- 207 тис. км
- Суми
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному, робочому стані, замінено масло,всі функції працюють,новий АКБ,екологія знята,є підкраси.Можливо разтермінування до 10 місяців при умові внесення 50%(ціна на разтермінування 8900)
Автомобіль в гарному, робочому стані, замінено масло,всі функції працюють,новий АКБ,екологія знята,є підкраси.Можливо разтермінування до 10 місяців при умові внесення 50%(ціна на разтермінування 8900)
Хороший стан, пів року в Україні пригнана з Німеччини, більш детально по телефону
Продам пасат В 7 сцепленя нове грм поміняли за машиною дивились все вчаснр всі деталі по тел машина в хорошому стані
Автомобіль в хорошому стані. Використовувався переважно за кордоном. Доглянутий та охайний салон. Пройшов СТО згідно регламенту. Рік випуску грудень 2011 року. Авто підняте до 3 см.
Автомобіль в гарному стані, обслуговуваний, вкладень не потребує,по кузову недоліків немає, в користуванні знаходиться 6 рік, якщо цікавить всі деталі по телефону, або пишіть
Авто обслуговувалося у офіціалів, вся історія та підтвердження пробігу можна підтвердити! Автомобіль у максимальній комплектації - є все! Авто повністю обслужене. За последние 20 тыс км поменяны (из дорогостоящего): форсунки, маховик, цепь, сальник заднего коленвала, термостат. С авто идёт комплект новой зимней резины (на фото есть). Усі подробиці по телефону - реальному покупцеві. Торг можливий, але адекватний! Авто коштує вказаної ціни. Готовий до перевірки на будь-якому сто. Можливий обмін на renault-trafic.
моє особисто авто,попало в дтп,в авто було замінено на нові запчастини, комплект ГРМ15тис,назад,демфер,нова турбіна,егр в зборі з охолоджувачем, двигун в ідеальному стані,автомобіль заводиться і їде,підвіска не постраждала,можливий торг,всі питання по телефону.
Машина в гарному, збереженому стані, обслуговувалась на АлексІф, є всі акти обслуговування.Детальніше по телефону
Гарний стан як технічно так і візуально. Стоїть нова резина. Ходова не стукає. Мотор масла не бере. Екологія на місці нічого не вирізалося та не чіпувалося. Кожна кнопка по авто працює.
Пассат б7 1.6 дизель уневерсал 2011р 394т пробег Авто в отличнном состоянии Обслуженно до мелочей 2 комплекта резины Готов к любым проверкам Все вопросы по телефону
Авто в гарному стані, на ходу, сів та поїхав. Всі питання по телефону
Продам Volkswagen Passat B7 Highline 08.11.2011 року (модельний рік 2012) 2.0 TDI 125 кВт/170 к.с. Common Rail. Без ДТП, повністю в рідній фарбі! В збереженому технічному та візуальному стані! Салон не подертий і не прокурений, сажевий фільтр та каталізатор на місці. Дуже хороша комплектація! Webasto на пульті.По електриці працює кожна кнопка! Не димить не троїть. Сервісна книжка, є підтвердження усіх замінених деталей.По всім питанням телефонуйте. Готовий до будь-яких перевірок. Торг присутній!
машинка повністю справна без зауважень та капіталовкладень щойно була проведена заміна демфера (700$) і помінялися масло кастрол+ фільтра ,ходова нова кондиціонер літом заправлявся до повного, за деталями дзвоніть
ДЗВОНІТЬ
Два ключі сервісна книжка автономна vebasto
🚗 Volkswagen Passat B7, 2011 рік, 1.4 TSI 💨 Двигун: 1.4 бензин (TSI) 📅 Рік випуску: 2011 ⚙️ КПП: автомат 🚘 Пробіг: 274000 🛠 Технічний стан: авто повністю обслужене, всі регламентні роботи проведені, не потребує вкладень. ✅ Ходова, мотор, коробка в ідеальному стані. 🪑 Чистий та доглянутий салон. 🔧 Масла, фільтри, ремені — замінені. 🛡 Авто вкладень не потребує — сів і поїхав! 📄 Документи в порядку, переоформлення без проблем. Телефонуйте **********
Passat B7. Офіціне авто, придбане в україні. Машинка виїхала з салону 12 мїсяця 2011 року, модельний ряд 12 року. В машинку було вкладено, і зроблено дуже багато: заміна ГРМ, заміна рулевої рейки, ремонт коробки, ремонт турбіни, заміна щеплення та ще багато чого по дрібному ремонту ( 20 тис. тому ) При потребі, є усі накладні і т.д. По лакофарбовому покриттю - є невеличкі "грішки", можна було б зафарбувати і полірнути, але - краще зроблю знижку, і нехать займається новий власник. Машинка заправлялась тільки хорошим пальним. 2 тис. тому - зроблено ТО, масло лилось весь час тільки хороше. Глобальних вкладень по машинці не передбачається, тому хто шукає для себе - welcome ) Переконливе прохання - з не адекватними пропозиціями не звертатись )) Миру і оптимізму усім !)
Авто в добром стані, нічого робити не потрібно в загалі, фарбоване тільки переднє праве крило і кришка багажника, Надійний повний привод 4motion ,Замінено масла,фільтра, грм , колодки, Нова турбіна, рульова рейка, роздатка. Авто після детейлинга і кераміки, авто чисте і варте уваги, дзвоніть або пишіть на viber. Перекупам і авто салонам не турбувати !!!!!!!!!!!!!
