- 270 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам VW PASSAT B5 1.9TDI 101 л.с +chip+сервіси все задокументовано.Авто в дуже доброму стані без фінансового вкладу від першого власника з Німеччини салон в оригіналі не зачуханий в авто не курили люк не тиче має два комплекти ключів +зимова та літня резина на легкосплавних дисках .Торг тел Viber+48884792247
Продам пассат 1.8т бензин. Машина мягка, передня ходова нова. Цікавить обмін дизнль, виникнуть питання дзвоніть все розповім.
Автомобіль пригнаний з Франції розмитнений .... деталі по телефону
Продам або обміняю свій пасат б6 2005 повністю обслужив авто від А до Я Грм поміняли на 290.000 км Тепер 293.000 км Авто на повному ходу
Автомобіль у хорошому стані. Двигун їде дуже бодро, турбіна дує радує! Кузов має два підкраси. Задня ляда, заднє ліва арка. Ходова обслужена. Детальніше по телефону. Торг присутній.
Авто в хорошому технічному стані, їде як на бензині так і на газі. Газ 4-го покоління вписаний в тех паспорт. Є нюанси по лакофарбовому покриттю. За іншою інформацією звертайтеся по номеру телефону
Автомобіль в чудовому стані, телефонуйте +**********-Вацап
Продам Volkswagen Passat B6 2.0 tdi 6 ступка механіка двигун працює рівно не димить не каптить кпп не вибиває нічого не виє гума зимова але є комплект і літньої переоформлення без проблем,телефонуйте торг,номер телефону,в автомобілі рідний пробіг готовий до будь якої перевірки
Авто сів і поїхав По ходовій питань нема По мотору коробкі теж без зауважень По кузову є сліди єксплуатаціі по фарбі Більше питань і відповіді по телефону
Продам машину.все справне.машинка оцинкована.треба трішки полірнути бо є гілчасті протяги так як думаю і на кожній машині ,немаю часу цим зайнятись.
Дзвоніть на Вайбер
Продам або обміняю власне авто. Пробіг рідний, не відмотаний, мастила не бере взагалі, рідна фарба, сервісна книжка, 2 ключі. В ДТП не був, тільки заднє ліве крило ударив джип на стоянці, на сто мені сказали 150 доларів за ремонт. Все працює на відмінно, вкладень ніяких не потребує, автомобілем користуюсь майже щодня. Автомобіль у дуже гарному робочому стані. Газовий балон вмонтований у відсік для запаски, дуже економічний. Переоформлення любе яке захоче покупець. Цікавить обмін на седан,кроссовер вартістю від 2500 до 11000 доларів.На обмін як у всіх дорожче .Адекватно оцінюйте свої автомобілі.
Сів поїхав більш дитальна інформація за тел можливий обмін оцінюйте адекватно власні авто!
Продам пасат б3 , двигун 1.8газ бенз, двигун робили осіню, ходовка у норм , є гідрач, 4 електро скло підйомники , газ вписаний , пороги і днище цілі , нюанси трішки по арках,не критично,великий багажник ,авто трудяга, продаю бо в ЗСУ , авто стоїть без біла , торг біля капоту , радіатор печки заглушений , але адекватний обмін Знаходиться у село варковичі,для зв?язку пишіть сюди
Та впринципі нічого особливого, всього навсього в обслуговування вклав 3700$, по ходовій не замінив тільки шарові опори і рульові наконечники, а решта все нове, всі аморти, опори, відбійники, замінено три опори двигуна (нижня найдорожча в роьоті так як потрібно знімати підрамника щоб її замінити), замінено передні супорта бо старі просто згнили і їх не було сенсу реставрувати, відповідно всі тормозні колодки. Була проблема з підтіканням масла і антифризу і після поїздки чув стійкий запах антифризу, проблема була в наглухо забитому теплообміннику та тріснутому маслостакані їх замінили і потік головний радіатор( а ще була заміна радіатора пічки), замінили радіатор почали промивати систему охолодження і почали сипатися всі фланці і штуцери що з'єднують систему, ну і Промивка самої системи так літали незрозумілі чорні частки в антифризу ( так як його купу років ніхто не змінював, він був не червоний а коричнивий). Ще я два рази замінив ГРМ в зборі з помпою, бо перший раз криворукі мені поставили помпу на герметик, вона почала текти через 5тис км, антифризу капав на ремінь ГРМ і він перескочив на 2 зуби( повезло що не більше і не загнуло клапани), другий раз ГРМ поставили вже добре. Ну впринципі на цьому дороговартісні ремонти мали б закінчитись?. Але вони не закінчились, ще появилось троїння на холостому і підвищений розхід палива, а проблема була у форсунках які ще стояли рідні, перша переливала і багатила суміш, і вже разом з форсунками прийшлось замінити знову всі свічки і зробити заміну масла і фільтрів. Ще у цих двигунів є проблема з наростанням нагару на впускних клапанах, це я теж вирішив чисткою горіхоструєм і ще попутно замінивши прокладку колектора і прокладку клапанноі кришки. І загалом до попередньої суми додається ще 800 доларів( просто загугліть скільки коштують форсунки🤯)Ну якщо комусь потрібен обслужений б6 на 2.0 FSI, то пишіть на вайбер, домовимось! І так загальна сума вкладень в авто за 2 роки експлуатації 4500 доларів!
Синього кольору двигун 1,6, бензин, механіка,передній привід,пробіг 208092тис.км,зимова разина нова,два ключі. Я перший власник
сів-поїхав, 2 комплекти гуми, нічого робити не потрібно будьласка перекупам не звоніть і здурними питаннями теж . Наприклад торгуються не бачучи авто ,
