- 127 тис. км
- Бровари
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Усім мирне небо. Продаю свою ластівку в ідеальному стані. Замінено всі розхідники. Можете перевірити, де хочете. Реальному покупцю трохи поступлюся. На всі запитання дзвоніть чи пишіть на цей номер
Усім мирне небо. Продаю свою ластівку в ідеальному стані. Замінено всі розхідники. Можете перевірити, де хочете. Реальному покупцю трохи поступлюся. На всі запитання дзвоніть чи пишіть на цей номер
Терміново !!!Авто технічно обслужене.Двигун поміняний у 2019,пробіг нового двигуна 79870 км.ходова перебрана у 2023р.Машина лужона.Усі деталі по телефону,реальному покупцю торг біля капоту
Продається доглянуте авто, повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка переключає плавно без ривків. Ходова частина без сторонніх звуків. Авто не потребує вкладень — сів і поїхав
Авто Volkswagen Passat B7 2015 року . Пригнаний з незначними пошкодженнями ( капот і задня частина). Двигун 1.8 TSI, коробка автомат. Рідний пробіг 76 000 миль ( 121 000 км.). По автомобілю ніяких помилок немає . Двигун , коробка і ходова без зауважень, вчасна заміна масла, фільтрів, обслуговування технічного стану. Встановлений парктронік, є комплект зимових шин. Гаражне зберігання. Є незначні царапини на бамбері зі сторони пасажира.
Офіційна, з салону в одних руках, пробіг рідний, гаражне зберігання, не бита, не фарбована. Є декілька сколів по кузову.
В дуже гарному стані. Кузов цілий без рижиків без корозії. Технічно без зауважень. Встановлено великий екран андроїд магнітоли. Є камера заднього огляду. Клімат працює. Підігріви теж. Достойний варіант для тих хто розуміє. Придбати можна за готівку кредит або лізинг. Чекаємо вас на огляд за адресою проспект 200 річчя кривого рогу 24.
Продам хозяйське авто в відмінному технічному стані. Обслуговування тільки по оригіналу. Автомобіль дійсно вартує вашої уваги.
Продаю власне авто, все по авто зроблене, потрібно зробити фазорегулятор, всі питання по телефону, зроблені ледь фари кузов в ідеальному стані
продам авто. двігун після капітального ремонту. повністю на ходу. газ-бензин
Терміново!!!!!!
Деталініша інформація по телефону…
Авто у доброму стані, має гарно збережений салон та добре відновлений кузов після пригону з США, ходова частина без недоліків, за ціну готовий спілкуватися в індивідуальному порядку, біля авто.
Volkswagen Passat B7 (2015) 1.8 TSI DSG – комфортний, перевірений, без обмежень – Івано‑Франківськ Опис: Продається комфортний і надійний Volkswagen Passat 2015 року (B7), з турбо-бензиновим двигуном 1.8 TSI / 160 к.с. та автоматичною коробкою DSG. Авто пригнано з США, технічно перевірене — без обтяжень чи страхових випадків, VIN та держномер перевірені. Салон в шкірі, тоновані вікна, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, ESP, ABS, центральний замок, мультируль, обігрів лобового скла — ідеально для комфортної їзди в будь‑яку погоду. Аудіопідключення через AUX / USB / Bluetooth. Пробіг — 200 000 км, в чудовому стані, продаю особисто. Машина в Івано‑Франківську, попередній огляд вітається. Напишіть чи зателефонуйте — буду радий показати автомобіль і обговорити деталі!
Продам автомобіль в гарному стані, повністю облугована, нічого робити не треба, масло не бере, сів та поїхав. Причина продажу, маємо другий автомобіль Комплект гуми з оригінальними дисками в подарунок. Будь ласка майданчики та перекурам не телефонувати. Ціна без торгу!!!
Офіціал. Авто купувався у офіціальному салоні в Дніпрі, я єдиний власник. Обслуговувався вчасно на офіційному СТО, є сервісна книжка та виписки. Comfortline, двігун 1.8 турбо. В ДТП не був. Пробіг не змотаний. В салоні ніколи не курили. Масложору немає. Комплектація - ads, esp, повний електропакет, круізконтроль, підігрів сидінь, клімат контроль двохзонний, мульти кермо, парктроніки, камера заднього виду, діодні задні фонарі, біксенонова адаптивна поворотна оптика, ксенонові противотуманні фари, підсвітка пространства ніг, мультимедія, датчики тиску в шинах, світла, дощу та втоми водія, тоніровка і титанові диски, 2 комплекта ключів, нова не вживана запаска, гарна музика, вібро шумоізоляція салону, антіскрип, підігрів лобового та задьнього скла, дзеркал. Вісім подушек безпеки для водія та пасажирів.
Машинка в гарному стани . но кожен день їде є сліди експлуатацвї. бильше детально по телефону
Прочтите описание до конца! Если вы действительно ищите хороший автомобиль для себя, думаю вам это будет интересно. Машину я покупал в Польше в 2020году не для перепродажи, а для себя (сейчас она расторможена в Украине). Машина была куплена у первого владельца, который за ней хорошо ухаживал и хранил в гараже. У меня в Польше она чуть больше года простояла без гаража (сейчас в Украине хранится в сухом гараже). В Польше я подрабатывал на СТО, где естественно и обслуживали мою машину как своему человеку, на совесть, меняя при необходимости запчасти на оригинальные новые (была возможность заказывать их по складским ценам). В Украине машина была поставлена на учёт 21.01.22 (можно сказать что она практически без пробега по Украине). Пригонял я машину не для продажи, а для своего отца, но он категорически отказывается пересаживаться со своего Москвича на неё, поэтому я её и продаю, т.к. скоро уеду обратно и естественно обратно её не повезу, а просто держать её в гараже смысла нет. Машина очень ухожена, на дорогих титановых дисках 16". Внешний вид видите на фото (обращаю внимание, что машина сфотографирована сухая, это её реальный внешний вид, а не как некоторые намочат машину и быстро фоткают пока не высохла), хорошая тонировка (плёнка не отслаивается), регистратор на две камеры, стоит 2din магнитола, новые дорогие накладки на дверные карты (делал сам для себя на совесть), в задних дверях установил японскую акустику (Бас - Sony и пищалки - Philips), в дверях установлены подсветки логотипов, на днище машины установлена светодиодная подсветка (зелёные по бокам и красное сзади), салон дополнительно подсечен синим (перед+зад), розетка 220В, в багажник выведены хорошие провода под сабвуфер. Есть комплект резиновых ковриков. В подарок отдам комплект автохимии для ухода за машиной. Возвращаясь к началу описания, хочу ещё раз подчеркнуть, машина покупалась и делалась для себя, очень комфортабельная, надёжная и презентабельная! Если вы ищите машину для себя, как говорится "не доро
