- 224 тис. км
- Миколаїв
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Продам власний автомобіль у гарному технічному стані,все працює,зимова резина,навігація.
Продам власний автомобіль у гарному технічному стані,все працює,зимова резина,навігація.
Авто в дуже хорошому стані.Вкладень не потребує. Номер телефону:
Своє авто , продаж не терміновий Обслуговується вчасно , змінювалось , все в гарному стані , працює без нарікань , укомплектована супер , салон ідеал Резина літо- зима
Продам автомобіль W Passat B7 куплений в автосалоні в офіційного дилера.Другий власник автомобіля.Авто в дуже хорошому,збереженому стані.Авто в рідній фарбі без підкрасів та шпаклівки.Кузов без жучків та рижиків.Рідний пробіг 116тис.Працює кожна кнопочка.2 комплекти гуми.Зимова гума нова.Встановлена якісна магнітола та камера заднього виду.Зроблена професійна антикорозійна обробка кузова в літку 24року.Замінено всі розхідники.Мастило та фільтра мінялись вчасно та хорошої якості.Ходова частина зроблена.КПП 6-ти ступка.Продаж у зв’язку з виїздом за кордон.Документи в повному порядку.Любий вид переоформлення!
Продам Passat B7 2011р. Перший власник. Доглянутий та збережений. Економне та комфортне авто. Якісно та своєчасно обслуговувався. Авто без зауваженнь, не фарбоване, двигун та вся технічна частина у відмінному стані, салон також збережений добре. Два ключі.
Volkswagen Passat B7 ,авто в хорошому стані,обслуговування проводилось завжди вчасно ,два комплекти коліс .
Обмін на Позашляховик $8'500-12'500 Гарне авто з дуже класною комплектацією. В авто є все крім автомату. Панорама, адаптивний круїз, безключовий на всих дверях, парктроники 360°, камераз заднього виду, андроид авто, блютуз, коньячний кожаний з замшою салон, авто світло, авто дощ, адаптивне світло, кнопка старт стоп, електро ручник, автохолд, датчики в шинах. Вкладень не потребує взагалі. На обмін як у всіх дорожче.
Продаю авто в хорошому стані. Мотор працює добре, без посторонніх звуків.Оливи не бере,по підвісці все добре, нічого не стукає. ЛКП в доброму стані, присутні маленькі сколи та царапинки . Торг біля капоту. Детальніше по телефону. Телефонуйте в будь який час.
Продам власне авто. Надійне, за 3 роки ні разу не підводило, вчасно обслуговували. Гарна літня гума з антипроколом на 18 дисках. Новий АКБ. Один власник в Україні, незначні недоліки по кузову.
Volkswagen Passat 2011 SEL PREMIUM комфорт і надійність в одному авто! Пропонується у чудовому стані, доглянутий салон та кузов. Автомобіль оснащений потужним 2.5?L 5?циліндровим бензиновим двигуном з плавною автоматичною коробкою передач. Передній привід забезпечує стійкість і легкість керування у місті та на трасі. ГБО MRC G03 4 покоління на гарантії (час газу до 09.2028), редуктор 250?к.с., бак-таблетка 52?л Сервісна книга рідна + всі акти по ГБО. Офіційне обслуговування, гарантія на ГБО, заміна моторного масла 5W-30 кожні 10?т км, заміна масла КПП кожні 60?т км, ТО ГБО кожні 10?т км 2 ключа. Максимальна комплектація SEL Premium: -Електролюк -Електропривід і пам’ять сидінь, підігрів сидінь -Магнітола Android + камера заднього ходу + гучний зв’язок -2-зонний клімат-контроль -Ambient підсвітка салону з керуванням зі смартфону, підсвітка дверей та ніг -Склопідйомники електро, шкіряне кермо -Преміальна акустика Fender -Безключовий доступ -Дистанційний запуск Компанія "Rudolf Autohaus" має 15-річний досвід та пропонує своїм клієнтам: - Trade-in (обмін) - Продаж та викуп авто - Можливість розрахунку в USDt - Автомобілі з ПДВ - Кредит та лізинг - Швидке переоформлення - Діагностика на сервісах, яким Ви довіряєте, в зручний для Вас час - КАСКО від лідерів ринку 3,5%
Автомобіль в гарному, робочому стані, замінено масло,всі функції працюють,новий АКБ,екологія знята,є підкраси.Можливо разтермінування до 10 місяців при умові внесення 50%(ціна на разтермінування 8900)
Хороший стан, пів року в Україні пригнана з Німеччини, більш детально по телефону
Продам пасат В 7 сцепленя нове грм поміняли за машиною дивились все вчаснр всі деталі по тел машина в хорошому стані
Автомобіль в хорошому стані. Використовувався переважно за кордоном. Доглянутий та охайний салон. Пройшов СТО згідно регламенту. Рік випуску грудень 2011 року. Авто підняте до 3 см.
Автомобіль в гарному стані, обслуговуваний, вкладень не потребує,по кузову недоліків немає, в користуванні знаходиться 6 рік, якщо цікавить всі деталі по телефону, або пишіть
Авто обслуговувалося у офіціалів, вся історія та підтвердження пробігу можна підтвердити! Автомобіль у максимальній комплектації - є все! Авто повністю обслужене. За последние 20 тыс км поменяны (из дорогостоящего): форсунки, маховик, цепь, сальник заднего коленвала, термостат. С авто идёт комплект новой зимней резины (на фото есть). Усі подробиці по телефону - реальному покупцеві. Торг можливий, але адекватний! Авто коштує вказаної ціни. Готовий до перевірки на будь-якому сто. Можливий обмін на renault-trafic.
моє особисто авто,попало в дтп,в авто було замінено на нові запчастини, комплект ГРМ15тис,назад,демфер,нова турбіна,егр в зборі з охолоджувачем, двигун в ідеальному стані,автомобіль заводиться і їде,підвіска не постраждала,можливий торг,всі питання по телефону.
