- 258 тис. км
- Вишгород
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаю власний автомобіль. Перший власник. Авто в гарному стані. Можливий торг біля авто. Переоформлення. Питання набирайте
Продаю власний автомобіль. Перший власник. Авто в гарному стані. Можливий торг біля авто. Переоформлення. Питання набирайте
Авто в гарному стані. Двигун 2.5 бензин. Коробка AISIN. Пригнано з Америки з незначними пошкодженнями. Є зимова резина. Мультируль. Підігрів сидінь. Датчик світла. Круїз контроль. За більш детальною інформацією телефонуйте.Площадки,перекупи,автобізнесмени не турбувати.
Автомобіль в чудовому стані. В сім'ї 4 роки. Грошей не жалкували. Салон цілий, не затертий, всі кнопки цілі. Стоїть ГБО за 1200 €. Ремні поміняні 35 тис. тому. Дно задуте. Для сім'ї чудово підійде. Продається по причині покупки іншого авто. Присутній торг.
Терміновий продаж, у звязку з переїздом! Авто повністю обслужене, в гарному стані! За деталями звертайтесь!
Перший власник в Україні.Машина в гарному стані,два комплекти гуми.Торг присутній.Докладніше по телефону.
Продам свій автомобіль,Авто у відмінному стані, не потребує жодних додаткових вкладень .Два комплекта гуми,зима та літо,мотор та коробка без зауважень,вся безпека ціла , найнадійніший двигун . Масла та фільтра мінялися вчасно,ТО кожні 7000,машина тільки після ТО.Ходова частина зроблена повністю,нічого не грюкає не стукає!Новий акумулятор.Новий власник буде повністю задоволений цим автомобілем.По машині нічого робити не потрібно,все зроблено,сів поїхав.
Авто в чудовому технічному стані, є незначні нюанси по фарбі, але не критичні. Все працює без нарікань, нещодавно була замінено масло та фільтра. За час експлуатації автомобіля було замінено: диски та гальмівні колодки, антифриз, моторні свічки, лед світло… На моторі 2.5 стоїть ГБО-4 покоління тому розхід по кишені бити не буде. Мотор надійний та вкладень не потребує. Автомобіль за час експлуатації не підвів. Більш детальна інформація за телефоном. м.т. **********
Авто дуже в гарному стані, сів і поїхав. Вкладень не потребує( вже все зроблено )у рідній фарбі, без ржавчини все по дніщу ілеально і не виглядає на свої роки.Газ 24 року,тоніровка 24 року, багажнік новий, нова літня резіна 25року. Пригнаний з Німеччини 24 року зроблена для себе і планувалась використовувати її довго, але життя вирішило по іншому.
Машина в справному стані,,потребує косметичного ремонту з основного замінено ГРМ 1000км тому та щеплення дзвоніть за цим номером
Продам авто фольцваген пасад б5 повний привід. Авто в хорошому стані. Куплений автомобіль був в автосалоні м. Київ. Можливий обмін без доплат. Витрата газу город 16 траса 12. Грм замінено на 180 тис.
Продам машину Фольцваген Пасат Б3 двигун 1,6 газ- бензин газ вписаний в тех паспорт 1988р двигун добрий масло не бере робить на газу так і на бензині поміняні ремні масло антифриз на титанах фаркоп на ходу сів і поїхав всім гарних продажів переписується
Авто в хорошому стані багато зроблено по машині більше розкажу по телефону торг присутній
Авто у відмінному стані. ТО пройдено в лютому 2026р. Замінено мастило в КПП та коробці передач. Всі фільтра замінені також. Шкіряний салон в ідеальному стані. Підігрів сидінь. Технічний стан відмінний. Вкладень не потребує. Телефонуйте.
Продам власний Passat B6 у хорошому стані. Автомобіль комфортний, економний та надійний для щоденної експлуатації. Двигун 2.0 FSI працює відмінно, механічна коробка передач без зауважень. Ще комплект зимової резини на дисках. Всі деталі за номером **********.
