- 233 тис. км
- Бучач
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Терміново, обслугований, в хорошому стані. Масла, фільтра, ГРМ, щеплення, все заміненно. Не димить, турбіна сухенька, дує, масла не їсть (з вихлопної труби можна їсти на стільки чиста) то б то ні при яких оборотах диму немає. (Бо є люди які кажуть для дизеля трішки димок це норм) Так ось, дим це не норм, норм це коли взагалі немає. Розхід приємний, 5-6 літрів. Турбіна суха, двигун сухий, кпп суха, авто без гнилі. Кондиціонер працює. Автомобіль без приколів одним словом. Продаю так як хочу купити електро автомобіль, не здихуюсь, автомобіль правда дуже хороший, просто так як їзджу дуже багато, то хотілось би ще економніше. Тому хто купить не пошкодує 100%. Ціна вказана на металевих дисках. Хитрих прошу проходити мимо, ціна і так розумію солодка. Торгу НЕМАЄ!
Продам власне авто, два роки в сім‘ї! НЕ ФАРБОВАНЕ! -100% підтверджений пробіг! Повністю обслужене! -СВІЖЕ мастило та фільтри! -динамічне та шустре авто -датчик світла і дощу! -екологія повністю в робочому стані ! -хороша зимова резина! -Вся електроніка ПРАЦЮЄ -Кондиціонер, двухзонний клімат. -Дороге тонування! -збережений салон (не прокуряний)! Автомобіль дуже економний і м?який у ходу, комфортний у поїздках. Місткий, практичний і зручний як для сім’ї, так і для роботи. Технічно автомобіль повністю справний, вкладень не потребує — сів і поїхав. ТОРГ БІЛЯ АВТО! Ідеальне авто для сім?ї! Прозоро відповім на ВСІ ваші питання! Готовий до всіх перевірок! Телефонуйте! Переглянути авто можна в місті Миронівка або Канів!
Продаю своє авто , с пробігом 151000 км,перший власник, бензин ,зимня гума , на кузову видні легкі сліди експлуатації,замінено на 150000 масла та фільтра , поміняли діски тормозні і колоди передні
2011 г. Официальный авто не битая не крашеная
Машина на максимальній комплектації Деталі за тел500?
я власник авто доглянуте масла фільтри мінялись вчасно 7-8 тисяч
Автомобіль у хорошому стані, усі деталі можна дізнатись при зустрічі або ще телефоном. Можливий торг.
Власне авто. Максимально можлива комплектація SEL. Преміальна аудіосистема (включає підсилювач та сабвуфер), навігація, Bluetooth та камера заднього виду, шкіряний салон зі вставками з алькантари, підігрів передніх сидінь, електрорегулювання передніх сидінь, функція пам'яті для водійського сидіння, мультируль, люк з електроприводом, легкосплавні диски,протитуманні фари, датчик світла, круїз- контроль, датчик дощу, дзеркала заднього виду з функцією автозатемнення, автозаведення з ключа та інше.. Авто має хороший атмосферний мотор, встановлений газ. Розхід газу по трасі 8 літрів, по місту 12. Технічно справне, доглянуте. Хороша резина! За деталями звертайтесь буду радий відповісти!
Продам хороший автомобіль як візуально так і технічно в чудовому стані . Вкладень не потребує,любий вид переоформлення.Є ще додатково комплект зимової резини на дисках.розумний торг присутній деталі за телефоном....
є легкі рижики, газ, машина в купі, легкий тор, авто знаходиться кам’яна яруга.
Продам свій автомобіль в чудовову стані, перший власник в Україні, гаражне зберігання, повністю технічно обслужений, їздив мало та бережно, резина в чудовому стані, авто взагалі не потребує вкладень!
Продам passat 1.6tdi. Авто в хорошому стані, нічого робити не потрібно, помилок немає, по ходовій нічого не стукає, салон чистий. Перший власник в Україні
Авто все в рідній фарбі з оригінальним пробігом і на екології! Має хорошу комплектацію: мульти кермо, парктроніки перед зад, круїз контроль, 2 зонний клімат контроль, електро ручник, авто hold, датчик світла, 4 скло підйомника, електро сидіння, bluetooth магнітола, підігрів дзеркал, кнопки складання задніх сидінь з багажнику, старт стоп система, титанові диски r16, противотуманки. Останні роботи по авто: заміна холодильника EGR, заміна ремня грм з помпою, заміна свічок, заміна корпуса термостата, реставрація генератора,повне то в грудні місяці масла фільтра. Машина кожного дня в ходу, всі кнопки працють жодних запитань по техніці немає.
Рідна фарба, без корозії. Оригінальний пробіг.... деталі за телефоном... на обмін 12.
Пригнана в 2023 році з Данії. Оригінальний пробіг, підтверджується на carvertical. Двигун 177 к.с., коробка DSG DQ250 мокра 6-ти ступка. Без ривків, пинків. Каталізатор та сажовик присутні. Доглянутий автомобіль, практично без зауважень. Адаптивні передні лед ліхтарі, задні лед ліхтарі. Шкіряний салон, підігрів передніх сидінь, підігрів задніх сидінь. Задні шторки. Круїз контроль. Клімат контроль. Передні та задні парктроники. Заміна маховика - 199000 км. Заміна тормозних дисків (зад + перед) - 204000 км Заміна тормозних колодок (зад + перед) - 204000 км Заміна опорних підшипників - 204000 км Заміна тяг стабілізаторів - 204000 км Заміна передніх пружин - 204000 км Заміна передніх амортизаторів - 208000 км Покраска переднього та заднього бамперів - 209000 км, зовсім нещодавно. Автомобіль вкладень на потребує.
Двигун автомобіля після капітального ремонту. Витрати у грн : 2,0 - 2,2 / км при використанні МЕТАНУ.
Продам свіжо пригнаний авто пригнаний з Швеції в непоганому стані в гарній комплектації.повний привід,вебасто,виїзний фаркоп комлект коліс на титанах.кожаний салон з підігрівом все працює в повному порядку 125клв.всі деталі по телефону. ще один номер.
Рідний пробіг 179 тис!!!!!! Один власник! Авто технічно в хорошому стані! Оптично має сліди використання ! Продаж у зв?язку з хворобою власника! Всі деталі по телефону!
Авто в гарному стані
