- 226 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в гарному стані, третій власник, обслужене, заміняна, грм та розхідники заміняні, кондиціонер та піч роблять гарно. Ел. склопідйомники на всіх дверях. В салоні чисто, не курили. Пробіг 247 000, рідний. В ДТП не була. Газ 4 покоління, вписаний в техпаспорт. Гаражне зберігання. По всім питанням дзвоніть по телефону. Автопідприємцям не турбувати. По всім питанням: (viber, telegram)
Надійний автомобіль на моторі 1.4 Бензин, другий власник ,Пробіг рідний 91 тис.км. Повністю обслужена , Стан нової машини . Нещодавно зроблене якісне тонування. Замінений ГРМ.
Продам своє авто. Ластівка у чудовому стані для своїх років, ідеальна як перша машина або як авто для міста. Машина була надійним помічником щоденного користування. Встановлене ГБО. Пробіг 202077км. Всі поточні роботи виконані, технічно справна. Додатково-комплект літніх шин. Сподіваюсь попаде у добрі руки.
Після ДТП, потребує ремоту, з документами порядок, газ не вписанй, детальніше телефонуйте.
Свіжий автомобіль з Німеччини. Розмитнений та сертифікований. По кузові в дуже гарному стані. Рідний пробіг. Сервісна книжка.Кондиціонер, передні і задні електросклопідйомники. Автомобіль сів і поїхав. Економний та надійний. За більше детальною інформацією телефонуйте.
Продам Polo 2003, 1.2 бензин. Машина в гарному стані, без нарікань, на ходу, без помилок. Компактне та економне авто. Авто робилось для себе, тому зимою був куплений новий акумулятор. Масло та фільтра замінені всього 600 км тому, загалом обслужене авто. Одразу, причина продажу, купівля нового авто (Універсал), polo залишав батькам, тому і вкладав гроші, але з деяких причин вони не можуть зараз ним користуватись. Авто в гаражному зберіганні з осінні 2025 року. Рік тому замінював передні амортизатори. Ще, по резині, зимова майже нова резина (максимум 1 тисячу на ній від?їздів) + комплект всесезонки. З продажем не поспішаю, прохання перекупів не турбувати. Іноді можу бути не на звʼязку, тому пишіть у вайбер чи телеграм.
Продам власне авто, VW Polo 2005р. Машина в гарному стані, технічно без зауважень, єдине що горить помилка по ABS., в іншому питань немає. По кузову є нюанси але нічого критичного. Двигун 1.4 в чудовому стані, їде добре, масла від заміни до заміни не бере. Ходова вся майже нова. Обслуговувалася весь час експлуатації на одній станції, є документи по сервісу. Все мінялося вчасно, грошей не жалілося. Салон в нормальному стані, хороша комплектація. Є кондиціонер заправлений, працюючий, підігрів сидінь, всі склопідйомники, електро регулювання дзеркал з підігрівом. Свіже тонування, хороша музика. Новий акумулятор, є гарантія. Хороша зимова резина. Машина на ходу кожен день. Продаж тільки з переоформленням.
Тоноване скло, легкосплавні диски 15 ,
Продам автомобіль фольцваген поло 2007. 1.2 бензин . Дуже економічне авто , приблизно витрата палива по місту фкиїв 5-7 літрів.(7 якщо манера їзди більш агресивна). Нюанси є тільки по кузову, трохи сзаду кришка . Ходова повністю нова , є Чеки та можливість огляду на СТО. По коробці та мотору питань нема . В салоні незначні сліди експлуатації, але для такого пробігу там більше ніж просто нормально! Авто в рідному кольору
авто в хорошому стані
Чудова машинка. Дуже економічна. Не потребує капіталовкладень. Фсі опції працездатні.
Продам авто у гарному стані.Вкланень не потребує, є нюанси по лако-фарбовому покриттю. Авто було кожного дня на ходу, продую автомобіль бо чоловік служить. Переоформлення без проблем так як власниця я. Літом було замінено; -супорта -колодки тормозні (всі) -тормозні диски -фільтра, масла -стойки -сайленблоки -тормозна магістраль Автомобіль готовий до перевірок на сто. З нюансів; -підгнивші пороги, но дно повністю ціле є відео з підйомника -поліз лак. Також є літні та зимові диски з резиною і докатка,домкрат,вороток
по тел
Масла в моторі і в коробці тому замінені фільтра всі теж резина зема нова
Машина в доброму стані ніяких вкладень не потребує в комплекті входять зимові та літні шини
Авто в р-н ходова.
Машина, офіційно куплена в Сумах у салоні, з рідним пробігом, без жодного підкрасу, 1.6 бензин, ланцюговий привід ГРМ, обслужена. Куму потрібна практично нова машина зі звичайним атмосферним двигуном і механікою, будь ласка, телефонуйте, приїжджайте, дивіться. За документами моя.
