- 424 тис. км
- Міжгір'я
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Пасат б5 ходова нова,колеса зимові,масло поміняне,тормоза нові, амортизатори нові... електроскла, кондиціонер працює їде дуже добре розумний торг пишіть на вайбер вацап або звоніть
Пасат б5 ходова нова,колеса зимові,масло поміняне,тормоза нові, амортизатори нові... електроскла, кондиціонер працює їде дуже добре розумний торг пишіть на вайбер вацап або звоніть
гума нова літня. зимня на титанових дисках r 16 в подарунок
Продам легенду пасат В5 1,9 самим простим ,економним і над надійним двигуном ! Таких авто в такому стані вже немає ! За машиной доглядали і любили як за собой а можливо і більше! Ніразу не підвела! Пробіг у авто оригінал 360 тис! Тиждень назад вирізав каталізатор і заглушив ЕГР! Ніякого диму чи сажі нігде немає , ! Ні при холодному запуску ні при гарячому ! Мотор працює як часіки ! 1000 км назад поміняні масла в моторі в коробці , Всі фільтра з топлевним! Всі подушки двигуна всі! По ходовій , коробці , мотору ідеал ! По кузову також ніодного рижика чи сколів нічого такого немає! Ходова частина вся нова! Тормозні диски ,колодки, шланги,супорта нові ! Нова рульова рейка, новий насос ГУР, нові шланги на насос! Нове щеплення з демфером! Поставлене дороге світло вночі видно як у день! Пічка працює на всі 100 на всіх положеннях! Лампочки на дефлекторах пічки працюють світяться, це рідкість! Машина в ідеальному стані зроблено все! розповім по телефону дуже багато писати! Поставлена музика , камера заднього виду магнітола 9 дюймів дуже дорого ! Диски р 17 з практично новий резиной , диски р 16 З зимовий резиной також титани! Нова тоніровка вкруг! Замінив лобове скло була тріщинка поставив нове! Вложено дуже багато коштів привели авто в ідеал для своїх років! Чеки більшість робіт можу надати ! Дзвоніть я розкажу більше по телефону ще багато писати! Всім мирного неба!
машина в ідеальному стані повністю обслужена поміняні римень грм помпа роліки ремень генератора усі салінблоки задньої задньої підвіски 14 шт лімфйордер усі салінблоки передньої пружини передні і задні нові задні супорта з електро приводом ручника колодки по кругу ступичні потшипніки мотор працює ідеально масла небере счеплення нове ризина нова по машині робити нічого ненада
Оригинальный пробег 1000% , машина вся в родной краске – отличное состояние кузова, машина всегда была в гараже и использовалась только в Польше – где была куплена от 1 владельца Установлены новые линзы + комплект света Bi Led ( очень круто светит ) есть фото Грм комплект сделан 25 тыс км назад Куплена новая турбина - гарантия ещё 2 года есть фактура Отличное состояние ходовой и показатели развал схождения Без вклада, продажа частная, не занимаюсь перепродажами авто
Гарний стан сів поїхав 1.9 тді двигун працює гарно коробка автомат також без проблем працюючий клімат та круїз. Є вікові сліди використання
Простий, економний і надійний автомобіль. Кондиціонер працює. Є дефекти по косметиці.
Продам W-Passat B5+,надійний,привабливий,комфортний універсал 2004 р. Потужний двигун 1,9 , помірний розхід палива- дизель. Автомат. Місткий салон і багажник,стильний кузов. Безпечний,різвий,стійкий на поворотах,відмінна шумоізоляція.Комфортно їздити. Зимова шина,нова батарея ,кондиціонер,круіз контроль,підігрів сидінь ,скла. Автомобіль з Польщі,розмитнений, на укр.реєстрації.$
В гарному технічному стані,надійний і економний 1,9TDI. Двигун працює добре,рівно і тихо,коробка без питань,ходова зроблена,салон в доброму стані,ева коврики по всьому салону і багажнику,встановлена 2дін магнітола,яка підтримує кан шину,камера заднього виду,підігрів сидінь,зеркал,4 склопідіймача,круїз контроль. Тонована вкруг з лобовим. На 17 оригінальних легкосплавних Audi дисках. Має моменти по лкп,так як і всі пассати. Автомобілем володію більше двох років,ні разу не підводив. Адекватний торг біля автомобіля.
