- 460 тис. км
- Чернівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані на впевненому ходу. Стоїть газ, вписаний.. Працює добре. За деталями дзвоніть! Можливий мінімальний торг тому хто буде купувати..
Авто в хорошому стані на впевненому ходу. Стоїть газ, вписаний.. Працює добре. За деталями дзвоніть! Можливий мінімальний торг тому хто буде купувати..
Volkswagen Passat B5+ 1.8 Газ/Бензин | Від власника Продам Volkswagen Passat B5+ 1998 року випуску, двигун 1.6 газ/бензин. Автомат!!! Автомобіль у хорошому стані на свій вік. ? Технічно без зауважень, двигун та ходова працюють справно. ? Газ вписаний. ? Авто від власника, будь-який вид переоформлення. ? Дійсна страховка. ? Вся в рідній фарбі. ? Салон охайний, присутні сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля. Є незначні косметичні нюанси по кузову, які на їзду не впливають. Автомобіль щодня на ходу ? Ціна: 2600$ ? Хороший торг біля автомобіля.
Продаю власний Passat B7 , 2013 рік, двигун 2.5 з автоматом Aisin перевірена класика яка ходить без проблем. Пробіг 266 000 км, 16 000 км тому замінено ланцюг ГРМ і повністю перебрана ходова. ГБО працює без зауважень . Два комплекти гуми R17 літо і зима. З опцій: LED фари, переробка на жовті покажчики повороту , задня камера, Apple CarPlay і Android Auto бездротово, круїз-контроль, великий екран магнітоли, обслужений кондиціонер, два ключа . Готовий до любої перевірки. Обгрунтований торг біля капоту. Все інше розповім по телефону .
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Вчасно та якісно обслуговувався, без економії на витратних матеріалах. Мастило в двигуні замінювалося кожні 7–8 тис. км. Близько 20 тис. км тому було виконано заміну ланцюга ГРМ, роликів, натягувачів та всіх супутніх елементів. Також замінено мастило в коробці передач. Технічна частина повністю обслужена, автомобіль не потребує додаткових вкладень. Встановлено газобалонне обладнання, яке працює в оптимальній пропорції: приблизно 70% газу та 30% бензину, що забезпечує економічну та стабільну роботу двигуна. Авто було придбане в Україні з пробігом близько 70 тис. км. Основна частина пробігу пройдена європейськими дорогами, там же автомобіль регулярно обслуговувався. Зі США автомобіль приїхав з мінімальними пошкодженнями задньої частини. Виконувалося фарбування заднього бампера та кришки багажника. Ремонт проведений якісно. Встановлена сучасна мультимедійна система та камера заднього виду. Усі функції працюють справно. В комплекті два комплекти гуми — літня та зимова. Автомобіль доглянутий, комфортний та надійний. Нарікань на роботу немає. Готовий до будь-яких перевірок. Торг біля автомобіля.
Машина в хорошому стані, замінено масло в двигуні, масло в коробці, також всі фильтра, ролики и ремінь ГРМ. Двигун працює відмінно, масло не бере, компресія в порядку, розхід 7-8 л. Коробка працює без нарікань, люк , ABS, ел-стеклопідйомники, регулювання дзеркал, сигналізація, центральний замок, нова всесизонна резина, встановлено газову установку 4 покоління. Торг біля капоту.
Автомобіль на ходу.Стоїть газ(не вписаний). Деталі по телефону .
Автомобіль в відмінному технічному стані, вкладень не потребує) Двигун 1.6, запускається відмінно, працює без зауважень Передачі переключаються чітко Ходова повністю перебрана, замінені всі стійки, пружини, опори, ричаги, гальмівні диски та колодки Кондиціонер працює, заправлений Шини нові Страхівка дійсна 3 ключа Газ вписаний в тех паспорт, але не стоїть Стан автомобіля сів поїхав, огляд на будь якому СТО, телефонувати тільки реально зацікавленим)
Продам власне авто — Volkswagen Passat B5 ? 2003 рік Двигун 1.6 бензин + ГБО 5-ступенева механічна коробка передач Авто в хорошому стані, доглянуте. Комплектація: ? кондиціонер ? люк ? регулювання керма ? комфортний салон
Хороше авто достойне уваги без рижиків в наявності, ще диски ковані за окрему ціну Масло/ фільтра міняв на 250000 тис. 2 ключі БЕЗ ТОРГУ ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ! Детальніше whatsapp +**********
Авто в гарному стані, тільки зробили повний капремонт акпп, газ працює , клімат холодить , по кузову в гарному стані фарбовано 2 деталі , ходова обслужена , авто ізде кожен день . Торг є але по факту .
Стан сів поіхав газ вписаний
Продається ПасатВ7 все робить Ідеальна! стоїть Газ Заводскі!! Витрата 8 л Все рідне.
Автомобіль на повному бойовому ходу, гарна резина. Салон зберігся і в достойному стані, 4 електро склопідйомники, електрорегулювання дзеркал, люк - все працює. На свої роки в гарному стані. Можливий торг. На обмін 3000$. Повне переоформлення
Продаю власний Passat у комплектації SE зі світлим салоном. Повне електрорегулювання сидіння водія, дзеркал. Оснащений легендарним, надійним і невибагливим 2.5-літровим 5-циліндровим атмосферним двигуном у парі з автоматичною коробкою Aisin 09G 6ст. Автомобіль повністю обслугований. На пробігу 261 тис. було проведено капітальний ремонт двигуна, заміну пічки опалення , заміну мастила і фільтру автоматичної коробки передач, проведено ТО ГБО. Повністю була перебрана вся електрика, замінено акумулятор на новий. На 265 тис. було проведено ТО по підвісці, також замінено гальмівні диски по колу, гальмівну рідину, радіатор кондиціонера, замінено антифриз. Комплектація SE: кондиціонер з обдувом заднього ряду сидінь, круїз-контроль, підігрів передніх сидінь, мультикермо . Авто повністю обслуговане, технічно без вкладень — сів і поїхав. Жодних технічних проблем — мотор працює рівно, коробка перемикає плавно, електрика без помилок. Автомобіль доглянутий. ? Одеса | торг біля капота
Привіт всім, продам свого пассата б7 се, по Америці був не значний удар, авто працює кожен день без зауважень. Хто хоче взяти гарне авто, в повідомлення, чи на вайбер так як знаходжусь у Франції, будемо домовлятися! Це авто в мене с 20 року і хочу сказати що авто варте уваги. Якщо ви заберете авто с Франції ціна буде 6500€ пишіть дзвоніть на вайбер всім добра. Машина обслужена, не давно замінені ролики, ремінь генератора, кондиціонера, колодки, свічі, стоїть добра резина, замінені саленьлоки передні на ричагах, фільтр салона, воздушний фільтр, по машині немає не однієї помилки, масло в коробці мінялося 40 тисяч назад, по салону робить кажда кнопка, салон чистий, газ також обслужений, машина їде дуже гарно, тому якщо вас цікавить цікавить авто яке стане вам с пригоном в Україну порядка 8500$, зауважу що я бачу що е авто и за 8к в Україні але не та комплектація, не той пробіг і так далі до зустрічі.
