- 145 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.4 л.
- Робот
Вся історія обслуговування на офіційному дилері, два комплекти шин та ключів, зроблене ТО, станом на сьогодні не потребує жодних ремонтів або інших вкладень, світлодіодне ближнє та дальнє світло.
Вся історія обслуговування на офіційному дилері, два комплекти шин та ключів, зроблене ТО, станом на сьогодні не потребує жодних ремонтів або інших вкладень, світлодіодне ближнє та дальнє світло.
Автомобіль пригнаний з Кореї Максимальна комплектація, 2 ключа Технічно без зауважень, коробка працює рівно, без ривків чи затримок. Двигун працює ідеально Кузов у рідній фарбі без підкрасів та іржі, автомобіль не був у ДТП, всі вікна рідні Обслуговування проводилось вчасно, пробіг оригінальний Більше інформації по телефону, готовий до будь яких перевірок на будь якому СТО
Авто в гарному стані, як технічно так і візуально. Замінено щеплення, масла та фільтра в коробці DSG та двигуні. Масло від заміни до заміни без доливу. Замінено ремні ролики.
Volkswagen Passat NMS з мінімальними пошкодженнями з Америки( дивиться він) , все скло рідне, фарбовані бампера та права задня арка ( вторинний окрас), 2012 рік , максимальна комплектація SEL ( кожа/алькантара, дерев?яні вставки,безключовий доступ, електро сидіння з пам?яттю , аккустика Fender, активна рейка , протитуманні фари з підсвіткою в бік направлення руху, дистанційний запуск, кнопка стоп/старт та ще багато чого, двигун VR6 3.6 атмо на 280 кінських сил в парі з коробкою дсг (dq250), реальний пробіг , розхід по місту 11-12 л. Великий та комфортний седан , високий кліренс , величезний салон та багажник , дуже гарна динаміка та звичайно звук 6-ти циліндрів . Продаж від власника , авто доглянуте та обслужене , в салоні нічого не перешивалося. В живу вона виглядає дуже нарядно та борзо. Володію авто рік , за цей час зроблено : заміна свічок запалювання ( denso), свіжий акб, оригінальна клапанна кришка в соборі з квкг та патрубок з квкг на дросельну заслонку, двухмассовий маховик, подушки двигуна та коробки, на попередньому ТО заміна мастила в коробці , чистка форсунок, дроселя та впускного колектору, ТО кожні 6 тис з промивкою продукції фірми BG. Авто без помилок . Працює кожна кнопка . 2 комплекта резини ( літо континенталь / зима вредиштейн) . Реальному покупцю торг біля капота , по телефону не торгуюся . Приїжджай дивитися, на цьому авто треба проїхатися щоб зрозуміти. Всім гарних покупок та продажів .
Можливий продаж через Дію. Зв'язок через Вайбер або Телеграм. Продаж за євро (готівка) або грн (на рахунок). Авто знаходиться в Києві. Пригнаний в 2018р з пробігом 160тк. Куплено особисто в салоні VW за програмою DasWeltauto (лізінговий автомобіль з офіційним пробігом та гарантією). З дефектів - є незначні пошкодження задньої лівої двері (див. фото); кермо треба перетягнути або замінити (затертий стан дістався від попереднього власника). Останнє ТО (заміна мастила, фільтрів) зроблено на Атланті 08.04.2024р. Cервісну книгу, повний перелік конфігурації та рахунки з СТО див фото. Диски що на авто (чорні) не продаються, та перед продажем будуть замінені на оригінальні, шини під заміну
Продам vw B7 2.0TDI 140к.с.2013р.в. Коробка DSG Q-250. Музика Fender. Камера заднього виду.Комплектація SEL. Безключовий доступ,дистанційний запуск все працює.Машина пригнана для себе 2022р.має на даний час 145600км.пробігу. Заміна ременя ГРМ, помпи, мастила в коробці на132тис. Задні фонарі перероблено під Європу,а саме жовті повороти і нормальні стопи.Машина пригнана з Америки з мінімальними пошкодженнями. Заміна капота,правого крила і бампера. Є фото до ремонту. Телефонуйте запитуйте,все розповім,приїзжаєм дивимся. Для особливо допитливих є своя яма, можна полазити ,позаглядати,за це гроші не беру. З пропозиціями "слюшай,давай за 10 заберу " телефонуємо по інших оголошеннях.
Продам універсал підвищеної прохідності-Volkswagen Passat Alltrack 2014 року. -Двигун:2.0 дизель(потужний та витривалий) -Коробка:робот (DSG DQ250) -Пробіг:242 тис.км -Привід повний(4Motion) Автомобіль у хорошому технічному стані.Не був у ДТП,кузов рівний без серйозних дефектів ввесь в оригінальному окрасі.Двигун та коробка працюють без нарікань.Підбір здійснювала компанія 1-AUTO. На 199 000 замінений двомасовий маховик. На 241 000 зроблено ТО і заміна комплекту ГРМ За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном. Ціна 13 400 (адекватний торг біля авто)
ОФІЦІЙНЕ АВТО, з рідним пробігом, не фарбоване. Будь-які перевірки вітаються. Нещодавно замінено масло моторне з усіма фільтрами. Обслуговувалося на офіційному сервісі, про що є відмітки. Екологія на місці. Капот, фари, частина криші затягнуті в плівку. Практично максимальна комплектація: - лед оптика передня і задня (передня з вирізанням зустрічного авто); - віртуальна панель приладів; - адаптивний круїз контроль; - трьохзонний клімат-контроль; - моніторинг сліпих зон; - система контролю дистанції; - електродзеркала з підігрівом; - лобове скло з підігрівом (дуже корисна функція зимою); - підігрів керма; - вибір режимів їзди; - камера заднього огляду; - датчики паркування, світла, дощу, тиску в шинах; - безключовий доступ на 4 дверей; - відкриття багажника помахом ноги; - функція утримання в смузі та інше. Наявні два комплекти ключів. Встановлена хороша літня резина Pirelli. Салон авто як новий. Комплект ГРМ замінено. На всі виконані роботи є підтвердження з офіційного сервісу. По технічній частині немає жодних зауважень. Хто шукає для себе дійсно хороше авто, вам сюди. Перереєстрації авто здійснювались в межах сімʼї. У авто по факту третій власник. Торг присутній в межах розумного. У продажі допомоги не потребую!!
