- 205 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Автомобіль з Швейцарії дуже збережений стан є вісі сервіси два ключа сертифікат антиблікове лобове скло підігрів скла 205 тис оригінальний пробіг техніка ніяких питань!!!
Продам авто з чесним пробігом в хорошому стані, офіційно я 2 власник в Україні є всі підтверджуючі документи, є звіт з CarVertical надам при потребі всю інформацію,вся сервісна історія до моменту пригону в Україну, 2 комплекти резини з дисками , 2 ключі 2 комплекти ковриків, за детальною інформацією пишіть або телефонуйте, реальному покупцеві розумний торг біля авто.
Авто у відмінному стані, як на фото, в живу виглядає краще. Чистий 2011 рік випуску. Експлуатація з 2013 року. Максимально-топова комплектація Highline. Коробка автомат DSG6 мокра. Вся екологія на місці. Демфер не чути. Машина була в хороших руках. Один власник в Швейцарії. Авто виглядає по всьому до 50тис.км., їздило на дальні поїздки. Два ключа. В оригіналі. Жодний болтик не кручений. Всі вікна рідні. Без жодної ржавщини. Не бита, є один косметичний підкрас, перевірялась електричним приладом . Рідний пробіг 100% 133тис.км, є сервісна, є роздруківка з дилера,вчасно обслуговувалась, легко можна перевірити на офіційному Volkswagen. Щойнопригнана з Швейцарії. Розмитнена, зроблений сертифікат, є всі необхідні документи для постановки на облік.Без пробігу по Україні. Все працює. Кліма заправлена. Технічно в ідеальному стані. Обслужена. Капіталовкладень не потребує. В машині не курили. Мотор 2.0 TDI дизель 103кВт працює як часи. Економна. Ідеальний варіант для себе. Всі деталі по телефоні.
Продам Volkswagen Passat 2011 року. Єдиний власник авто. Авто у власносні з 2018р, придбане в Німеччині з пробігом 250 тис. км. (підтверджено записами з диллера). Автомобіль доглянутий в гарному візуальному та технічному стані. Комплектація Comfortline: - парктроніки передні, задні. - кондиціонер / клімат-контроль - електросклопідйомники - мультируль - ABS / ESP - подушки безпеки - тонування Автомобіль вкладень не потребує. Торг біля авто.
Продається надійний та комфортний автомобіль — Volkswagen Passat B7 (повний привід). Авто у гарному білому кольорі, свіжопригнане з Європи, вже розмитнене та готове до постановки на облік. - Машина повністю обслужена, додаткових вкладень не потребує — сіли та поїхали. - Всі вікна рідні, включно з лобовим. - Оригінальний пробіг, нічого не скручувалось і не приховувалось — для перевірки надаю VIN-код. - Салон у гарному стані: кермо не перефарбоване, авто не «замучене». - На свій вік автомобіль у дуже достойному стані. Автомобіль комфортний, практичний та чудово підходить як для міста, так і для подорожей. Дзовоніть, пишіть. Домовимось!!! Всім гарних покупок і мирного неба! ?
Оригінальний пробіг.Добрий стан. Замінено зчеплення. Зимові шини в наявності. Екологія на місці. Замінено масло та всі фільтра.
Продам Volkswagen Passat b7 Авто у гарному стані, ходова, двигун - працюють без нарікань Вставлено мультимедіа з CarPlay, камерою, амбієнт підсвітка салону Заводиться і їде у будь-яку погоду без проблем Торг біля капоту З документами все добре, переоформлення
Авто в чудовому стані всі деталі по телефону
Автомобіль в дуже хорошому стані. Технічно без зауважень. По кузову нічого робити не потрібно. Все як на фото. Корозії, царапин, вмятин не має, пристутні хіба що звичайні сліди експлуатації. Дуже гарний колір. Глибоко сіро-графітовий. Фото на жаль цього практично не передає. Потрібно дивитися вживу. Салон теж в чудовому стані. Має досить гарну комплектацію. Клімат контроль, круїз контроль, Датчики світла, дощу. Підігрів сидінь. Присутній штатний дисплей. NAVI, TV, DVD, CD, Bluetooth. Парктроніки з переду та ззаду, підрульові лепестки та багато іншого. 2 ключі. Продаж в звязку з сімейними обставинами. Прохання телефонувати реально зацікавлених. ********** для тих хто пропонує обмін, зважайте що ціна на моє авто такого року та двигуном стоїть по низу ринку та обумовлена пріоритетним продажем за готівку, якщо на обмін то ціна значно вища.
