- 300 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
деталі за телефоном
деталі за телефоном
Продаю машину Volkswagen. Причина продажи скоро буду брать новую машину. Год продажи1992 года (не гнилая). Двигатель 18 Продаю за 70 тысяч гривен, только отвечаю по телефону
Я є власником. Деталі в приватні повідомлення, або на Viber, Whatsapp.
Предлагаю рабочую лошадку. Есть нюансы по кузову но не смертельно. Было много чего зделано. Новая группа ГРМ Тормоза в круг новые. Диски. Колодки. Шланги. Перебранные супорта. Новые рем комплекты. Замена маслом фильтров 700 км назад.. Поменны задни стойки. Салинблокы. И т.д. Всё вопросы по тел
Авто кожен день на ходу. Мотор AAZ 75 к.с. Від заміни до заміни 1-1,2 л масла на доливу. У мене авто 3 роки. Пічка не працює, потребує втручання (порвані троси заслонок або щось таке), зимою авто, практично, не використовується (вентилятор робе, щось йде тепленьке, але не так, як має бути), авто не одне в родині, тому не займався цим за три роки. Коробка норм. Ходова - більш/меньш норм. Шумить гидропідсилювая керма (якщо вивертати без руху авто), але в ходу норм. Пороги мінялися попереднім власником, сквозних дзюр нема, домкратиться авто без проблем. Праві задні двері не відкриваються, ліві задні тільки зсередини (мені не критично). Правий передній склопідйомник не працює (механічний знос). Проводка під капотом вся замінена. Світло поганеньке. Протитуманки - норм. Резина зимня - норм. Панель приладів живе своїм життям. Час від часу може відключатися все, що хоче. А може і не відключатися)). Електрики сказали - під заміну, але мені це не заважає. Взагалі, є підозра, що панель приладів від В4, тому там свої у неї танці з бубном. Загальний стан авто можна охарактеризувати, як "Мілких хвороб багато, але вбити не можливо." Використовую для доїзду на роботу та трошки "привезти-підвезти". Такий собі конструктор, на якому можна їздити і одночасно щось по ньому докладати потроху рук (у кого ще є ентузіазм). Наразі, потребую вже більш вмісткового авто. Тільки переоформлення.
Продам Volkswagen Passat B3,1992 року. На сво? роки машина в гарному станi. Телефон **********
Автомобіль кожен день на ходу, ходова вся перебрана, моноінжектор перероблений на карбюратор, торг реальному покупцю. Тільки повне переоформлення За запитаннями в чат, або по телефону
напишіть свій номер і я передзвоню все розкажу про авто маю ще такий самий пасат тільки 93 року це такий самий розібраний його віддам разом з тим який продаю... мій номер є в знімках це польський і вайбер
Срочно продам Пасат В3 в хорошому стані. Обслужений, вкладень не вимагає.........
Продам надійний Фольксваген оброблений два місяця пороги не гнилі по кузову все добре тільки потрібно покрасити
Продам авто не находу, проблема з іскрою! Само вивіз По всіх деталях по телефону
Нормальний стан, їздить, все працює. Масло не бере. Сигналізація, центральні замки.
Машина на повному ходу, Є нюанси по кузову. Ходова частина, Коробка все чудово!, Машина Покрита Твердим Віском з Ефектом Кераміки , Антидощ на Стьоклах, Салон Чистий, Торг біля Машини !
Продам личный автомобиль двигатель 2.0 газ бензин зимняя резина новая + в комплекте летняя резина износ 50% страховка новая двигатель масла не берет машина на ходу требует лакокрасочных работ торг у капота 2400$
