- 268 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє особисте авто. Без нарікань та додаткових вкладень.
Автомобіль в не поганому стані,росхідннікі всі поміняні,розхід радує.Є невеликі питаня по кузову.
Продам терміново Volkswagen Passat b6 2.0 tdi в гарному стані. Кузов в гарному стані. Стоїть дуже гарна акустика. Гарні шини Hankook. Двигун, коробка, ходова без зауважень. Вкладень не потребує. Eva килимки. Автомобіль був пригнаний в 2021 році з Польщі. З документами повний порядок. Сів і поїхав. На обмін 5500$. Кого детальніше дзвоніть або пишіть. Якщо немає звʼязку дзвоніть на Viber або Telegram. Скину додаткові фото або відео при потребі.
По авто зроблено все. Грм, масла, фільтра, демпфер, сайлентблоки, тормозні диски, нова турбіна, новий масляний насос, форсунки, та багато іншого. Для безпроблемної експлуатації. По кузову фарбована одна деталь. Звісно є сколи і царапки. Кпп 6ступ. Електро ручник працює. Торг не великий.
Авто у належному стані, доглянуто, оновлено салон, своєчасно виконане ТО, замінено ГРМ , помпа, передні стойки і амортизатори, зчеплення, відремонтовані ходова, турбина , гальма. Електрообладнання та двигун пройшли діагностику на офіційному СТО. Гума у гарному стані. Срочний продаж, торг
Продам VW Passat B6 2005 року. Затонований дорогою плівкою.
Авто на ходу, зроблена ходова, в цілому як на 2005 рік, авто в гарному стані
Авто в хорошому стані, 1.9 TDI, дуже економна. По мотору запитань немає, працує ідеально. Пробіг 250 тисяч. Є один рижик. Є підігрів передніх сидінь, клімат контроль, електросклопідйомники передні, та задня камера. Підсвітка приборів, червоним та синем кольором комбіновано. Сидіння одягнуті в чохли, без різних плям і так далі. Додаткова інформація за номером телефону!
Продам VW PASSAT B5 1.9TDI 101 л.с +chip+сервіси все задокументовано.Авто в дуже доброму стані без фінансового вкладу від першого власника з Німеччини салон в оригіналі не зачуханий в авто не курили люк не тиче має два комплекти ключів +зимова та літня резина на легкосплавних дисках .Торг тел Viber+48884792247
Продам або обміняю свій пасат б6 2005 повністю обслужив авто від А до Я Грм поміняли на 290.000 км Тепер 293.000 км Авто на повному ходу
Та впринципі нічого особливого, всього навсього в обслуговування вклав 3700$, по ходовій не замінив тільки шарові опори і рульові наконечники, а решта все нове, всі аморти, опори, відбійники, замінено три опори двигуна (нижня найдорожча в роьоті так як потрібно знімати підрамника щоб її замінити), замінено передні супорта бо старі просто згнили і їх не було сенсу реставрувати, відповідно всі тормозні колодки. Була проблема з підтіканням масла і антифризу і після поїздки чув стійкий запах антифризу, проблема була в наглухо забитому теплообміннику та тріснутому маслостакані їх замінили і потік головний радіатор( а ще була заміна радіатора пічки), замінили радіатор почали промивати систему охолодження і почали сипатися всі фланці і штуцери що з'єднують систему, ну і Промивка самої системи так літали незрозумілі чорні частки в антифризу ( так як його купу років ніхто не змінював, він був не червоний а коричнивий). Ще я два рази замінив ГРМ в зборі з помпою, бо перший раз криворукі мені поставили помпу на герметик, вона почала текти через 5тис км, антифризу капав на ремінь ГРМ і він перескочив на 2 зуби( повезло що не більше і не загнуло клапани), другий раз ГРМ поставили вже добре. Ну впринципі на цьому дороговартісні ремонти мали б закінчитись?. Але вони не закінчились, ще появилось троїння на холостому і підвищений розхід палива, а проблема була у форсунках які ще стояли рідні, перша переливала і багатила суміш, і вже разом з форсунками прийшлось замінити знову всі свічки і зробити заміну масла і фільтрів. Ще у цих двигунів є проблема з наростанням нагару на впускних клапанах, це я теж вирішив чисткою горіхоструєм і ще попутно замінивши прокладку колектора і прокладку клапанноі кришки. І загалом до попередньої суми додається ще 800 доларів( просто загугліть скільки коштують форсунки🤯)Ну якщо комусь потрібен обслужений б6 на 2.0 FSI, то пишіть на вайбер, домовимось! І так загальна сума вкладень в авто за 2 роки експлуатації 4500 доларів!
Авто на повному ходу, є не значні моменти по кузову. Пригнана з Німеччини рік тому. Приганялась для себе. Масла не бере. Замінено мастило і фільтра, комплект ГРМ. Замінено передні пружини. Технічно машина повністю справна. Всі деталі по телефону.
Автомобіль в хорошому стані Мотор працює добре Ходова обслужена Кузов не гнилий Салон цілий, акуратний Хороша комплектація Highline
Продам хороший автомобіль. Всі деталі за телефоном Обмін тільки в Івано-Франківській області!!!
Продам комфортний сімейний седан із простим бензиновим мотором. Надійний у щоденній їзді, м’який на дорозі та зручний для траси, але динаміка спокійна — більше для комфортної їзди, ніж для швидкості. Середня витрата пального близько 7,5–8 л/100 км. Також на авто встановлені титанові диски, Нова магнітола, Камера заднього виду і резина яка їздить перший сезон. На кузові є незначні сліди використання. На всі питання які вас цікавлять я з радістю відповім по телефону. Машина повністю обслужена Всі розхідники замінені.
Комфортний та зручний автомобіль у хорошому стані З надійним атмосферним двигуном, та механікою 6-ти ступкою Не дорогий в обслуговувані Замінено масло та фільтри Гарна комплектація: клімак-контроль,круїз-контроль,повний електро-пакет Все працює без помилок! Детальніше дзвоніть, пишіть Власник Можливе переоформлення через ДІЯ
Машина була загнана 8місяців назат і шукалася для себе в хорошому стані не ті що проїздили 5 -10рік на Україні в се видно по машині і знизу і зверху , власник один бережно відносилися до автомобіля,причина продажу потрібна на автоматі + зимові шини з титанами в комплекті машина пригнана з німечини є фото з номерами з воніт все розповім
