- 259 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.39 л.
- Автомат
Продаж власного сімейного авто у авто працють усі функції які є ,не фарбована без ДТП , 1 власник в Україні,доглянуте та обслужене ,авто у володінні приблизно півтора року,1 власник в Україні,хороший сімейний автомобіль доволі потужний ,економний та надійний мотор САХА так як дані мотори після 11 року позабирали усіх косяків, з усіх авто які мали у користуванні то цей мотор найкращий . Масло замінено 7т. тому а взагалі ми наїздили на авто 17 т. масло від заміни до за міни не бере ні грама масла,масло лили Мотюль фільтри кнехт.Стоїть нова резина ,комплект зимової також є, затоновано дорогою плівкою,фари затягнуто в бронеплівку,два комплекти коврів ворс, резина, при купівлі авто першочергово було замінено цеп ГРМ,помпа,антифриз,замінені колодки.До коробки ще ніхто не ліз перемикає плавно на усіх режимах не дьоргає і нічого не стукає ,ходова також ідеал,кузов весь у рідній фарбі нічого не фарбовано взагалі але кузов має маленькі сколи та царапинки але вони були коли ми купували це авто.Комплектація: датчик світла,дощу,втоми водія, круїз контроль,адаптивне світло,ЛЕД оптика зад-перід,електро форкоп , мультимедіа сенсорна оригінальна,стартстоп,парктроніки і багато чого іншого.За більш детальнішою інформацією телефонуйте чуть не забув причина продажі замовили більше і дороговартісне авто...Готовий до любих перевірок розхід авто залежить від їзди але у нас виходило у місті в середньому 7.7-8.5 л. на 100км. траса 6.5-7.8 на 100км. ПО АВТО НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ,масло потрібно буде замінити через 3 т. км і все.