Авто в доброму технічному стані, дзвоніть розповім ))
Авто у хорошому стані сервісна книга, екологія на місті гаражне зберігання. Торг біля авто.
Volkswagen Passat B7 універсал 2011 р. 1.6 TDI (дизель) Надійний, економний та практичний універсал. Двигун 1.6 дизель — витратa пального мінімальна, ідеальний варіант для міста та траси. Просторий салон і великий багажник — чудово підійде для сім’ї. Авто пофарбоване в круг. Технічно в хорошому стані, їде добре.
АВТО ВАРТЕ ВАШОЇ УВАГИ!!!!!!!
Продам власний автомобіль.По техніці все внормі.Екологія на місці,регенерація раз в 500км.10 тис.тому замінив комплект щеплення по LUK.також замінено ГРМ + помпа,антифриз.Адаптивна фара,підігріви сидінь,датчик дощу,світла,трох зонний клімат.З авто віддам 4 зимові шини.Літо зад пробіг 20 тис.передня 10 тис.Від заміни до заміни масла не бере взагалі.Має дефекти по кузову корозії,сколи.При покупці авто перевіряв через carvertical скручено 80 тис.тобто на даний час чесний пробіг 360 тис.маю звіт.Перший власник в Україні.Маю діагностику при огляді можу показати стан форсунок і інших речей які вас цікавлять.
(Можливий обмін з вашою доплатою) Продам своє авто в гарному стані) Авто на кожний день. Парктроніки, підігрів сидінь, зеркал, лобового, 2 ключа Оригінальні літні диски interlagos R18 8j На резині Hankook 235/40 Оригінальні зимні диски R16 На резині Hankook 215/60 На пружинах Eibach Pro Kit -30мм Новий АКБ 75аh 2024 року(topla) Нові Котушки, нові свічки запалювання(bosch, ngk) Новий масловідділювач(оригінал) Нова помпа з термостатом+ремінь(INA) Нові перередні опори з підшипником (lemforder) Нова опора коробки(оригінал) Нові стійки зад.стабілізатора (lemforder) Нові втулки зад.стабілізатора (оригінал) Цеп замінено. Заміна оливи кожні 6-7 тис, від заміни до заміни без доливу. Олива в коробці замінено.
Продам пасат б7 в хорошому збереженому стані Авто не бите, не крашене не шпакльована. з рідним підтвердженим пробігом як по сервісній книзі так і по програмах. повна історія авто. Без ключовий доступ система старт стоп на світлофорі або пробках сама вимикає і вмикає двигун. Парк троніки перед зад. підігрів заднього скла та дзеркал. підігрів сидінь. двох зонний клімат контроль і много іншого. По авто нічого робити не треба сів поїхав. З недоліків присутні рижики на задніх арках не критично ще ні разу не робилося сам не роблю щоб не було шпаклівки і претензій що авто дтп чи якісь інші фантазії. на обмін Америка не цікавить Всім миру і хороших продаж....
Продам власне авто. Перший власник в Україні. Гаражне зберігання. Два ключі. Комплект зимових коліс. Поміняно грм, помпу, масло в двигуні, коробці передач, муфті халдекс та замінені всі фільтри
Авто повністю обслужене, новий грм з помпою,новий agm акумулятор. Авто в дуже гарному збереженому стані на свій пробіг. Більше інформації по телефону.
