- 244 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
По машинці є проблемки по кузову, не прям великі, але. По техніці машина в чудовому стані, нічого не стукає не пукає. Машина пливе по дорозі тут нарікань немає. По двигуну жодних проблем так само як і по коробці. Із нещодавних вкладень, це маховик, термостати та радіатор пічки. Двигун масла не бере, не димить, антифризик нікуди не тікає. Багата комплектація, машина в Rline та Hightline. Шкіра за алькантарою, підігрів лобового скла, адаптивна оптика, єлектро привід ляди, клімат контроль, підігрів всіх сидінь (всі працюють) парктроніки присутні, працюють. Авто холд, датчик світла/дощу, та і так далі. Машинка економна, красива, комфортна, та динамічна. Два комплекти гуми, два ключи. Якщо будуть питання, дзвоніть або пишіть, якщо що, пишіть на вайбер або тг. Машина вже на літній гумі, також на останньому фото оновлена історія з переднім правим крилом.
