- 223 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
всі деталі за телефоном
всі деталі за телефоном
Авто в гарному стані, перший власник в Україні. Ніяких маніпуляцій не потребує (сів - поїхав). 10 тисяч назад зроблений капітальний ремонт двигуна, змінено комплект грм, масло в коробці. Поставлена нова турбіна, новий генератор. По комплектації все присутнє та в справному стані, на шкірі, парктроніки в круг, андроїд магнітола під штатний інтерʼєр, камера заднього огляду, в цілому салон в ідеальному стані. Всі інші деталі та додаткові фото за телефоном. Торг присутній.
Продам власний автомобіль, був куплений для себе у 2023 році з пробігом 194 тисячі, на даний момент 214 тисяч. Зберігається переважно в гаражі, знаходиться в Одесі, можливий огляд у Кіровоградській області. Обслуговування: 195000 км: свічки, котушки, масловідділювач (КВКГ), задній сальник колінвала заміна. 200000 км: ланцюг ГРМ, ланцюг балансувальних валів, ланцюг масляного насоса, заміна, INA Schaeffler. 203000 км: повне обслуговування підвіски, майже всі сайлентблоки, стабілізатори, стійки, важелі, поворотні кулаки (цапфи), все змінювалося по оригіналу. 205000 км: через поломку довелося замінити помпу, так само оригінал. 211000 км: чистка впуску, нові форсунки. Далі цікавіше: Панель приладів B7/CC (біла). Кермо 12-кнопочне B7/CC. Аналоговий годинник/декор B7/CC. Двоколірний салон електричний з бічною підтримкою, підігрівом та активними підголівниками від CC. Двоколірні дверні карти шкіряні, алькантара/шкіра + шумоізоляція. Стеля алькантара. Задні ліхтарі з усіма кільцями OoWoO. Диски R17 від Passat R32/R36, пофарбовані порошком. Мультимедіа з CarPlay & Android Auto. можливо вказано не все, оскільки багато чого вже забув, подробиці по телефону)
? Рік випуску: 2007 ?? Двигун: 1.9 TDI (дизель) ?? Коробка передач: Механіка ? Пробіг: 406 000 км ? Колір: Сірий металік ? Документи: Повний пакет, авто розмитнене / на українських номерах ? Ціна: 6 500 $ (торг можливий) ? Автомобіль у відмінному технічному стані ? Регулярно проходив ТО ? Новий акумулятор, замінено масла та фільтри ? Просторий салон, комфорт для всієї родини ? Клімат-контроль, круїз-контроль ? Хороша резина, ? Витрата пального: 5-6 л/100 км ? Сів і поїхав — без вкладень!
Passat B7 2012 року,седан дуже гарний колір, економний автомобіль як для міста так і за містом!Екологія присутня, не димить! Заправляємо тільки хороше паливо!ГРМ повністю замінено!все працює, нічого робити не потрібно, на зимній резині, зроблена хімчистка, поліровка, нанесена кераміка! Рідний пробіг! Перша реєстрація!
продам семейный автомобиль, зделано полное то 2000 км назад ,новый радиатор, новая резина,торг.
Продаю технічно справний автомобіль. Без ДТП, все скло, і т.ч. лобове - рідне. Кузов не гнилий, ЛФП по заводу. З недоліків: сколи і спереду праворуч є подряпини об цеглу. Обслуговувався вчасно, ТО кожні 8 тис. км. За пару років володіння можу констатувати - мастило двигун не бере. Ходова зроблена. В кінці 2025 року встановив АКБ. Є комплект зимової гуми. Готовий до перевірок на СТО. Можливий предметний торг на місці.
Авто в не ідеальному стані, потрібно попрацювати . Зроблено капітальний ремонт двигуна, двигун пройшов обкатку, мастила замінено, антифриз замінено. Деталі по телефону. Переоформлення.
