, по телефону
Продаю авто дружини. Причина - хоче щось на автоматі і трішки краще. Авто фактично перебуває в одні сім,ї, я купував в чоловіка сестри, а вони купували в салоні. Пробіг 159000, половина з них наїздив швагро з сестрою в Нічеччині на автобанах. По кузову на відео нюанси показав, на те щось зкину по ціні, все інше в нормі. Мотор масла не бере, антифриз на місці. Машина хороша, доглянута, зберігається в гаражі. Є комплект зимової гуми на стальних дисках. Телефонуйте, що цікавить - розповім.
Машина пригнана з Німеччини. В Україні автомобілем користувався лише я, два власника я і дружина. В комплекті йдуть оригінальні колеса літньої резини з дисками чорного кольору R17 (див. далі по фото). Також коплект зимової резини. Якщо зацікавило, звертайтесь!
Продам авто в хорошому стані .Коробка передач добре переключає,ходова зроблена ,мотор працює рівно.По кузові не гнила,на свої роки виглядає досить не погано.Акумолятор новий.Деталі по телефону.
Чудовий автомобіль Поло 1.4 бензин/газ. Все працює, включається/ виключається, кондиціонер, автосигналізація
Чудова машинка. Дуже економічна. Не потребує капіталовкладень. Фсі опції працездатні.
по тел
Машина в доброму стані ніяких вкладень не потребує в комплекті входять зимові та літні шини
