- 232 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Не бита не фарбована електро кришка багажника електро стійки підігрів лобового панорама шкіра парктроніки в коло підігрів сидінь датчик тиску 17 Колісні диски і одоптивний круїз контроль
Не бита не фарбована електро кришка багажника електро стійки підігрів лобового панорама шкіра парктроніки в коло підігрів сидінь датчик тиску 17 Колісні диски і одоптивний круїз контроль
продам пассат в дуже гарному стані на жирній комплектації 2.0 дизель шестисупка по кузову є пару нюансів можливий торг на місці
Продам авто в хорошому стані Переоформлення через Дію (За потреби можливе оформлення довіреності у нотаріуса для подальшого переоформлення авто на покупця.) Дзвонити на Viber (я за кордоном) Автомобіль 2011 року, оснащений надійним та економним двигуном 2.0 дизель (170 к.с.). Пробіг — 249 тис. км. Машина доглянута, технічно справна та готова до експлуатації. Комплектація та функції: * Шкіряний салон * Автоматичне паркування * Панорамний дах * Запуск двигуна з кнопки * Парктроніки 360° * Круїз-контроль * Андроїд магнітола * Камера заднього виду * Двохзонний клімат-контроль * Підігрів та вентиляція сидінь (комфорт взимку та влітку) * Електрорегулювання спинки сидіння водія * Фаркоп Обслуговування: Авто у володінні майже 3 роки * Замінено комплект ГРМ на пробігу 240 тис. км * Замінено 2 датчики ABS * Регулярна заміна масла кожні 10 тис. км (Motul) * Минулого року замінено масло в коробці передач Додатково: * Встановлена літня резина 2024 року з хорошим протектором * Можлива перевірка на будь-якому СТО * На приборній панелі помилок немає * Авто в стані сів і поїхав Авто комфортне, добре укомплектоване та варте уваги. Деталі по телефону Viber
VOLKSWAGEN PASSAT B7 MNS 2011 року 2.5 газ\бенз атмосфера надійний Хороша комплектація Встановлений якісний газ, розхід палива 10 літрів Авто на впевненому ходу кожного дня + Комплект зимових келес Кому цікавий Passat телефонуйте
Авто на ходу. Все працює. Сів і поїхав. За більш детальною інформацією за телефоном.
свіжопригнана з Швейцарії, в гарному стані
чудовий сімейний економічний автомобіль за технікою порядок, мастила фільтри замінені вчасно електрика та електроніка працює по кузову є сліди експлуатації документи в порядку, тільки повне переоформлення.
без проблем. telefonuvaty watzzap abo pysaty
Продам свій надійний і класний автомобіль. Я перший і єдиний власник в Україні, купувалася в 2020 році, з пробігом 218 тис. Км. За цей час проїхав 37 тис км, машина була вихідного дня. Було багато чого зроблено, як технічно, так і для більшого комфорту( обезшумленні всі двері, амбітний підсвітка в салоні, підвищений кліренс- виглядає як alltrack, встановлено газове обладнання 20 тис тому, масло в коробці мінялося на початку року. По кузову питань немає все ціле і в гарному стані, на свої роки виглядає достойно, може сміливо дати опір 2014-2015 рокам. Комплект r17 зимової гуми на дисках!!! По всім питанням телефонуйте,більш детально розповім! Всім мирного неба та чудових покупок!
Авто у дуже хорошому стані. Пригнаний із Швеції, в Україні з 12.03.23. Майже топова комплектація. Паркувальний помічник працює відмінно! Одинадцять подушок безпеки! Електрофаркоп, нова запаска, автозатемнення дзеркала заднього виду, дуже хороша акустика та багато іншого... Замінено всі розхідники (фільтра, рідини, ГРМ, ролики, помпа, ремінь генератора ) Нові шведські пружини передньої підвіски та сайлентблоки передніх важелів, замінені телескопи дверцят багажника. Новий радіатор кондиціонера.
Детальна інформація за телефоні
Автомобіль в гарно стані, нещодавно зроблена вся ходова спереду включаючи стійки, грм з помпою замінено, маховик мінявся, екологія видалена та прошита на 200сил, не димить, мотор сухий, непогана літня гума, салон збережений, клімат, обслужений та заправлений, офіційна, 2ключі, документи в порядку, хороший торг
Дзвонити та писати на Ватцап
Продам власний автомобіль , 2.0 tdi 140 коней , масла не бере взагалі , мінялось кожні 7 тис пробігу , два комплекти резини . незначні нюанси по кузову . Всі питання задавайте відповім . Дзвінки та смс вайбер, ватсап.
продаю свій автомобіль детальну інформацію розкажу по телефону
ОФІЦІЙНЕ АВТО. Автомобіль весь в рідній фарбі, два ключа. Рідний пробіг. Авто обслуговувалося на АТЛАНТІ. Газ 5покоління!
Автомобіль пригнаний з Європи ,кермувальником була дівчина яка дбайливо відносилась до авто .
Автомобіль у хорошому стані , на 330 тис пройдено ТО , всі деталі за телефоном !
Всі питання по телефону
Volkswagen Passat B7 Highline 2011 рік • Автомат DSG • Highline комплектація Автомобіль у дуже хорошому стані, повністю обслужений та вкладень не потребує.
