- 207 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Авто після мілкого ДТП. Авто на ходу, масло в коробці та двигуні поміняно. Власник.
Авто після мілкого ДТП. Авто на ходу, масло в коробці та двигуні поміняно. Власник.
Авто було обране та придбане особисто для свого користування. Приорітетом вибору було відсутність ДТП. Пошкодження від граду (випралено в Україні без фарбування). Віброізоляція (криша, двері, багажник) Пробіг при розмитненні 49 тис миль. Проходження ТО на Атлант-М Дніпровська набережна. Встановлено ГБО (СТО "PROFIGAS") Комплект зимової гуми, 2 комплекти ковриків (зима, літо), коврик-органайзер в багажник
Автомобіль привезений з Німеччини з надійним двигуном 2.0 МРІ (газ-бензин) Машина обслужена повністю: замінені всі чотири стійки амортизатора Kayaba, задні амортизатори посилені "пакет погані дороги" всі диски з колодками і супортами стоять нові, заміни всі ремені, кондиціонер заправлений і працює, масло в двигуні LIQUI MOLY, стоїть нове зщеплення, новий генератор 120, замінено насос подачі вторинного повітря на новий, всі фільтри замінені, ходова частина перебрана, нічого робити не потрібно, спереду і ззаду стоять проставки, також поставлений металевий захист двигуна і коробки "Кольчуга". Пробіг 100%... Двигун працює як швейцарський годинник... У рідній фарбі без підфарбувань. Обмін не цікавить...
автомобіль у власності з 2020 року. доглянутий, вкладень не потребує
Машина у відмінному технічному стані! Є моменти по кузову (видно на фото). Нещодавно зроблено Т.О + заміна масла в коробці. Заміна всіх ременів, помпи, ШРУСів, стійки стаба, Є газ. Газ вписаний. З решти питань телефонуйте.
Авто повністю відремонтовано, в ідеальному технічному стані, безпека ціла, одні руки. Була заміна деталей по ходовій, ремінь та ролики генератора. Стоїть новий акумулятор, нова літня резина, дороге ГБО KME вписане с техпаспорт, балон на 53 л., (повне ТО, заміна всіх шлангів і т.д.), сигналізація, шумоізоляція, противотумані фари, Android Auto, CarPlay Витрата палива 70/30. Прохання писати і дзвонити в telegram.
Деталі за номером
ТЕРМІНОВА ПРОДАЖ Авто технічно справне, сів та поїхав. Пробіг – оригінальний. Не пригнана з закордону.
Для детальної інформації телефонуйте за номером +********** Вайбер та ТГ +**********
Авто на ходу в рейсовому стані Замінено передні гальмівні колодки, Сайлентблоки передні Охолоджуючу рідину (антифриз) Масло 10w40 +фільтра Обслужене ГБО Замінений датчик тиску масла Загалом всі датчики, кнопки та індикатори працють З нюансів не працює ручнік А також незначна корозія
Продаю Фольксваген B2 універсал в хорошому стані, мотор зроблений, ходова в порядку. Стоять посилені пружини, є фаркоп, газ другого покоління. За деталями звертайтесь за номером телефону: +**********
Продам власний автомобіль у хорошому стані. Машина доглянута,технічно справна. Двигун працює рівно,коробка передач перемикає плавно не смикає. Салон чистий та охайний не прокурений.Авто регулярно обслуговувалося,всі розвідники вчасно мінялися.Автомобіль економний та комфортний для міста та поїздок на дальні відстані.Документи в порядку,можливе любе переоформлення. Торг біля авто. ********** 0( якщо поза зоною то на вайбер,вацап на цей номер)
Машина потребує ремонту зробити гальма, ручнік підтягнути, моторчик на пєчку поміняти,патрон в машині де включається поворот, треба поміняти фішку при заводці і акумулятор.
машина на ходу , страховки немає,газ невписаний,машина рік стоїть по кузову є нюанси на фото видно , ціна жигуля , накшталт що можете розказати по машині прохання незвонити.
Продам авто, на свої роки авто в нормальному стані
Автомобіль обслуговувався вчасно, всі заміни відбувались тільки новими і якісними запчастинами. По газу - все нове. Вкладень не потребує, сів - поїхав. Записана хронологія регламентних замін мастила та запчастин. В комплект зимова резина на стальних дисках. Найнадійніший мотор і АКПП на Пасатах. Деталі по телефону.
Надійне авто!Масло та фільтра мінялися вчасно!
2.0 газ бензин стан гарний всі питання за телефоном обов'язкове переоформлення
Автомобіль в гарному стані, в рідній фарбі без гнилі і підкрасів. Ходова доглянута мотор після капіталки є всі фото докази, нова гума МІШЕЛІН. Газ 4, тонована в круг,кондиціонер працює справно. Авто буде їздити і радувати без вкладень ще років 10!!! Кондиціонер заправлений,холодить добре,резина зима та літо на дисках нова, притоновані фари ,Лед лампи ближні та дальні. Нові динаміки всі Kiks
Авто в дуже хорошому стані.Вкладень не потребує. Номер телефону:
