- 313 тис. км
- Буча
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Машина дуже в гарному стані. Під капотом все супер. 1.8 Моноинжектор Відповім на всі питання по телефону
Машина дуже в гарному стані. Під капотом все супер. 1.8 Моноинжектор Відповім на всі питання по телефону
Моя Аврора
Продам автомобіль повністю в робочому стані Нещодавно обслужений на 30000 тис. Гривень Дзвоніть на Whats aap
Продам хороший автомобіля. У власності близько 3 років. 2власник Двигун код ABS без нарікань. По електриці все працює передні склопідйомники, електро люк. мафон процесорний, непогана музика. kicx, електрорегулювання та підігрів дзеркал. В минулому році перетрусили ходову, стойки ричаги, накінечники, дискові гальма в круг. диски r16. також є нова зима на оригінальних дисках. масло та грм замінив нещодавно. По техніці питаннь нема
Продам свого пасатіка,машина має нюанси : потрібно замінити лобове,кришку багажника(віддам з машиною),відрегулювати кулісу кпп або замінити(додаю також)замінити радіатор пічки,по кузову є нюанси,одним словом треба трохи докласти руки щоб авто далі радувало нового власника.Двигун і паливна система відкапіталина, роботу можна побачити на відео.До авто додаю ще багато запчастин з донора тому що зараз немаю часу ним займатись .Торг присутній так як хочу продати.
Авто в збереженому стані, 20 років в одних руках, останні 5 років не експлуатовалось. Заводиться з пів оберту, працює рівно, не димить. По ходовій, КПП, щепленню без зауважень. Дно, пороги, стакани - це все ціле. Варити чи фарбувати нічого не потрібно, дійсно живий пасат. Салон охайний, все оригінальне. З документами повний порядок, страхівка на рік, більше деталей по телефону.
Авто після ДТП.
після ДТП. двигун після ремонту 10т.км. нові підшипники, гальмівні диски, барабани, колодки, циліндри. можна поагрегатно
сів поїхав, резина зимова, карбюратор новий, страхівка до літа, все працює, машина тепла, більше по телефону
Машина у гарному стані.масло не бере,коробка автомат, кондиціонер.іньша інформація по телефону.
Автомобіль на ходу додаткова інформація за телефоном
Авто в хорошому стані багато зроблено по машині більше розкажу по телефону торг присутній
Міняли все ! Найкраще робоче авто .Усі деталі по телефону.Торг біля авто
ПРОДАЖ З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ! РОБИЛОСЯ ВСЕ! В сімʼї з 2013-го року. Бензиновий двигуну 1.8 ABS на механіці 5ст, передній привід, гідропідсилювач. Розхід в середньому по місту до 8-10л. По технічному стані, двигуну, коробці без зауважень, але є питання по кузову. В 2025-му: • замінено двигун (+сальники двигуна, маслоносос) • новий комплект ГРМ • масло Castrol 10w40 та фільтри масляний, повітряний, антифриз G12 • замінено зчеплення в коробці передач • новий акумулятор VARTA 75Aч 2025 року • бензонасос Meat&Doria • задні колодки TRW, барабан, підшипники задні FAG В 2024-му: • замінено радіатор двигуна та салону Nissans • тормозні диски та колодки передні TRW • шрус та пильник передній правий • комплект ВВ-проводів Beru • свічі запалювання Bosch Super Plus • трамбльор VAG кришка та бігунок Beru • замок запалювання Meyle, контактна група Meyle В 2023-му: • замінені амортизатори підвіски по кругу • ремені генератора та гідропідсилювача Bosch • замінено масло гідропідсилювача Febi • головний та робочий циліндри зчеплення ABE, тормозна рідина TRW • вакууний підсилювач тормозів від B4, головний тормозний циліндр Brembo • помпа SKF, термостат Vernet • перебрана ходова, суппорта, сайлентблоки, замінені втулки, наконечники, шарові TRW • магнітола Pioneer MVH-09UB, в салоні чохли • зроблено тонування 5%, крім лобового • пропаяна приборка, відновлений блок управління пічкою, відновлений підігрів заднього скла та задні протитуманки Обов'язково знімається з обліку, можна через Дію. З мінусів: • питання по кузову, мінялася задня права арка чотири роки тому, потребує заміни порогів Є список запчастин, які ставив на автомобіль. Загалом за останні роки в авто вкладено більше 100к грн., На технічний стан грошей не жалів, бо їздив ним на Донбас. В одній із поїздок прогорів поршень. Поки міняли двигун, купив інший автомобіль. Прохання автоциган не турбувати, халяви не буде. Кого зацікавило пишіть WhatsApp або Signal. Територіально авто поки що в Житомирі.
