- 235 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу, зроблена ходова, в цілому як на 2005 рік, авто в гарному стані
Авто на ходу, зроблена ходова, в цілому як на 2005 рік, авто в гарному стані
Авто в хорошому стані, 1.9 TDI, дуже економна. По мотору запитань немає, працує ідеально. Пробіг 250 тисяч. Є один рижик. Є підігрів передніх сидінь, клімат контроль, електросклопідйомники передні, та задня камера. Підсвітка приборів, червоним та синем кольором комбіновано. Сидіння одягнуті в чохли, без різних плям і так далі. Додаткова інформація за номером телефону!
Продам VW PASSAT B5 1.9TDI 101 л.с +chip+сервіси все задокументовано.Авто в дуже доброму стані без фінансового вкладу від першого власника з Німеччини салон в оригіналі не зачуханий в авто не курили люк не тиче має два комплекти ключів +зимова та літня резина на легкосплавних дисках .Торг тел Viber+48884792247
Та впринципі нічого особливого, всього навсього в обслуговування вклав 3700$, по ходовій не замінив тільки шарові опори і рульові наконечники, а решта все нове, всі аморти, опори, відбійники, замінено три опори двигуна (нижня найдорожча в роьоті так як потрібно знімати підрамника щоб її замінити), замінено передні супорта бо старі просто згнили і їх не було сенсу реставрувати, відповідно всі тормозні колодки. Була проблема з підтіканням масла і антифризу і після поїздки чув стійкий запах антифризу, проблема була в наглухо забитому теплообміннику та тріснутому маслостакані їх замінили і потік головний радіатор( а ще була заміна радіатора пічки), замінили радіатор почали промивати систему охолодження і почали сипатися всі фланці і штуцери що з'єднують систему, ну і Промивка самої системи так літали незрозумілі чорні частки в антифризу ( так як його купу років ніхто не змінював, він був не червоний а коричнивий). Ще я два рази замінив ГРМ в зборі з помпою, бо перший раз криворукі мені поставили помпу на герметик, вона почала текти через 5тис км, антифризу капав на ремінь ГРМ і він перескочив на 2 зуби( повезло що не більше і не загнуло клапани), другий раз ГРМ поставили вже добре. Ну впринципі на цьому дороговартісні ремонти мали б закінчитись?. Але вони не закінчились, ще появилось троїння на холостому і підвищений розхід палива, а проблема була у форсунках які ще стояли рідні, перша переливала і багатила суміш, і вже разом з форсунками прийшлось замінити знову всі свічки і зробити заміну масла і фільтрів. Ще у цих двигунів є проблема з наростанням нагару на впускних клапанах, це я теж вирішив чисткою горіхоструєм і ще попутно замінивши прокладку колектора і прокладку клапанноі кришки. І загалом до попередньої суми додається ще 800 доларів( просто загугліть скільки коштують форсунки🤯)Ну якщо комусь потрібен обслужений б6 на 2.0 FSI, то пишіть на вайбер, домовимось! І так загальна сума вкладень в авто за 2 роки експлуатації 4500 доларів!
Авто на повному ходу, є не значні моменти по кузову. Пригнана з Німеччини рік тому. Приганялась для себе. Масла не бере. Замінено мастило і фільтра, комплект ГРМ. Замінено передні пружини. Технічно машина повністю справна. Всі деталі по телефону.
Продаю свій Volkswagen Passat B6. Перший власник в Україні. Двигун 2.0 FSI (BLR), звичайний гідротрансформаторний автомат Aisin 09G. Пробіг 288 000 км, рідний. Машина кожного дня на ходу, їде добре, коробка працює плавно, без ривків. По комплектації: * двозонний клімат (працює добре) * датчик світла і дощу * електроручник * підігрів дзеркал * підігрів передніх сидінь * протитуманки * тонування * стоїть нормальна мультимедіа Teyes CC3 * електрорегулювання сидінь По машині: не нова, є сліди експлуатації, але в цілому доглянута. Салон просторий, комфортна в дорозі, добре тримає трасу. Продаю, так як потрібен позашляховик Прохання перекупів та авто площадки не турбувати. Реальному покупцю торг у авто.
