- 280 тис. км
- Лисянка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.48 л.
- Автомат
Продам Фольцваген Пасат европа 2012 рік ,2.0тді, в одних руках понад 7 років після пригону,авто в дуже гарному стані ,фарбована тільки одна деталь!!! (переднє крило без шпаклівкі)Кузов та салон в ідеальному стані.По техніці без жодних зауважень.Обмін на пасат Б8 европа.
Volkswagen Passat 2012, 2.5 бензин, механіка, 219 тис. км. Авто в хорошому стані, двигун і коробка працюють без зауважень. Обслуговувалась регулярно, масло, фільтра замінені 4 тис. км тому. Є клімат-контроль, круїз, підігрів сидінь, bluetooth. По кузову є незначні сліди експлуатації. 2 нові літні шини, комплект зимових r17. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Можливий торг біля авто.
Автомобіль у відмінному стані, 1 власник, сам приганяв, повністю обслужений, є всі чеки та підтверджуючі документи, нова гума.
Продаж власного сімейного авто у авто працють усі функції які є ,не фарбована без ДТП , 1 власник в Україні,доглянуте та обслужене ,авто у володінні приблизно півтора року,1 власник в Україні,хороший сімейний автомобіль доволі потужний ,економний та надійний мотор САХА так як дані мотори після 11 року позабирали усіх косяків, з усіх авто які мали у користуванні то цей мотор найкращий . Масло замінено 7т. тому а взагалі ми наїздили на авто 17 т. масло від заміни до за міни не бере ні грама масла,масло лили Мотюль фільтри кнехт.Стоїть нова резина ,комплект зимової також є, затоновано дорогою плівкою,фари затягнуто в бронеплівку,два комплекти коврів ворс, резина, при купівлі авто першочергово було замінено цеп ГРМ,помпа,антифриз,замінені колодки.До коробки ще ніхто не ліз перемикає плавно на усіх режимах не дьоргає і нічого не стукає ,ходова також ідеал,кузов весь у рідній фарбі нічого не фарбовано взагалі але кузов має маленькі сколи та царапинки але вони були коли ми купували це авто.Комплектація: датчик світла,дощу,втоми водія, круїз контроль,адаптивне світло,ЛЕД оптика зад-перід,електро форкоп , мультимедіа сенсорна оригінальна,стартстоп,парктроніки і багато чого іншого.За більш детальнішою інформацією телефонуйте чуть не забув причина продажі замовили більше і дороговартісне авто...Готовий до любих перевірок розхід авто залежить від їзди але у нас виходило у місті в середньому 7.7-8.5 л. на 100км. траса 6.5-7.8 на 100км. ПО АВТО НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ,масло потрібно буде замінити через 3 т. км і все.
Продаю власне авто в гарному тех. стані. Комплектація SE, 2013 модел. рік. Другий власник в Україні. Реальний пробіг. Автомобіль доглянутий, щоденно виїжджаю на роботу і додому. • Супернадійний атмосфер. 5-цил. бензин. двигун 2,5л/125кВт, працює ідеально тихо і рівно • Коробка передач також найнадійніша на ринку: 6-ступеневий гідротрансформатор Aisin 09g300033p. Перемикає плавно та без ривків • Італійське ГБО Tomasetto Achille (вписано в тех.паспорт), газу в бак входить орієнтовно 57л. Разом з бензиновим баком на 70л запас ходу просто величезний • Салон в чудовому стані: чистий, охайний, без особливих потертостей • Сидіння зі штучної шкіри, дуже практичні та зручні • Електрорегул. водій. сидіння; з підтримкою для поясниці • Підігрів передній сидінь; • Надзвичайно просторий і місткий салон для водія і для пасажирів (подовжена база для америк. ринку); • Повний електропакет; • Підігрів дзеркал заднього виду; • Функція автосвітло (денні ход. вогні / ближнє світло); • Лінзовані фари, лампи ксенонові D2S (встановлені нові 11.02.2026), світло яскраве та зручне; • Системи ABS і ESP; • Шкіряне мультикермо, дуже зручне, з регул. по висоті та виносу; • Нова мультимедія (5C0035200D) з моделі Passat B8, дуже крутий та потужний звук (8 динаміків) • Камера заднього виду • 2 компл. ключів • Віддам також 3 додатк. зим. покришки 215/55 R17 • Діюча автоцивілка PZU Україна по 14.02.2027 Ходова збита, без сторонніх звуків. Останній раз перевірялась 16.02.26 при плановому ТО на 273 тис.км. По кузову частково видно сліди експлуатації: рижики на лівій передній арці, заполіровані подряпини з дод. фарби. В Америці пошкодження було в праву пасажир. дверку (фото за запитом надам). Ні двигун, ні інші системи авто не постраждали. На даний момент авто повністю обслужене (в т.ч. замінений цеп ГРМ, ремінь та ролики генератора, бачок та насос ГУР), помилок не видає, масла не бере, не потребує вкладень! Торг лише біля авто. Продам кінцевому власнику. Перекупів прохання не турбувати
Авто в дуже гарному стані бі лед два комплекти колес на дисках дзвоніть расскажу по авто дуже багато зробили по техніке все норм любие проверки Перекупи просьба не беспокоіть Езжу сам каждий день
Машина офіційна,по машині працює кожна кнопочка, нічого робити не потрібно, оригінальний пробіг,сервісна книжка, замінено свічки,500 км назад замінив масло5-30 ORAL,,висною зроблено розвал перед установкою літніх шин , нещодавно затонував,машинка виглядає набагато краще ,додатково по телефону ,всім гарних продаж.
