- 380 тис. км
- Сарни
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Машина у дуже хорошому стані. Мотор, коробка, ходовка на 5 з пяти. Салон чистий. Ризина нова. В дтп не була. По машині все працює. Два ключа. Я власник. Будь яке переоформлення og66054514.
Машина у дуже хорошому стані. Мотор, коробка, ходовка на 5 з пяти. Салон чистий. Ризина нова. В дтп не була. По машині все працює. Два ключа. Я власник. Будь яке переоформлення og66054514.
У продажу надійний німецький універсал з 1.6 дизельним двигуном з 6-ти ступеновою МКПП. Автомобіль в гарному технічному та візуальному стані, має гарну динаміку та велику вмісткість універсалу. Екологія не видалена. Авто має гарну комплектацію: Система Start-Stop Auto-Hold Парктроніки Кондиціонер Готова до будь-яких перевірок Більш детально на всі питання відповість менеджер Гоголєв Олексій та Щербак Нікіта Подивитися авто можно за адресою: пр.Центральний 110 Додаткові послуги автосалону: - обмін (Trade-in) - кредитування (Лізинг) - викуп Вашого авто - прийом авто на комісію
Рідна фарба.Весь кузов у плівці.Oбслуговування у офіційного дилера Недавно замінено:ГРМ,сальник колінвала,передні гальмівні диски Volkswagen Passat 2.0 TDI Highline R-Line Двигун: 2.0 TDI SCR 150 к.с. 110 kW TDI D7F Коробка: DSG DQ381_G1C, TR Колір кузова: Mangangrau Metallic_LB7RL Пробіг: 97 300 км. Cидіння ergoComfort Nappa — BOA Вентиляція сидінь — Q1P Масаж водія — Q2J / Q2L DYNAUDIO Premium Sound System — DN Discover Pro 9.2" — 9WX / 9VC 360° Area View — 5RQ Trailer Assist — 1D8 Park Assist (авто-паркування) — GO2 Standheizung Webasto (заводська) — J0K Dynamic Light Assist (топ LED) — L14 R-Line зовні — H4Z R-Line 19" Verona — 18J Michelin Primacy 4 235/40 R19” 96W XL (0324 літо) 17" легкосплавні диски Michelin Alpin 215/55 R17” 98V XL (2623 зима) Подвійні склопакети + заводське тонування — IZ4 Атермальне лобове скло з підігрівом — IZ4 KESSY по колу (усі двері + багажник) — 4F2 / 5K4 Електропривід кришки багажника — 4E7 ACC адаптивний круїз — GO2 Lane Assist — 7Y6 Front Assist — 8T6 Traffic Sign Recognition — WF3 / QR9 Blind Spot Assist — 7Y1 ESP / ABS — 1AT Контроль тиску шин — U14 Підігрів керма — 2ZW 3-зонний Air Care Climatronic — 9AK Ambientepaket Plus — QQ1 / QQ2 Active Info Display (у плівці) — 9S0 Підігрів передніх сидінь — 7MV Пелюсткове керування DSG — 2ZC Дзеркала ел./підігрів/складання/автозатемнення — 2ZD Протитуманні фари — 8TB Датчик світла і дощу — 8Y1 Хромовані молдинги — 5SL Посилений генератор — Q16 Посилений акумулятор — J0K Оригінальний фаркоп електровисувний — 1D8 Два оригінальні ключі Фари та дисплеї в плівці 2 страхові випадки(Фото добавлено): пластиковий поріг/бампер/решітки =>Заміна у офіційного дилера!
кузов цілий без рижиків. обслужена. зимова гума.
Офіційне авто, 100% один власник, були діі з переестрацією і заміною номерних знаків, стан нового авто, дуже бережне користання, індивідуальне замовлення, самостійний підбор комплектації, замовляв для себе, все що можливо було встановити на цю модель, все є! Матрічна оптика, вінтелируємі сидіння, шкіра наппа, всі проблемні місця поклеєні брониплівкою, повний привід! Всі подробиці за телефоном!
