- 322 тис. км
- Біла Церква
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
чудове авто, яке варте вашої уваги є два комплекта гуми була замінена помпа і грм 1000 км назад. є парктроніки але не працюють (потрібно замінити 1) є невеликі нюанси по кузову
чудове авто, яке варте вашої уваги є два комплекта гуми була замінена помпа і грм 1000 км назад. є парктроніки але не працюють (потрібно замінити 1) є невеликі нюанси по кузову
1.9 тді 81 кв 110 кс на повному бойовому ходу розхід палива 5л на 100км деталі по телефону
Продам фольцваген в3 зовнішній вигляд нормальний на повному ходу потребує ремонту ходової та дрібного ремонту двигун заводиться з пів оберту .всі питання по телефону
Продам доглянутий і в нормальному, для своїх років, стані автомобіль. Технічна частина - практично все обслужено і зроблено. Замінено ГРМ, помпу, ремені та ролики. Нове зчеплення (маховик теж новий). Ходова частина - без нарікань і без стуків. З бонусів та додаткових опцій - дзеркала з електроскладанням, мультируль, тонування (в тому числі лобове скло), дзеркало з відеореєстратором і камерою заднього виду, також приборна панель з самодіагностикою. Два ключі. Є зауваження по кузову (переднє праве крило вже з'являються іржі та невелике ушкодження знизу правого дзеркала заднього виду). Машина продається на зимовій гумі. Кузов рідний, фарба рідна, в аваріях та дорожніх пригодах не був. Мотор не димить.
Машина повністю обслужена можна їхати на любе СТО, є нюанси по кузову! Продаю тому що хочу щось новіше. Торг присутній
Механіка, 1.9 96 КВТ, 6-ступка. Мотор працює рівно, коробка без нарікань, є незначні нюанси по кузову, машина надійна, не підводила ніразу, міняли ремінь ГРМ , помпу, термостат. Масло,фільтра замінені.
Пасат 1.9 дизель пригнаний з Німеччини перший власник в Україні з 23.03.19 року володію машиною 5 років машиною задаволений машина варта уваги продаж з сімейними обставинами місто Тернопіль дзвоніть з 9:00 до 21:00.
В нормальному стані, є тріщина на лобовому. Салон На 4- треба хімчиска. Зроблений двигун, поміняні ремні і рорлики. свіжий антифриз. Кондиціонера нема, передні склопідйомники. Люк працює, не тече. Є сколи, подряпини. на крищі постріляв трохи лак. авто на зимовій гумі. Новий стартер, АКБ справний. АБС працює.
Чіпований двигун - 130 лошадок!!! Перекупів прохання Не турбувати
Авто в нормальному стані грм замінено 20 000км назад було багато що зроблено ходова частина норм детальніше по тел **********
Продам автомобіль гаражне зберігання, також єсть торг
Продам авто в гарному стані .Деталі за номером
Продам Volkswagen Passat B4 Variant, 1996 г., 1.9 TDI. Автомобиль на полном уверенном ходу. Надежный и экономичный дизельный двигатель. Заводится в любые морозы с пол-оборота. Расход топлива около 6 л/100 км. Недавно выполнены работы: • заменена вся ходовая часть по кругу; • новый комплект ГРМ; • новое сцепление. •По технической части обслуживался своевременно. Кузов в хорошем состоянии, без гнили. Пороги и днище целые. Салон чистый. Комплектация: • электролюк; • электростеклоподъемники; • кондиционер; • штатная аудиосистема и родные колонки; • литые диски; • тонировка; • рейлинги на крыше. •родные колонки Вместительный и надежный универсал. Отлично подойдет как для семьи, так и для работы. реальному покупателю разумный торг возле автомобиля.
Продам свого пассата, який вірою і правдою служив мені 2 роки. Продаю бо купив собі більшу машину, бусіка. За цей час вкладено в нього близько 5тис $ Перебрано все, ходова, зроблені форсунки, новий ТНВД (спеціально ще довго вишукували в Польщі щоб був в стані як новий), новий підрамник (теж не варили старий, а шукали щоб був в дуже гарному стані в Польщі, довго але знайшли) Все що в машині робилося, всі записи, є блокнот, ведеться він ще від попередніх власників ще з 2004 року. Із недоліків - лишилося його підварити, задні арки і пороги. Основні елементи кузову цілі (інакше навіщо я би в нього так вкладався) Напівавтомат купив, балон купив, час - не купив( Не було часу це зробити. Та і сенсу вже немає, купив буса, продаю як є.
Без вкладень. Тільки переоформлення на нового власника. Зв'язок на WhatsApp.
