- 298 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
можливий торг$
можливий торг$
Авто доглянуте,проводилось постійно ТО, на цей момент поміняно мастило, комплект ГРМ,маховик, турбіна.Гума в гарному стані на легко плавних дисках.Кузов неперефарбовувався без корозії .Все працює як електроніка, так і механіка.Підвіска в відмінному стані.При потребі можна вислати відео і перегнати авто для покупця. Авто не потребує на протязі 10 тис км ніяких фінансових витрат.
Автомобіль на повному бойовому ходу, гарна резина. Салон зберігся і в достойному стані, 4 електро склопідйомники, електрорегулювання дзеркал, люк - все працює. На свої роки в гарному стані. Можливий торг. На обмін 3000$. Повне переоформлення
Продам авто в гарном стані, по мотору питань немає все працює гарно, стоїть нова гума зимня, авто переоформлюється детальніше за номером
Авто пригнане з швеції шість років тому,їздили на ній мало батьки,дача-квартира тепер батька розбив інсульт,тому і продаємо авто стоїть без надобності
Продам авто, в доброму стані, сів і поїхав, дефект крила на фото.
Офіційна,в хорошому стані,в рідній фарбі,економна і надійна.
Авто в нормальному стані ТО було на пробігу 318500 Зроблена хімчистка салону Тріщина на лобовому склі Є комплект зимньої резини Можливий розумний торг
Продаю власний автомобіль, повністю обслужений, доглянутий, не потребує термінових вкладень. Працює рівно не димить, масла не бере. Тяговитий та економічний розхід про трасі 4,5-5 л/100км Коробка перемикається мягко без ривків Детальна інформація по телефону.
Авто привезене з Швейцарії. Дуже хороший стан. Працює без нарікань. Рідний пробіг, є сервісна книжка. Комплектація: - передні та задні парктроніки; - камера заднього виду; - сенсорна мультимедіа: - підігрів сидінь та лобового скла; - мультикермо; - та інше.
Власний автомобіль, Двигун AEB 1.8Т масла не бере, ТО зроблене (робиться кожні 8тис. км) ГРМ замінений 20тис. км, генератор відреставрований. Коробка, зчеплення - без нарікань. Ходова - не гримить. Салон не затертий, не прокурений. Клімат-контроль працює. АBS- без помилок. Всі скла рідні. Документи в порядку. Переоформлення. Віддаю добру зимню резину на штампованих дисках.
усі питання за номером телефону
Авто збережене і доглянуте є невеликі нюанси по кузову не критично .Стан сів поїхав Заміна ГРМ та всіх фільтрів і тд...
На повном ходу торг машина находиться в селі вілок саша
Продам надійне,комфотрне та недороге в використанні, доглянуте авто від першого власника з 2000 року. Повне ТО зроблене місяць назад з заміною ДВС на контрактний з Польщі а також замінені фільтра ,масла, тосол, помпа,ремні , зроблена ходовка,новий насос ГУР нова гідрорейка. ДВС не димить масло не бере.Салон авто обезшумлений, доглянутий на максимальній комплектації встановлений від пассат В 4.Топові рідкісні фари HELLA на лінзах з LED лампами, світять чудово.Є вмонтований в систему насос підігріва тосола в зиму від 220 V. Шкіряний салон з підігрівом передніх сидінь та ел.приводом , клімат-контроль,підігрів дзеркал заднього виду з регулюванням.Двухстороння сигналізація ,запуск двигуна кнопкою з секретом.ГБО на 42 л "таблетка" вписано в свідотство.Чудова акустика 8 динаміків 4 пищалки.Декоративна зелена підсвітка ніг.Задній парктронік.Кнопка відкриття багажника з салону та розетка 12V в багажнику.Підвищений кліренс ,задні пружиши від універсала.Все працює без нарікань.Плюс комплект зимової гуми на R14 оригінальних тітанах.Машина взагалі без трешових ДТП, є деякі моменти під час використання. З продажем не поспішаю.Всі деталі по телефону.Торг біля капота.
В серпні місяці планую міняти ГРМ, хто купить до серпня 2026 в подарок набір ГРМ (INA (Schaeffler)) + помпа, антифриз, масло, фільтра ( паливний, повітряний, масляний), масло. Забув написати одразу за зйомний форкоп на авто. Продаю власне авто, в користуванні рік, пригнаний з Німеччини 12.05.22 р. Стан авто 9 -9.5 з 10. За рік проїхав 32 т. км. Заміна масла кожні 7.5 тисяч км. На СТО заїзжав тільки міняти масло і фільтра. Кожна кнопка працює, салон не затертий. ГРМ, помпа, масло в коробці, антифриз поміняні одразу після пригону з Німеччини, крайній раз масло поміняне тисячу км тому. Не перекуп, продаю дійсно власне надійне авто. Сажевий на місці, регенерація літом кожні 700 км, взимку 500 км. Люк, заводське тонування вікон, алькантара, підігрів передніх та задніх сидінь, розетка 220, електропривід кришки багажника, датчик дощу, датчик світла, клімат контроль, круїз контроль, допомога при старті на підйомі, перфоровані тормозні диски, зимова резина Вредештейн Норд Трак 2 215/55r16 з дисками, за рік використання авто на СТО з приводу поломки не заїзжав жодного разу. В авто все працює. Ціна така тому що геморою з авто немає. Хто бажає дешевого б6 будь ласка шукайте інші. Розумний торг біля авто. Люба перевірка авто, звіт по карвертікалу річної давності на флешці є, коли купляв авто сам перевіряв. Можливий обмін на шкоду октавію з Вашою доплатою. різниця не менше 5 тисяч доларів. Більше інформації по телефону.
Обслугований автомобіль до дрібниць, коробка та ДВЗ.. по ходовій на ВІДМІННО. У салоні ніколи не курили. Продаю тому що потрібно купувати якесь житло. Телефонуйте, я сподіваюся ми домовимося. Дякую за розуміння, всім добра і миру !!
Продам Volkswagen Passat Б4 1996р 2.0 ГБО. Переоформлення. Пробіг 350тис. Склопідйомники 4шт. Гур. Airbag. Кондиціонер (робочий). Туманки. Тонування. Легкосплавні диски. Мотор, КПП, ходова відмінно. По кузову є підкраси. Авто не нове, але за такі гроші краще ВАЗів і Ланосів. Ціна 2000уе. Торг. Покров.
