- 340 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто. Всі деталі за телефоном
Офіційний автомобіль, придбаний в автосалоні Атлант-М м.Київ у 2018 році.Я другий власник. На 174 тис. км. було замінено ремінь ГРМ в повному комплекті( з ременем привода масляного насоса та кришки сальника колін.вала), на 182 тис. км. моторну оливу з усіма фільтруючими елементами, комплект зимової гуми в гарному стані, коврики літні.Не бита, не фарбована, пробіг оригінальний, два ключі, готовий до любих перевірок.Додаткові питання по телефону.
Свіжопринаний Автомобіль Надійний Економний місткий Безключовий доступ, лед оптика, Carplay, Android Auto, підігріви сідінь, дистронік перед зад, круіз контроль, задня камера, тонований
машина повністю справна пробіг 95 тисяч
Авто в дуже гарному стані. Максимальна комплектація.Продаж від власника.
Авто варте уваги.Писати можна багато чого,кого цікавить звоніть,якщо невзоні звоніть на вайбер.Звоніть ( **********)
Продаю власне авто. -Мотор 1.6тді,в хорошому стані масла не бере,недавно робили стартера. -Кузов не гнилий,було поварене все що потребувало уваги. -Салон в хорошому стані,сидушки цілі не подерті,з підігрівом.Є робочий люк,не тече.Стеля перешита. -Колеса стоять хороші,зимові.Диски титани.Також є форкоп. -Страховка нова,до січня. Все переоформляється. Авто в дуже хорошому стані. Торг присутній,дзвоніть-пишіть
Авто з мінімальними пошкодженнями , відновлено дуже якісно , безбека була вся ціла. Авто в максимальній комплектації з мінімальним пробігом , вкладень не потребує , будь які перевірки. Без ключовий доступ Старт стоп Утримання в полосі Радар Допомога при паркуванні Люк Круїз Камера Авто світло Авто дождь Парктроніки Підігріви всіх сидінь Фари Фул лед Сліпі зони Цікавить обмін на бус
Авто в доброму стані, фактичний перший власник після американця) Продаж з причини придбання такого ж але кращої комплектації, зимова гума в комплекті! Територіально- Бориспіль. ********** - Мобільний. ********** - WhatsApp.
Авто в гарному стані, на ходу, сів та поїхав. Всі питання по телефону
Продам власне авто не перекуп. Їздила жінка. Повністю обслужена поміняне масло фільтра, грм. Топова комплектація без ключовий доступ, Webasto, підігріви сидінь, вентиляція сидінь, топова лед оптика, електрорегулювання сидінь як водія так і пасажира, старт стоп, датчик дощу, світла, шторки на задні вікна, трьохзонний клімат контроль, парктроніки задні передні,кар плей,навігація чудовий розхід пального детальніше по телефону. Перекупам не турбувати. Обмін на електро.
Двигун 2 л дизель (140 к.с. / 103 кВт), пробіг 163 тис.км. Автомобіль був із мінімальними пошкодженнями, фарбований лише передній бампер, перший власник в Україні, авто повністю обслужене. Автомобіль має максимальну комплектацію, гарний вигляд та хороший технічний стан,не вимагає жодних вкладень.
931391459
Продам пасат б-7 технічно в відмінному стані, салон чистий доглянутий стан нового, мотор коробка працюють ідеально, ходова частина стан нової, нова зимова гума, багато років в одній сім'ї.
VW PASSAT B7 2.0TDI DSG6 DQ250.Гарний та доглянутий стан авто ,з доброю акп DQ250 "мокра".Добра, та досить багата комплектація .Масаж на водійському сидінні ,підігрів усіх сидінь , обдув передніх синінь і багато іншого... Загальний технічний стан авто без зауважень , присутня ще екологія не різана. Не гнила, рижиків немає, присутні сколи .Резина зимова добра ,літо на титанах нова чотири колеса. Два ключі ,сервісна книжка .З документами порядок ,переоформлення без проблем .В Україні я другий власник .Можливий обмін .Решта запитань за телефоном.
Продам Volkswagen Passat 2.0 (150 к.с.) Автомобіль пригнаний з Німеччини для власного використання, тому обслуговувався дбайливо та своєчасно. 🔧 Технічний стан: новий акумулятор усі масла і фільтри змінювалися вчасно кондиціонер заправлений і працює відмінно економічний та надійний двигун 2.0 TDI (150 к.с.) ✅ Переваги автомобіля: дуже економний у місті та на трасі просторий і комфортний салон ідеально підходить як для сім'ї, так і для щоденних поїздок доглянутий стан, без додаткових вкладишів Автомобіль вартий уваги — при огляді все підтверджується.
Комплектація R-Line.Авто в дуже гарному стані.
Машина в хорошому стані, чорний шкіряний салон, підігрів сидінь, підігрів зеркал та заднього скла. Самий надійний двигун в поєднанні з DSG. Коробка та двигун працюють добре. (замінена була прокладка ГБЦ) Турбіна 500км назад замінена на нову. Сажевий видалений, екологія відшита - машина дуже гарно їде. 2 комплекта гуми Зима/Літо Зроблене ТО тиждень назад. (В машину 2 тижні назад було вкладено 60 тисяч грн.) Недоліки також сфотографував (3 фото в кінці). Потрібно буде замінити Демпфер через 5-10 тисяч км. Мінімальний торг біля машини Аргументовано!
