- 305 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.98 л.
- Не вказано
Продам своє авто, у володінні більше трьох років. Технічно у справному стані. Стан кузову на фото, на швидкість не впливає. Машина доїде в будь-яку точку України. Було багато чого замінено: генератор, коробка передач, кермова рейка, стартер, акумулятор новий і багато чого іншого так би мовити дрібнішого. Гума стоїть зимова. Машина працює, як на бензині так і на газу рівно. Стоїть додаткове світло. Є музика AUX, Bluetooth, USB. Затонована по колу. Місця в машині багато. Багажник великий. ГБО під запаску балон на 40 літрів. Торг біля машини.
Volkswagen passat 93-го року випуску. Двигун 2 літри газ/бензин. Газової установки наразі нема,але газ вписан в документи. Ходова зроблена 1000 км тому. На кузові є моменти. Дзвонити будь ласка після 18/19:00
продам свій автомобіль пассат Б7 авто в хорошому стані, часто буває в Києві двигун 1.4 экофул . 7 ст АКП
По кузову потрібно трохи позайматися , Техніка добре , фільтра масла , ремінь грм поміняв 6тис назад Комплектації кода, датчики світла дождя. Магнітола з кар плей, Власник, переоформлення, Обмін на повний привід джип- кросовер Торг є біля авто,
Пригнаний з Німеччини.Перший власник в Україні.Не потребує вкладень.Сів,поїхав.Автомобілем будете задоволені.
Вітаю. Пропоную вашій увазі надійний авто. Причина продажу: вирішив що мені потрібен вищий кліренс. Покази можливі на Інгульці, або за попереднім домовленостям. Невеликий торг присутній біля авто.
Продам Passat NMS B7 SEL Premium 2012 року в максимальній комплектації. Двигун 2,5 літри, 170 к.с. Жодних вкладень авто не потребує. Приганяв і робив для себе, перший власник в Україні. Нова літня резина 2026 року. Зима пройшла два сезони. Встановлено ГБО, БІ ксенон в лінзах, LED в протитуманках, додаткові ліхтарі в дзеркалах, додаткове освітлення в багажнику, безключовий доступ, віддалений запуск двигуна, GPS навігація з картами по Україні, пам’ять водійського крісла, камера заднього виду, датчики світла та дощу, круїз контроль, швидкість та пробіг в кілометрах, температура в градусах Цельсія, акустика Fender. Дуже надійне та невибагливе авто. Розхід газу до 12 л по місту.
Автомобіль в задовільному стані як на свої роки!! Звичайний найнадійніший двигун 1.6 МРІ!! Встановлено ГБО 4 покоління!!! Стан авто як на фото!! Ціна адекватна!! Будь яке переоформлення!!! Автосалони і площадки прохання не турбувати!!!
Автомобіль як технічно так і візуально вкладень не потребує! Простий атмосферний двигун у парі з натуральним автомат Aisin! Гарне 18 колесо! Клімат заправлений! Документи в повному порядку! Будь-який вид переоформлення! Більш детально за телефоном!
Авто на ходу завів поїхав замінена помпа, антифриз прокладка гбц, задня ходова нещодавно міняв рейка не тече літом замінював проїхав відсили 2 тиш км Цікавить обмін на бус т4
Машина технічно справна, обслуговувалась вчасно Є пошкодження по ЛФП Газ вписаний Є комплект літньої резини Передній привід
Машина в хорошому стані, збережена, повністю обслужена. По двигуну - замінено ГРМ оригінал, нове масло, фільтра, свічки, охолоджуюча рідина. Газ вписаний в техпаспорт По кузову- рівна, без вмятин без ржавчини. Зроблено антикорозійну обробку дна і колісних арок (піскоструй, грунт, антикор) кому цікаво є фото машини з низу, повністю ціла, без ржавчини Зроблено повну шумоізоляцію (стеля, підлога, двері) є фото По ходовій- нові амортизатори, пружини, сайлен блоки. Нова гальмівна рідина. Встановлено хороші лед лампи в лінзи, добре освітлення. Задні леди всі робочі, не вигорівші 2 комплекта нових коліс на дисках Третя машина в сім'ї, продаю тому що більше стоїть ніж їздить
Пасат в доброму стані вкладень не потребує новий акумулятор хороша зимова резина газ 4 покоління, вписаний в тех паспорт машина в рідні красці, є два елемента пофарбованих з документами порядок я власник, машина в мене чотири роки, машина в повні комплектації з кондиціонером підігрівами дзеркал та сідєній перекупам не турбувати кого цікавить звоніть
(Стан 5 із 5 ) телефонуйте відповім на всі питання
продам автомобіль, встановлено гбо 5 покоління
Продам робочу конячку Пассат Б4 2.0 газ/бензин повний інжектор. Авто не нове, дива чекати не варто. На даний час треба подивитись до куліси та глохне на гарячу на бензині (на газу все добре). Немає часу ним займатися . Реальному покупцю реальний торг.
Продам своє авто у чудовому технічному та зовнішньому стані. Авто динамічне та дуже впевнено почуває себе на трасі .Встановлене дороге ГБО, гарна комплектація, рідний пробіг, 500км назад замінені масло та фільтри. Середня витрата палива на газу 10л/100км (місто + область при спокійній манері їзди). Встановлена оптика (лінзи) за 450$ У подарунок віддаю комплект гуми (сезон-два ще відїздить). Є пару невеликих дефектів по кузову. За всіма питаннями набирайте або пишіть
В хорошому стані. Газ вписаний-. Ціна договірна.