Авто на повному ходу.Володію 6 років,єдиний власник в Україні(в липні поставив на дружину).Дуже надійний двигун,не плутати з саха( провів велике ТО,замінив цеп и дуже багато всього,на давний час двигун в стані нового).Розхід по місту до 10 кубів метану.Бак на 30л бензину та 30куб метану.З мінусів -рижики по кузову,ціна питання 500-600 уе.Дуже багато знаю про ці авто на відміну від наших сто,тому розкажу все як є,без сказок.Авто кожен день їздить,використовувалась як основне авто.Торг на дорогу та кофе.Можливий обмін на вантажний бус-Renault Master.Можу віддати за 7000 з умовою що рижики та поліровка ваші.Літній комплект(титани+підношена резина)+200уе.
Авто що дня на ходу Технічно та візуально без зауважень Проведене повне ТО КОГО ЩО ЦіКАВИТЬ ПИШІТЬ ДЗВОНІТЬ НА ОБМІН ДОРОЩЕ
У продажу Volkswagen Passat NMS 2012 року — комфортний та надійний седан з 2.0 дизельним двигуном у топовій комплектації SЕL. Авто привезене з Америки після незначного ДТП, якісно відновлене, пошкоджені елементи замінені на нові. Комплектація включає двозонний клімат-контроль, підігрів передніх сидінь, електрорегулювання сидінь, датчики світла та дощу, люк і світлий шкіряний салон. Автомобіль дарує плавний хід, комфорт у поїздках та приємну витрату пального. Повністю обслужений, готовий до сезону. Комплект ГРМ замінено на 187 тис. км. Запрошуємо на огляд та тест-драйв.
Другий власник в Україні, авто в моєму користуванні майже 5 років, усі ТО проводились вчасно, технічно машина в чудовому стані, косметично теж дуже приємна) Купував в Україні на автобазарі, знімки того як виглядала машина на аукціоні, можете глянуть в інтернеті, приїхала ціла без пошкоджень, але є якісь нюанс по пробігу, прикріпив в кінці звіт, можете ознайомитись, показує тепер невірний пробіг по базі По пробігу 225 тис.км., їздив на сервіс шоб дізнатись чи були втручання в пробіг, комп?ютер втручань не показав, готовий до перевірок, можемо поїхати на СТО Є невеликі сколи на капоті та бамперах, наші дороги, самі розумієте Іноді з’являється чек через обрив ланцюга обігріву бачка AdBlue, переважно, коли холодно, літом зникає, їжджу так давно, на роботу авто це ніяк не впливає, просто інколи муляє лампочка на панелі Сервіси по AdBlue у нас в основному працюють з вантажівками, тому руки не дійшли, але за бажання можна виправити або просто звикнути, як це зробив я) Можу зробити на цьому приємну знижку По ремонтам в машині мінявся мехетроник 2 роки тому і клапан ЕГР, також мінявся бачок антифризу, бо при заміні антифризу пережали кришку і він луснув Виведена камера заднього виду, але не підключена, бо в рідній магнітолі оказалось немає заді фішки для підключення, до нової руки не доходили, щоб підключити Тріснула шкіра на сидінні водія, технічно все працює, обігрів сидіння працює, але косметично не дуже ок, можу зробити ще знижку на тому Продаж в зв?язку з тим, що придбав знову ж таки пасата, але вже B8 По додатковим питанням звоніть або пишіть, гарного дня
Автомобіль у відмінному стані 2000 км було замінено моторне масло і фільтра , а також масло в коробці DSG , замінені всі тормозні диски та колодки , Вигляду додають фари з динамічними поворотниками . Салон з тканини , але стоять зроблені під заказ чохли
Пасат в гарному стані, пробіг чесний, не кручений. Ніяких помилок нема, мотор, коробка працюють ідеально. По ходовій нічого не гримить. Вкладень не потребує. Готовий на перевірки на СТО
VW Passat B7 1.6 дизель 2012 року, має гарну комплектацію, надійний і економний двигун, масло не бере по ходовій все добре, вкладень не потребує Можливий обмін на авто з вашою доплатою
VW Passat Highline 1.4 TSI Розмитнений,має сертифікат Заводська газова установка Чистий 2012 рік Багата комплектація Максимальна оптика з автосвітлом Сліпі зони Тримання в полосі Чорна стеля Камера заднього виду Електро фаркоп Та багато іншого 2 ключа сервісна книжка Більше інформації за телефоном
Масла фільтра замінені.гума в подарунок.по ходовій-передні стойки та стойки стабілізатора замінені,подушки мотора,шарова.ззаді-заміна стойок стабілізатора,салінблоки ричаги.зроблено сходження по кругу після заміни по ходовці.
Авто в хорошому технічному стані, повністю обслужене! Дуже доглянутий Passat, вкладень не потребує — сів і поїхав. Технічне обслуговування: • Заміна демпферного маховика • Нові гальмівні диски та колодки по колу • Повністю обслужена підвіска — нові стойки, пружини, втулки, сайлентблоки • Свіже ТО (олія, фільтри) • Авто їде м’яко, коробка перемикає плавно, двигун працює рівно Економічне, комфортне і надійне сімейне авто. + комплект зимової нової резини Реальному покупцю — торг біля авто.
Гарна комплектація, все працює, активних помилок немає. Технічно без зауважень. ГРМ замінено. По кузову є подряпина на задньому бампері. Комфортний, економний автомобіль. Приїжджайте дивіться, машиною будете задоволені!
