- 250 тис. км
- Мостиська
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
ТОРГ Авто технічно в хорошому стані Коробка автомат aisin Більше деталей за тел
ТОРГ Авто технічно в хорошому стані Коробка автомат aisin Більше деталей за тел
Продам власне авто, два роки в сім‘ї! НЕ ФАРБОВАНЕ! -100% підтверджений пробіг! Повністю обслужене! -СВІЖЕ мастило та фільтри! -динамічне та шустре авто -датчик світла і дощу! -екологія повністю в робочому стані ! -хороша зимова резина! -Вся електроніка ПРАЦЮЄ -Кондиціонер, двухзонний клімат. -Дороге тонування! -збережений салон (не прокуряний)! Автомобіль дуже економний і м?який у ходу, комфортний у поїздках. Місткий, практичний і зручний як для сім’ї, так і для роботи. Технічно автомобіль повністю справний, вкладень не потребує — сів і поїхав. ТОРГ БІЛЯ АВТО! Ідеальне авто для сім?ї! Прозоро відповім на ВСІ ваші питання! Готовий до всіх перевірок! Телефонуйте! Переглянути авто можна в місті Миронівка або Канів!
Авто в нормальному стані Стоїть нова все сезонна резина , нові передні ступиці Передні колодки мінялись 10000 км назад також тоді міняли масло - фільтра в коробці передач,нові 2 моторчики електро ручника ,ходова хороша без лишніх звуків , екологія на місці. Деталі по тел.
авто в хорошому стані обслужене присутні мінімальні сліди експлуатації 1.9 надійний мотор на свій рік малий пробіг так як не була в користуванні дуже довгий час міняні сайлентблоки ричаги ремінь грм масло коробки до заміни 50тис км масло моторне недавно замінене титанові диски 2 пари одні на зимних інші на літній резині + одне колесо запаска
Продам власне авто в хорошому стані. Машина доглянута та вчасно обслуговувалась, всі розхідники мінялись регулярно. Кузов без серйозних ДТП, є незначні сліди експлуатації відповідно до віку авто. Авто вкладень не потребує, сів і поїхав. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Причина продажу — покупка іншого автомобіля.
Продається хороше та надійне сімейне авто ,єдиний власник в Україні. Рідний перевірений пробіг . Не фарбована взагалі. Обслуговувалась вчасно. Замінена акустична система на більш якіснішу, звук відмінний . Чисте на охайне авто. Дзвоніть все розповім. Можлива доставка в будь яке місто за домовленістю. Допомога в мрео. Доступний мінімальний торг.
Автомобіль в хорошому стані, ремонту не потребує. Замінили грм з помпою, масло і фільтра.
Продаю авто Volkswagen Passat B6 2006 рік, Доглянутий шкіряний салон (є невеликий дефект на сидінні водія) Встановлені Bi-LED лінзи, світло ідеальне, Не потрапляв у ДТП! Рідний пробіг У заводському забарвленні, без іржі. Гарна акустика. Встановлено обвіс Caractere, Жодна подушка безпеки не використана Комфортний та великий салон Регулярне обслуговування на СТО! Для уточнення деталей бажано спочатку писати у повідомлення , щоб домовитись по часу телефонної розмови , так як працюю. Обмін не цікавить!
Продам VW Passat 2013 року випуску. Всі деталі за телефоном
Продам Volkswagen Passat B3,1992 року. На сво? роки машина в гарному станi. Телефон **********
Машина на повному ходу щодня їздить, двигун масла не бере, був ремонт двигуна і ГБЦ, ремонт ходової, заміна підрамника, важелі, шатрові опори, стійки і так далі. Потрібне фарбування, з усіх питань телефонуйте, розповім.
напишіть свій номер і я передзвоню все розкажу про авто маю ще такий самий пасат тільки 93 року це такий самий розібраний його віддам разом з тим який продаю... мій номер є в знімках це польський і вайбер
Продам Passat b+ рестайлінг в рідній красці є підкраси на капоті (проблема тих років).Люк не тече,підігрів переднього заднього скла.Замінені всі колонки,хороша акустика.новий акумулятор Мінялися розхідники масло мінялось кожні 10тисяч .Замінено масло в коробці та датчик кпп.Віддам комплект літньої резини.
Авто вчасно обслуговувалось, в ДТП участі не приймало. Є нюанси по кузову( видно на фото передній бампер), за них трохи скину. Двигун в гарному стані.
Авто в гарному технічному стані, з дуже ресурсним дизельним двигуном. В автомобілі робилась турбіна десь 20 тисяч тому, промивався інтеркуллер та сажовий фільтр, так він ще на місці і чистий. 5 тисяч назад помінялись всі стойки в круг. Поставив Kayaba. Також рік тому робилась повністю вся ходова, в автомобілі нічого не стукає та не гримить. Є деякі дефекти кузова на фото буде видно. В авто не скручений пробіг. Масло не бере. Детальна інформація за телефоном. Заробив ТО с заміною ГРМ на 300х тисячах, встановлено новий акумулятор, в комплекті зимня резина.
Фольц В6 универсал ,первый хозяин,пригнан с Германии,новая резина бриджстоун зимняя,замена роликов и ремней на оригинал,замена охлаждающей жидкости,масло в АКПП ,замена масла в ДВС 2000 км назад,Арал,новый АКБ,новый генератор, новые свечи,тормозные колодки,новый топливный фильтр,новые радиаторы(охлаждения и кондиционирования),замена топливного насоса,двигатель и коробка сухие,пинков при переключении нет.
Авто в хорошому стані , сів поїхав. Вкладень не потребує. Поварене в 2021 році, є незначні рижики.
Терміново. Без торгу! Пропоную власне хозяйське авто в дуже гарному стані. Пригнане з сша з мінімальними пошкодженнями сзаду. Після пригону та ремонту задньої частини замінено все під ноль: абсолютно всі мастила (двигун, коробка, антифриз, тормозуха), передні стійки, колодки по кругу, резинки стабілізатора переднього, стійки стабілізатора заднього, передня ліва цапфа, свічки, повністю по кругу затонована, новий акумулятор, встановлений реєстратор, куплена нова зимова гума. Тобто - все під нуль зроблено. За час особистої експлуатації (4 роки), кожний день на ходу, проїхав на ній десь 60 тисяч кілометрів. Нарікання по машині: незначно протер задній бампер (з двох метрів не видно, так і їзжу, показано на фото). По кузову немає корозії. Під капотом все сухенько. В машині працює абсолютно все, немає нічого неробочого. Нещодавно купив «цікаві» номери на неї. Їде уже жваво. Компресія ідеальна. Турбінка дує добре. 170 кінських сил. Віддам в хороші руки. Перекупам не дзвонити, за дешево не віддам. По місту їсть 9-10 літрів, по трасі 6-7 літрів.
