- 261 тис. км
- Нетішин
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто у доглянутому стані.На даний момент вкладень не потребує взагалі!!! Замінений маховик,нове зчеплення,ГРМ .По ходовій частині усе зроблено, без стуків і скрипів!!! Торг присутній!!!
Продам власне авто у доглянутому стані.На даний момент вкладень не потребує взагалі!!! Замінений маховик,нове зчеплення,ГРМ .По ходовій частині усе зроблено, без стуків і скрипів!!! Торг присутній!!!
Продаю власний автомобіль у доглянутому стані. Надійний та комфортний та дуже економний автомобіль як для міста, так і для далеких поїздок. Обслуговувався вчасно,По технічній частині жодних зауважень. Двигун працює рівно, як годинник, масло не бере . Турбіна дує відмінно. Ходова частина повністю збита, нічого не стукає і не гримить.
Машина повністю обслужена можна їхати на любе СТО, є нюанси по кузову! Продаю тому що хочу щось новіше. Торг присутній
продам volkswagen passat b3. повністю на ходу все працює. але потрібно поміняти сальник первинного вала коробку передач. варити красити не потрібно. світло та повороти працюють. по двигну та коробці питань нема. більш детальна інформація по телефоні або в приват auto.ria
1.8 бензин
Продам Volkswagen PassatB6 2008 року випуску в ідельному стані. Авто постійно у догляді. Вчасно проведене то. Документи в повному порядку. Другий власник. Авто без проблемних місць. В аварії не було. Замінено лобове скло та лівий ліхтар тільки оригінал встановлювали. Надійний двигун,ходова,коробка в повному порядку. Хід тихий . Витрата палива в комфортних межах. Якісна шумоізоляція ,при русі в авто не чути вуличні шуми. Авто якісно підготовлено до осінньо-зимового періоду. В салоні є невеликі сліди потертості . Зовні і з середини виглядае дуже привабливо. Комплектація - Comfortline. В комплекті зимова та літня гума на титанах, два ключа. Сучасна нова магнітола з рамкою та камера заднього виду придбана найкращої якості для цього авто при бажанні за комфортну ціну піде в комплектацію. Для тих хто шукає якісне і класне авто.пропоную консультацію по телефору якщо залишились питання .
Механіка, 1.9 96 КВТ, 6-ступка. Мотор працює рівно, коробка без нарікань, є незначні нюанси по кузову, машина надійна, не підводила ніразу, міняли ремінь ГРМ , помпу, термостат. Масло,фільтра замінені.
машина повністю справна, сів і поїхав,деталі за телефоном
Пасат 1.9 дизель пригнаний з Німеччини перший власник в Україні з 23.03.19 року володію машиною 5 років машиною задаволений машина варта уваги продаж з сімейними обставинами місто Тернопіль дзвоніть з 9:00 до 21:00.
Авто в гарному стані . Перший власник в Україні.Про ходила регулярні сто.Деталі по телефоні.
Авто в дуже гарному стані як візуально так і технічно 1000км тому поміняно ремні, ролікии, всі рідини, підшипники коліс,реставровано рульову рейку.Мотор працює рівно.Ціна без торгу
Авто у відмінному стані. Можливий розумний торг. Продаєтьсяв звязку із збільшенням кількості дітей. Всі можливі перевірки за вашим бажанням. З пропозиціями мінус 2000 від ціни будь-ласка не турбувати. Я доступний в Viber та Watsapp.
Звоніть за номемером все розкажу
Продам авто а гарному стані, все працює справно.**********, 0лег.
Продам Volkswagen Passat B 6 1,4 TSI універсал 2010 р. Авто у гарному стані з оригінальним пробігом та сервісною книжкою. Ц.З Електросклопакет повний. Ел.дзеркала з підігрівом. Руль з регулюваннями як по вильоту так і по висоті. Електросидіння водія. Підігрів сидінь. Адаптивні біксенонові лінзовані фари. Галогенні додаткові фари. Омивач фар. Круїз контроль. Датчик світла. Датчик дощу. Діодне підсвічування поворотів у дзеркалах. Парктроніки передні+задні. Оптитронна панель приладів (діодна) Двохзонний кліматконтроль. АBS,ESP,АSR... 8 подушок безпеки. Дзеркало заднього виду з автозатемненням. 6 - ступінчаста мех.коробка передач. Ел.ручник. Титанові диски оригінал R 16 12 V зарядки 3 шт (передня + задніх пасажирів + багажник) Шторка багажника + шторка ролет присутній (повна комплектація) Скло все оригінальне. Авто повністю обслужено (масло+фільтр+салонний фільтр) Нічого ремонтувати та вкладати кошти не потрібно. Збережений стан. Двигун в ідеальному стані. Сервіс книжка. Два ключі оригінальні. Зимня резина
Авто в хорошому стані.Мотор,коробка працює без нарікань.Кузов,дніще не гниле.Трішки прим'ята дверка.Реальному покупцю мінімальний торг.
замінені ремені та ролики грм, демпфер, гальмівні колодки, ремінь генератора,мастило кпп, стойки стабілізатора...
В хорошому стані ))) Сів поїхав ОБМІН 5000$ на ПОЗАШЛЯХОВИК ЦВКАВИТЬ
Авто в гідному стані комфортний, економний та динамічний автомобіль який принесе задоволення як він коротких так і від довгих поїздок. Авто не потребує вкладень окрім заправки ДП. В авто ціла безпека і екологія що мається доказом що за машиною дивилися і роботи по ТО виконувалися вчасно. Нарікань на силовий агрегат, МКПП, та ходову не має зовсім. Салон чистий не прокурений і не пропалений. Авто продається в зв'язку з тим що я на даний момент даю відсіч російському агресорові, а ТЗ повинно їздити. Проблем з документами не має, продажа тільки в добрі руки і з переоформленням. Перекупів, площадок прошу не турбувати.Відповім на любі питання по тел якщо не має зв'язку пишіть на ТГ, VIBER, SIGNAL. Всим вдалих покупок і продаж все буде УКРАЇНА
