- 283 тис. км
- Харків
- Бензин, 3.19 л.
- Автомат
Продам свій автомобіль, володію 2 роки, відмінний у ходу, місяць тому зробив ходову, нові амортизатори передні задні, пружини передні задні, опори, стоять ззаду проставки. Мотор працює добре, масло не їсть для його пробігу, dsg не пінається. Хороша комплектація: підігріви всіх сидінь, адаптивне світло, підігрів лобового скла, датчики дощу-світла, клімат працює, датчики парктроніків, розетка 220в, електросидіння. Машина щодня у ходу, по витраті 10л спокійно їздити, якщо ж у спорті їздити, то 15 л. Усі питання по телефону або в месенджерах