Продам власний автомобіль 2011 року. Приганяв сам з німеччини у 2019 році, з цього часу в одніх руках. По машині знаю кожен нюанс. 13000 тис.км назад робив ТО в Німеччині, є німецький техогляд, нова літня гума, зимова проїхала один сезон. Оглянути можна в Комунарівському районі.
продам свой автомобиль полностью в в идеальном состоянии, не единого крашеного элемента, пробег 100% оригинал, покупал лично в Германии и привозил растамаживал, стоят оригинальные диски от ауди с хорошей резиной, по машине вопросов вообще нету, ходовая, двигатель, коробка в отличном состоянии, масла фильтра только поменяны, авто в богатой комплектации, по всем вопросам звоните расскажу покажу
Продам Passat B6, год выпуска 2007 с надёжным 2-х литровым дизельным двигателем и механической коробкой передач 6 ступенчатой. Хорошая комплектация: Круиз контроль, подогрев передних сидений, датчик дождя, фаркоп, 4 стекло подъёмника, двухзонный климат контроль, 2 ключа. Авто обслужено, находится в хорошем техническом состоянии, есть незначительные нюансы по передним крыльям (рыжики) на езду не влияют. Ходовая вся сделана под ключ, мотор работает отлично. Два комплекта резины на дисках. Торг уместен.
Перший власник, авто не фарбоване, два ключа, детальна інформація по телефону, на смс не відповідаю **********; **********
Всім доброго дня,чекаю на ваш дзвінок із радістю відповім на ваші питаня.Всім гарних покупок та продажів.
машина в доброму стані як технічно так і зовні,1власник в україні,вся інформація по телефону
авто у доброму стані все поацює замінено цеплення в зборі передні стійки шруз стійки стабілізатора сів і поїхав машина доглянута на дорозі їде впевнено не димить масло мінялось грм теж
Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном, пишіть вийду на зв'язок наберу вас.
Авто в гарному технічному стані і вкладенню коштів не потребує. Замінено ремінь ГРМ, помпу, гальмівні колодки та диски, новий демпфер. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Додаткова інформація по телефону. Торг присутній.
Автомобіль обслуговувався на офіційному сервісі. Фари, протитуманки і зони під ручками затягнуті в плівку Демпфер замінений Диски тормозні і колодки майже нові Зимова резина в комплекті В автомобілі не курили Деталі по телефону
Продам Фольксваген Пассат Б5 рестайлінг, 2002 р 1.9 tdi 96 kwt, автомат. Автомобіль повністю обслуженний. Грм замінено, радіатор, мастило в акпп . Капот, крыло під покраску !!!..є сколи ! царапини по кузову ! Технічно в доброму стані. Салон також. На задній передачі їде, але інколи падає в аварію, так вже більше року.
Авто повністю Обслужене, жодного підкраса , багата комплектація! Більш детально по телефону
VW Passat B6 2010 2.0tdi CBAB Продаю власне авто, в користуванні 4 роки. Замінено з основного: - Маховик, двохмассовий LuK + шестигранник масляного насоса+ ГРМ + ТО КПП, 30тис. назад. -Фаркоп встановлений але майже не використовується. - Форсунки BOSCH 4шт нові 250$ кожна. -Вирізана екологія та заглушений ЕГР, прошита. -Замінене лобове (всі інші рідні). -Ходова вся перебрана після останньої зими. -Беребрані всі гальма (суппорти). -Перебрана турбіна. -Заправляється тільки на ОККО, WOG. В авто вкладено ще одне авто за 4-рі роки користування. Затонована в круг, зроблено ОоwoO знає хто той знає), зашумлені двері в круг, багажник, потолок(музика звучить круто навіть на стоці). Нове світло BiLed AMS A8 (ТОПове світло 400$) Що в планах робити: -КПП, туго вмикаються передачі, або троси або сінхрони. -Ну і саме пічальне лакофарбове (дивіться фото, хто маляр то і сам зробить)
