- 387 тис. км
- Старокостянтинів
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Volkswagen Passat 1.9дизель,2001р.деталі за телефоном **********
Volkswagen Passat 1.9дизель,2001р.деталі за телефоном **********
Продам пасат б5+ 6кпп 2.0 дизель. Є питання по водійській дверці є шкварки. Двигун, ходова в гарному стані, карти дверей під відновлення болячка пасатів. Резина нова, торг біля авто 3800, на дзвінки не відповідаю, пишіть сюди
Авто в збереженому стані, Вкладень не потребує, Масла замінені .
В продажі гарне надійне авто з легендарним 1.9 тді двигуном якому реклама не потрібна!!! Двигун працює рівно не димить не сапунить. 10 тис. км тому замінено щеплення. Салон охайний не порваний. Хто шукає надійне авто та не дороге в обслуговуванні тоді авто саме для вас. Можливий обмін на ваш автомобіль. На обмін 3700$
Продам хороше справне авто по технічній частині замінено грм комплект з помпою і ремнем генератора роліки ходова вся зроблена рульова рейка задні супорта(на хорошій резині гарних дисках звоніть детальніше за телефоном перекупам не турбувати)
Продається Passat б5+в дуже хорошому стані Свіжо зроблений мотор Мотор зроблений з нуля Повністю перебрана передня ходова Lemförder Пробіг оригінальний підлягає до будь якої перевірки, перевірений відповідними додатками Повністю встановлена нова акустика Встановлений новий 1.5 дін магнітофон з кар плеєром Автосвітло Відреставровані передні фари, поставлені нові лінзи,установлені білед лампочки Перетягнуті обшивки салону Немає пропалів,дирок сидіння в хорошому стані Стоять нові диски а також нова резина Замінене лобове скло По підкрасах дві задні арки Свіжо замінене масло оригінальне VAG Масло замінювалося кожні 7 тисяч Замінена гальмівна система вкруг Вбудована підсвітка салону Є старі запчастини все віддаю новому власнику Користувався з обережністю Продам в гарні руки
Продам надійне та комфортне авто.Двигун мастило не бере, працює добре.Кондиціонер та круїз контроль працює, по кузову нічого критичного, авто своїх грошей коштує, з документами все добре.
авто своє на повному бходу,заправив і їдь куди хочеш доїдеш гарантую.новий радіатор акумулятор лампи із ар дорогі хороші
Продаємо власне авто. По кузову є незначні пошкодження. По технічній частині — все справне, працює без нарікань. Було виконано багато робіт: - Знімалась головка двигуна (причина — старий антифриз пошкодив прокладку). Головка повністю відремонтована. - Встановлено нові гідрокомпенсатори. - Нові свічки накалу. - Усі необхідні деталі замінювались якісно, робилось для себе. Також: - Нове щеплення. - Новий антифриз, всі розхідники замінені. - Нові стійки. - Реставрація заднього лівого супорта, правий — новий, оригінальний. Авто в хорошому технічному стані, все працює без нарікань. Турбіна після реставрації. Зчеплення замінене. Ремінь ГРМ новий. Масла, фільтри, колодки — усе замінено. Єдине — потрібно лише заправляти. Сімейне, надійне авто, яке ще довго служитиме! Детальніше — за телефоном ( тільки вайбер/вотсап)
Деталі за номером !
Продам авто в доброму стані. Технічно все добре. Незначні вікові нюанси по кузову . Сів та поїхав. Торг біля авто
авто в доброму стані, всі росходнікі по двигуну змінені.
За детальною інформацією телефонуйте!!!
Потребує ремонту або заміни двигуна . Салон потрібно реставрувати . Переднє крило має пошкодження,кришка багажника потрібно підфарбувати під склом. Ціна договірна .
1.9 TDI на 130 коней По машині було багато вкладень грошей і часу. Володів нею рік, мій пробіг за цей рік склав 15 тис. км. На пробігу 391 тис км замінено: Стійки задні Тормозні диски і колодки задні Стійка стабілізатора Датчик колінвала Датчик охолоджуючої рідини Клапанна кришка Нові фари з LED ближнім 392 тис км замінено: Турбіна на нову (відреставровану) Комплект ГРМ Комплект ремня генератора 396 тис км: Реставрація передніх ричагів + нові сайлентблоки 401 тис км: Подушка мотору права Амортизатор капоту Двірники Акумулятор (на гарантії 2 роки) Дрібні ремонти і планове ТО не включав у список. Кондиціонер працює, заправлений 3 тижні тому. Гарна музика з блютузом. Якісно тоновані вікна, 4 скло підіймача. Масло лив тільки Motul (на фото видно) Заправляюсь тільки на WOG i Okko. Не димить не коптить взагалі. Машина на гарних 17 дисках і має чудову динаміку, в обгонах впевнений. Присутній торг. Перекупам за 3500 не дзвонити, дякую.
Авто в нормальному стані,економний,деталі по телефону з документами порядок
Авто в хорошому стані, все працює добре, за детальною інформацією телефонуйте.
Авто в хорошому стані. Один власник в Україні. Деталі за телефоном
