- 366 тис. км
- Охтирка
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто від господаря. Детальна інформація за телефоном. Торг біля капоту. Можливий обмін з моєю доплатою.
Продам власне авто від господаря. Детальна інформація за телефоном. Торг біля капоту. Можливий обмін з моєю доплатою.
Продається Пасат Б5, перед тим як дзвонити прочитайте детально опис , По машині було багато деталей замінено -передні ричаги всі нижні і верхні (Рейзо) -передні стійки (Сакс) -відреставрована турбіна -замінено компресор кондиціонера і промита і відновлена система кондиціонера, треба тільки підтягнути ремінь і заправити його -замінено Інтеркулер -замінено ремінь Грм на 518 тис -замінено помпа -замінено радіатор пічки і антифриз новий, гріє просто чудово -замінено бачок тормозної рідини -поставлені нові фари і хороше лед світло -замінено склопідіймач +ручка -обшитий руль шкірозаміником -замінені задні стійки -резина зимова -замінено радіатор кондиціонера -стеля + стійки передні+ стійки бокові (салон) перешиті в чорний колір вигляд бомба По машині було дуже багато зроблено роботи, за 2500 невідам, торг присутній, Якщо дійсно зацікавила машина, приїжайте на огляд все покажу все розкажу.
Автомобіль на впевненому бойовому ходу. Питань по техніці немає взагалі ніяких. На ходу кожен день. Замінено багато запчастин. Новий радіатор, вентилятор, ричаги, стійки стабілізатору, новий ГРМ , реставрована рейка, відремонтований клімат, встановлена якісна магнітола з кар плей. Присутні сліди експлуатації по кузову та салону які на їзду не впливають. Торг присутній. З дурними питаннями та пропозиціями прохання не турбувати. Торг лише біля капоту. Всі деталі по телефону.
Машина в дуже хорошому стані працює кожна кнопка замінено !!ГРМ ,тормозні бліни і колодки зроблена дуже хороша музика SONY!! В комплекті нова зимова резина на титанах Срочний продаж бо виїжджаю за кордон Всі питання по телефону
Всім доброго дня. Пропоную дуже надійний та легендарний пасат б5+ 2005р, на максимальній комплектації. Автомобіль в дуже гарному стані, кожен день на ходу. В мороз заводиться з півоберта. По авто було багато чого зроблено, металевий захист двигуна, ричаги всі замінені, нові тормозні колодки, гарна зимова гума, ЕВА келимки 3D, дороге тонування. Два ключі. ТО виконувалися вчасно. Для авто грошей нешкодували. По машині кожна кнопочка працює. Я власник. Сів і поїхав. Хто візьме непошкодує. (**********
Volkswagen Passat 1.9tdI 74kwt, всі запитання за телефоном
Авто на ходу в задовільному стані . Потрібно замінити масло , фільтра та ремені . По сервісам та сто не їжджу,авто не нове має сколи царапини , потолок провис . Приїжджайте заберайте , ціна відповідає стану . Деталі по смс в чат .
продам власне авто на ходу без дтп телефон власника
Продам автомобіль у хорошому стані для свого віку, доглянутий та на ходу. Двигун працює справно, документи в порядку. Без обміну.
Всі деталі за телефоном,переоформлення.
Продам Vw Passat b5 1,9 tdi , авто в гарному стані на свій вік, працює кожна кнопка, кондеціонер заправлений , клімат працює, по салоні все в порядку, потолок не провис, економна 6 передач 96 кіловат
VOLKSWAGEN PASSAT B5+ RESTAILING, 2002 РІК. Автомобіль на свій вік в гарному стані, економний та надійний. Мотор 1.9 TDI 96KW працює гарно без зауважень. Коробка та щеплення працює без жодних проблем. Ходова частина без жодних нюансів. Салон дуже збережений, не прокурений, не порваний, не зачуханий. ПО КУЗОВУ ІДЕАЛЬНИЙ, ГАРНИЙ, РІВНИЙ, РИЖИКІВ НЕМАЄ, ЛУЖЕНИЙ КУЗОВ, ВСІ АРКИ ТА ПОРОГИ ЦІЛІ. СТОЇТЬ ГАРНА РЕЗИНА НА ОРИГІНАЛЬНИХ ДИСКАХ R15. КОМПЛЕКТАЦІЯ: Шкіряний салон, Recaro руль, підігрів сидінь, лінзовані фари, противотуманні фари, 2 підлокотники, камера заднього виду, нові EVA коврики, клімат контроль, форкоп, 4 склопідйомники, електрорегуліровка дзеркал, вітровики. Більш дет. за телефоном.
Стан авто - сів поїхав. Пороги переварені. Простий дизель( без турбіни, та без проблем) самий економний. Двигун, коробка передач ходова все в нормі! Резина 80%. За деталями по тел.
Автомобіль в справному стані.
Сімейний автомобіль в дуже гарному технічному та візуальному стані. Запчастини, при заміні ставились за наявності оригінальних тільки VAG, а за відсутності - дорогий аналог. Масло виключно також оригінальне "Volkswagen" Long life. Стальний захист днища під двигуном. В фарах встановлені LED із заміною стандартних. В любу погоду, хоч мокрий асфальт все чітко видно. Розхід пального залежить від манери їзди, але якщо в середньому ритмі на 100км: місто - 6.4 - 8.5л; за містом - 5.7 - 7.0. На фото розхід палива місто при звичайній, не агресивній їзді. На повному баку при такій їзді проїхав трохи більше 1000 км. Підійшло ТО, тому поміняв всі фільтри та масло в двигуні. У 2025 році була заміна двигуна на такої ж серії, але з меншим пробігом та робився ремонт не для продажу, а для себе. Продаж у зв`язку із покупкою іншого новішого авто.
Технічно можна використовувати в експлуатації. Кого цікавлять подробиці - дзвоніть по телефону