Продам власне сімейне доглянуте авто.Авто пригнане з Німеччини в 2022році я власник в Україні з 29.03.2023.Купляв авто з пробігом 239тис і на даний момент проїхав на ньому 23тис. Надійний і економний двигун 2.0tdi Common Rail! Всі розхідники мінялись вчасно є сервісна історія в Німеччині так і в Україні.Масло мінялось в Україні кожні 10тис км можна це побачити по сервісні історії на офіційному сервісі VW,по ходовій системі теж все в чудовому стані як і взагальному по авто все працює кожна кнопка. Технічно авто в дуже хорошому стані і не потребує жодних фінансових вкладень абсолютно!!! ГРМ з помпою і роликами мінялось на 245тис,остання заміна масла на 260тис.Авто на хорошій комплектації є ДВА КЛЮЧА,ДВІ ПАРИ КОЛІС одна на сталевих дисках інша на титанах,паркторнік зад,перед,підігрів лобового скла,заднього,датчик дощу,авто затемнення,підігрів передніх сидінь,круїз-контроль,клімат-контроль, Auto-hold,фаркоп. Єкологія вся на місці і регенерація відбуваєтся! Всі запчастини+кошт робіт по авто є особисто записано.Не по боюсь сказати народний автомобіль і всі знають його + -.По кузову авто все в рідній фарбі(подвійній заводській) тільки три фарбовані елементи які професійно виправлені. Салон чистий і збережений!!! Розумний Торг при огляді і покупці авто!!! Чесність і порядність гарантую,покупкою будете задоволені. Усім вдалих покупок і мирного неба над головою 🤝 З приводу додаткової інформації про авто звертайтеся за вказаним номером в оголошенні на Viber
Чистий охайний та обслужений автомобіль готовий до нового власника Зроблено повне ТО Має вбудований форкоп Дуже гарний вибір справжнього чоловіка для роботи біля хати Для більш детальної інформації дзвоніть Авто вартує вашої уваги
Машина в доброму стані, сів та поїхав в максимальній комплектації мотор сухий, не курить не каптить, все працює, є вся історія обслуговування с Європи і в Україні, пробіг рідний 100% є всі документи, ексклюзивна комплектація таких мало, торг присутній
? 7 років в одних надійних руках! ? Повністю обслужений — сів і поїхав! ? Двигун, коробка, ходова — все в повному порядку. ? Регулярне ТО, без проблем по кузову та техніці. ? Надійний дизель/бензин (уточніть!), витрата економічна. Просторий багажник — супер для подорожей та сім'ї. ? Стан салону — чисто, доглянуто, без зайвих запахів. Нещодавно замінено масло, фільтри, гальмівні колодки. ? Новий акумулятор, хороша гума. ? У ПОДАРУНОК — комплект зимової гуми! ? Документи в порядку, авто без штрафів та арештів. ? Причина продажу — покупка нового авто. ? Торг при огляді для реального покупця. ? Телефонуйте – розповім все чесно, покажу в будь-який зручний час!
Авто в хорошому стані. Не потребує вкладень. Розумний торг, реальному покупцеві.
Авто на ходу,їздить кожен день,розхід 4-5 Л/100 км,всі розхідники замінені,обслуговувалася вчасно,ходова взимку була перебрана повністю,встановлена автономна вебасто сухе може працювати як дистанційно так і з автомобіля, є ржавчини по кузову хто розуміє авто з 1983 року,переоформляється,кому цікаво дзвоніть пишіть.
Продам своє авто, у гарному стані! Стан 9 из 10 доглянуте…. Нещодавно була заміна турбіни ( встановлено нову оригінальну ) Рідний пробіг, встановлений зимній пакет для швидкого обігріву взимку.
Резина нова зима r16 на титанах ! По ходовій вся зроблена, по електриці все працює ! Двух зонний клімат контроль , підігрів передніх сідушок , автохол , датчик дощу і світла ! Присутня задня шторка в багажнику ! Замінене щеплення і масло в коробці ! Тубніна перевірена все з нею окей ! Мотор вивішувався з авто замінювалися всі прокладки в моторі! Замінені опорні підшипники і стойки + стоять підставки +2 см до кліренсу авто ! Днище не ржаве ! Замінені газові опори багажника ! Зроблена хімчистка салону ! (Продавати не збирався робив під себе , причина забрали в ЗСУ ) перекупи не турбувати !
Продам машину в гарному стані, с мінусів не працює кондиціонер, масло поміняне 700 км назад, двигун працює відмінно, резина нова, гнилі не має, незначні дряпання на кузові, ледь помітні. Продаємо в звязку с купівлею нової.
Авто пригнане з Німеччини, оригінальний пробіг, рідний окрас, не битий, повністю обслугований.
Продаж або обмін. Варити, красити не потрібно • Є сколи, подряпини, на крилі поліз лак, так як авто 25 років • Газ вписаний четверте покоління • масла не бере не коптить робить хорошо • Є центральний замок, склопідйомники, абс, фаркоп • Авто в нормальному стані кожен день на ходу • Продажам тільки з переоформленням • На обмін дорожче. Якщо не беру слухавку, пишіть на вайбер
Продається сімейний, надійний, економний автомобіль. З моменту ввезення з-за кордону в одного власника. Повністю обслужений та не потребує вкладень. По кузову є незначні дефекти внаслідок використання, на фото опубліковані. Кузов не фарбований. Деталі за телефоном, торг біля авто.