Продам Volkswagen Passat B5 2001 Надійний та економний автомобіль з двигуном 1.9 TDI Diesel та механічною коробкою передач. Авто в хорошому технічному та візуальному стані, комфортне для щоденної їзди та далеких поїздок. Маленькі нюанси по авто є але на технічний стан не впливає Двигун працює рівно, не димить, масло не бере. Ходова частина без сторонніх стуків. Салон чистий та доглянутий. Кузов у хорошому стані. Авто економне та недороге в обслуговуванні. Документи в порядку, будь який вид переоформлення. Детальніше по телефону. Торг біля авто.
Всi питання по телефону
Продам пасата на ходу все працює заводиться їде добре клімат сіклопідйомніки підігрів сидінь всі питання за телефоном **********
Авто в хорошому стані, на багатій комплектації.Вкладеннь не потребує. Всі питання за телефоном.
Автомобіль в дуже хорошому технічному стані. Мотор працює рівно. Не димить. Коробка перемикає плавно. Хороша зимова гума. Охайний салон без посторонніх запахів. Розхід палива приємно дивує. Дуже економний та водночас потужний автомобіль. Авто кожного дня на ходу. Вкладень не потребує. Стан сів,поїхав. Кого цікавить телефонуйте. Був в одних руках.
Автомобіль з Австрії. Мінімальний пробіг по Україні, використовувався переважно для поїздок за кордон. Обслуговування та заміни: - Замінено ГРМ і моторне масло - Нові передні та задні гальмівні диски - Нові передні та задні гальмівні колодки - Проведено ревізію гальмівної системи з заміною шлангів, направляючих та циліндрів - Заміна головного гальмівного циліндра - Заміна лобового скла Кузов: - є мінімальні пошкодження ржавчиной на задніх колісних арках
Пасат в хорошому стані, подвійна оцинковка кузова.двигун 130к/с.96kw.кпп автомат правільний (гідротрансфор).в 2019 році пригнаний з Німеччини і розмитненний і поставлений на облік.я власник.зараз стоїть літня резина на титинах і є комплект зимової на структурних залізних дисках.передня ходова замінена, турбіна, клапан N75 замінені на нові по вінкеду.масло, фільтра міняються через кожні 8 000.в КПП теж замінено.салон кожа , підігрів сидінь передніх,дзеркал ,ел-пакет,весь тонований окрім лобового, клімат,круіз, кондиціонер,мікроліфт передніх сидінь -все працює.заводський форкоп.продж без торгу, обмін з моєю доплатою приїзд ваш,я не виїздний, інвалід 1 групи.
Авто кожен день на ходу. Мотор AAZ 75 к.с. Від заміни до заміни 1-1,2 л масла на доливу. У мене авто 3 роки. Пічка не працює, потребує втручання (порвані троси заслонок або щось таке), зимою авто, практично, не використовується (вентилятор робе, щось йде тепленьке, але не так, як має бути), авто не одне в родині, тому не займався цим за три роки. Коробка норм. Ходова - більш/меньш норм. Шумить гидропідсилювая керма (якщо вивертати без руху авто), але в ходу норм. Пороги мінялися попереднім власником, сквозних дзюр нема, домкратиться авто без проблем. Праві задні двері не відкриваються, ліві задні тільки зсередини (мені не критично). Правий передній склопідйомник не працює (механічний знос). Проводка під капотом вся замінена. Світло поганеньке. Протитуманки - норм. Резина зимня - норм. Панель приладів живе своїм життям. Час від часу може відключатися все, що хоче. А може і не відключатися)). Електрики сказали - під заміну, але мені це не заважає. Взагалі, є підозра, що панель приладів від В4, тому там свої у неї танці з бубном. Загальний стан авто можна охарактеризувати, як "Мілких хвороб багато, але вбити не можливо." Використовую для доїзду на роботу та трошки "привезти-підвезти". Такий собі конструктор, на якому можна їздити і одночасно щось по ньому докладати потроху рук (у кого ще є ентузіазм). Наразі, потребую вже більш вмісткового авто. Тільки переоформлення.
