- 298 тис. км
- Львів
- Не вказано
- Не вказано
Продаю своє надійне авто, яке я пригнав з Німеччини і регулярно обслуговував. Мотор і коробка працюють ідеально. Заміна масла відбувалась кожні 8-7 тис.км. Мотор не димить і масло я ніколи не підїдав. Комплект щеплення з маховиком а також ремінь ГРМ заміняв по регламенту. По ходовій машина теж обслуговувалась регулярно. Авто ніколи не підводило. Продаю тільки тому, що виїхав за кордон. Але продаж не терміновий, тому прохання перекупів не пропонувати смішні ціни. Авто повністю готове до руху. Технічно нічого робити не потрібно! По кузову звичайні сліди зносу, враховуючи вік авто. Авто підійде тому, хто хоче мати надійний автомобіль з великим простором салону і багажником а також багатьма зручнустями) За деталями пишіть, або дзвоніть на Вайбер і гарних вам покупок)))
