- 300 тис. км
- Жденієво
- Не вказано
- Не вказано
Пасат б4 1.8 бензин 1994р движок після капіталки
Пасат б4 1.8 бензин 1994р движок після капіталки
Хазяйський автомобіль. Рідного пробігу 194 тис.км. Повністю обслужений. Цеп ГРМ, масла та фільтра замінені. Ходова без стуку.
Пассат В6 2007 універсал чорний, повний сток. Не битий!!!! Є незначні дефекти по кузову, гарний стан, передня підвіска замінена повністю, окрім великих сайлентів речагів, на почату літа! Дизель 1.9 - економний і надійний. Два комплекти коліс, зима/літо, літо - легкосплавні, зима - штамповки з ковпаками!
один власник в україні гарний стан торг мінімальний звоніть на вайбир пишіть
Volkswagen Passat B6 2.0 TDI (універсал, механіка, дизель) 2006 2006 рік Дизельний двигун 2.0 - повнопривідний; - шкіряний салон; - розетка 220В в салоні; - 4 елекричні склопідйомники; - підігрів сидінь і дзеркал; - Вебасто - 4 колеса з дисками.рпзом. - клімат контроль Розмитнено. Brand VOLKSWAGEN Name Passat Var. 4Motion Manufactured 2007 Prodrange 2006 - 2007 Market Europe Engine BMP Engineno 89706 EngineInfo 2000CC / 140hp / 103kW Transmission JLR(6S) Framecolor 2T2T Trimcolor ZQ
Класне авто, комфортне, м'яке, їздити одне задоволення, корпус що в танку, таких зараз не роблять, дерев'яний класний руль, шкіряні комфортні сидіння, короче файний 4-колісний кент, не разу не підвів .Не хочеться продавати, но треба. Зроблено багато ремонтних робіт, протягом 2-х років обслуговуюсь на одному СТО. Купив пригнану з Німеччини на майданчику. Но там, нажаль, слідкували тільки за салоном. На ремонт та обслуговування вклав десь 2500s ( капіталка голови та інше) . Треба нижню частину двигуна робить ( масло жре), двірник задній не працює( мотор згорів), акумулятор скоро треба міняти. Короче є нюанси. Но якщо все зробити як слід, це авто ,вогонь, броневик.
Доглянута, ремонтувалась на авторизованих СТО. Деталі по телефону, telegram, Viber. Можливий огляд в м. Хмельницький, м. Дунаївці, м. Камʼянець-Подільський
Продам власний автомобіль , 2.0 tdi 140 коней , масла не бере взагалі , мінялось кожні 7 тис пробігу , два комплекти резини . незначні нюанси по кузову . Всі питання задавайте відповім . Дзвінки та смс вайбер, ватсап.
Авто у відмінному стані! Двигун працює добре,масло не бере,ходова в порядку 10.04.26.діагностіка ремонт ходової, заміна масла,по кузову без корозії, салон чістенькій, работает кожна кнопочка,ошибок по електроніки немає.Любий від переоф.Ціна на обмін как у вас.Авто дорожче за 10т$ не пропонувати. Усім миру.
Продаю свій надійний та економний автомобіль! Авто в гарній комплектації SEL. Стан: Сів - завів - прогрів - поїхав Без вкладень! Недавно замінено: • комплект ГРМ; • муфта/ натяжник/ ремінь генератора; • резинка патрубка турбіни; • сальник колінвалу; • свіже масло в коробці та моторі; • нові фільтра; • замінена стійка стабілізатора. Рік тому перефарбовувався капот і невелика частина крила, решта – у рідній фарбі. Є кілька незначних косметичних недоліків. За детальною інформацією - дзвоніть!
**********
Машина на ходу все працює. На зимовій резині. По кузову є сліди єксплуатації, гнилі і дірок не має днище і пороги цілі. Диски оригінальні і у відмінному стані. Торгуватися можна тільки біля машини. З документами повний порядок я власник. Повне переоформлення. Додаткові фото чи відео за запитом. Допомоги в продажу не потребую. Всім вдалих продажів та мирного неба.
Продам Passat B6, у доброму стані. Авто обслужене, не вимагає в данний момент вкладень. Ремінь ГРМ пройшов 30 тис.км. Всі рідини свіжі, по ходовій все що потрібно, - замінено. Двигун сухий, масло не їсть. Автомат (мокрий ДСГ) обслужений менше року тому, повністю нове зчеплення, обслужений Мехатронік, проведено повно адаптацію, у АКПП вкладено більше 3.000 долларів. По кузову без іржі, є сліди експлуатації. По низу весь заводський пластик збережено. Салон збережений. Стоїть нова аудіо-система, навігація, блютуз, перегляд відео. Повністю ЛЕД-освітлення. За авто не стидно, дійсно збережений стан. Більше детально при зустрічі. Торг доречний, у розумних межах.
Авто повністю обслужено замінено усі росхідники. Хороший та надійний автомобіль. Довезе у любу точку, технічно у хорошому стані багато чого замінено, кузов у хорошому стані без гнилі і ржавчин, салон дуже гарний потолок чистенький не пропалений не прокурений, машина пригнана з Німеччини у 2021році. продаю тому що хочу щось новіше. Дзвоніть на Вайбер або на вацап
Хороший автомобіль було багато чого замінено Торг біля капота
Машина на повному ходу! Підвіска зроблена,масло замінене. Детальніше по телефоні
Свіжопригнаний з Німеччини. В гарному стані. В наявності зимові та літні шини. Деталі по телефону **********.
Продам авто пригнане з Німеччини в дуже хорошому, збереженому стані. Автомобіль розмитнений та готовий до постановки на облік. Гальмівна система з системою рекуперації 2.0 дизель, 125KW - DSG 6 Motion Оригінальний пробіг Салон в гарному, збереженому стані. Панорама, працює навідмінно Комлектація Highline - Клімат контроль - Адаптивний круїз контроль - Датчик світла/дощу - Мультикермо - Парктронік 360 - Комбінований салон - Підігрів сидінь - Камера заднього ходу - Auto Hold - Підігрів/складання дзеркал та багато іншого. Оригінальні диски r19 на літній резині Додатково додається зимова резина до авто.
