- 212 тис. км
- Сокаль
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина в технічному стані +100 ходова замінена вся!!!без багато слів інтересує дзвоніть!
Машина в технічному стані +100 ходова замінена вся!!!без багато слів інтересує дзвоніть!
Сама максимальна комплектація, Highline, салон шкіра алькантара в супер стані, електро сидіння, підігрів сидінь, двухзонний клімат контроль, круїз контроль, датчик світла, датчик дощу, обігрів лобового скла, адаптивний Бі-ксенон, омивач фар, тв, дв, всі дзеркала антиблікові, функція AVTO-HOLD, відкривання/закривання вікон з пульта, функція COMING /LEAWING HOME, ідеальний стан, без жодного підкрасу, вся в рідній фарбі, Оригинальний пробіг, офіційна машина. ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ !!!
Продаю власний автомобіль VW Passat B6.2.0 дизель, механіка.Автомобіль повністю на ходу, використовується щодня. Автомобіль вчасно обслуговувався. Двигун працює рівно, турбіна дує добре, ходова частина нова , не гримить. Щодо нюансів: Будемо чесними – машині 20 років. Є незначні вікові нюанси по кузову та капоту (дрібні сколи, де-не-де є сліди експлуатації). Ціна: 5700$. • Торг: Присутній реальному покупцю біля автомобіля. • Локація: село Чорнотисів, Берегівський район,Закарпатська обл. (АО). Телефонуйте або пишіть у Viber/Telegram.Готовий до перевірок на СТО за вашим бажанням.
Автомобіль в гарному стані, технічно обслуговування повністю , масло заміни до заміни , немає ніяких проблем
Всі деталі за телефоном,переоформлення.
Продам власне авто Перший власник в Україні
Продам Пасат б5+ 1.8 турбо. Авто в доброму стані для своїх років. За півтора року машина ні разу не підвела. Авто на мені я власник.
Продаю власний автомобіль,авто поварене і оброблене, замінено комплек грм,нове мастило,новий акумулятор,автомобіль піднятий встановлені проставки,мотор і коробка працює добре передачі вмикаються добре, по ходовій частині теж все добре,авто потрібно пофарбувати,продаж тільки з переоформленням і присутній торг,кого цікавить пишіть будем домовлятись
Продаю власне авто. В гарному стані, технічно обслуговане, свіжа страховка. Вся задня ходова нова (зроблена меньше ніж пів року назад). ТО зроблене 4 т. км. тому На впевненому ходу Екологія на місці (евро-4). Нова зимня резина 2025 року. (Є літній комплект теж 2025 року на оригінальних дисках) Салон в гарному стані. Стопи не вигорівші. Всі додаткові питання по телефону Торг!
Авто сімейне, використовувалося в родині з дітьми. На авто не економив. Ставилися оригінальні запчастини. 10 тис. км тому замінений ремінь ГРМ з роликами. Ходова повністю перебрана. Перезаправлений кондиціонер. Замінені передні та задні тормозні колодки. Кожні 8-9 тис. км міняється масло з усіма фільтрами (планове ТО проходив 100 км тому). Мотор і коробка працює ідеально. Проведене планове ТО форсункам. Ризина літня (нова). Затонована по кругу. Є сліди експлуатації по кузову не критичні (мізерні сколи на капоті та бампері). Зберігання гаражне. Чохли на сидіннях з алькантари. Детальна інформація по телефону.
Авто в гарному стані є моменти по кузову, по передку треба пере зібрати бампер і фари, все працює крім шторки панорами, панорама працює та не тече,клімат працює, кондиціонер заправлений, всі парктроники працюють, стоїть нове зчеплення, також замінені фільтра та масло, стоять нові колодки, грм замінений 10000км назад, чек по датчику температури треба заміна на роботу не впливає,була ввезена з Чехії рік тому, я другий власник після ввезення, продаж без дисків або за доп плату, є оригінальні диски на зимній гумі якщо є ще якісь питання звоніть
Машина в гарному стані Після кап ремонту Всі питання по телефону Торг реальному покупцю
Автомобіль в чудовому стані вкладень не потребує кузов автомобіля супер. Двигун автомобіля працює чітко. Розхідники всі замінено ходова частина обслужена, м'яка, хороша гума, авто на дуже хорошій комплектації! Працює абсолютно все! Панорамний люк, підігрів лобового скла, старт стоп та ще багато всього. Коробка 6 ступенева Повний привід працює чітко!!! Всі питання за телефоном любе переоформлення
Продам машину в робочому стані, сів поїхав 2,8 мотор працює відмінно по ходовій без питань коробка не вибиває, один власник переоформлення обов'язкове всі питання по телефону
Пассат б 6 2.0 тді на 140 к/С авто обслужено повністю всі питання по телефону. дзвонить пишіть
Пробег скручивал предидущий хозяин, я об этом узнал только через два года. Но на мою любовь к машине это никак не повлияло, на предидущей Ауди А6 я тратил на бензин в 3 раза больше. Хороший, доглянутий автомобіль не потребує додаткових вкладень, ооооочень економний)) Обслужений на 203 тис. у ДТП не був. Двигун працює добре. Нова гума Continental. Салон рідний темно сірий тканини. Нові чохли з екошкіри.
