- 280 тис. км
- Кривий Ріг
- Не вказано
- Ручна / Механіка
Терміново, обслугований, в хорошому стані. Масла, фільтра, ГРМ, щеплення, все заміненно. Не димить, турбіна сухенька, дує, масла не їсть (з вихлопної труби можна їсти на стільки чиста) то б то ні при яких оборотах диму немає. (Бо є люди які кажуть для дизеля трішки димок це норм) Так ось, дим це не норм, норм це коли взагалі немає. Розхід приємний, 5-6 літрів. Турбіна суха, двигун сухий, кпп суха, авто без гнилі. Кондиціонер працює. Автомобіль без приколів одним словом. Продаю так як хочу купити електро автомобіль, не здихуюсь, автомобіль правда дуже хороший, просто так як їзджу дуже багато, то хотілось би ще економніше. Тому хто купить не пошкодує 100%. Ціна вказана на металевих дисках. Хитрих прошу проходити мимо, ціна і так розумію солодка. Торгу НЕМАЄ!
