- 31 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Автомат
Авто купувалось в Німеччині з невеликими пошкодженнями з пробігом 5 тис Фото пошкоджень додав Якщо не відповідаю, пишіть, я передзвоню Всім добра
Авто купувалось в Німеччині з невеликими пошкодженнями з пробігом 5 тис Фото пошкоджень додав Якщо не відповідаю, пишіть, я передзвоню Всім добра
Продам хороший, надійний і економний автомобіль! Авто в гарному робочому стані! Кузов без корозії, варити, красити не потрібно! Мотор хороший, коробка в хорошому стані, технічно все добре! Салон чистий, охайний, не роздертий, в хорошому стані! Практичний і надійний автомобільний з приємним розхідом палива! Детальніше за телефоном!
Більш інформації по тел
Пропоную своє улюблене, дуже надійне, яке жодного разу не підвело в дорозі, авто VW Passat, 2014 р., дизель, 1,97 л, автомат, пробіг 307 тис. км. Салон- шкіра. Є люк. Авто дуже економне - 5-6 л на 100 км. Поміняні всі ремені, ролики, помпу 8000 км тому. Залито свіже моторне масло. Є комплект літньої і зимової резини. Локація: Микулинці (19 км від Тернополя). Пишіть, дзвоніть. Радий буду зустрітись, щоб показати авто.
Продам ЧУДОВИЙ та реально живий Volkswagen Passat B6 з легендарним двигуном 1.9 TDI BLS. Авто було довгий час в одних руках . Розхід 5л/100км. Екологія в авто присутня та працює без проблем . Авто вкладень не потребує взагалі . Кузов в чудовому стані як для Б6 , без рижиків, дно , пороги , крила та арки цілі . Всі вікна цілі включно з лобовим . Двигун також супер , не димить та не сапунить , турбіна працює без нарікань . Ходова також вкладень не потребує , авто їде тихо , нічого не стукає та не скрипить . Коробка не гуде та не вибиває , встановлено новий комплект щеплення . По електриці працює все від А до Я , жодної помилки на приборній панелі немає , авто на гарній комплектації : повністю робочий та заправлений 2-ох зонний клімат контроль , передні та задні парктроніки , електро регулювання сидінь , датчик дощу , датчик світла , авто затемнення дзеркала заднього виду , круїз контроль , електро ручнік , оригінальний CD-чейнджер , мульти кермо , , 4 електро скло підйомники , електро дзеркала з підігрівом , розширений бортовий комп?ютер , ESP, оригінальна магнітола з екраном та навігацією , подвійна підлога в багажнику , бардачок з охолодженням, розетка , додатково встановлено дорогі передній та задній відеореєстратори . В машини дуже хороша лінзовна оптика з LED лампами . По салону також все супер , стеля чиста та не висить , дверні карти також чисті та не провисли , сидіння не подерті та не зачухані, всі пластмаси цілі . Хороша резина Контінеталь . Авто вкладень не потребує взагалі , ГРМ та мастило замінено . Хто купить , не пожаліє . З документами проблем немає , або доручення або переоформлення ( страхівка дійсна) . За деталями дзвоніть , все розповім.
продаеться авто в хорошому стані із мінусов передні двері не откриваються тіки із середини треба поміняти масло власник за границі переоформити через дію подробно по телефону торг
ВСІМ СПОКОЮ, ДОБРА. Авто власного користування, прихованих несправностей та підфарбувань немає, Машина без ДТП, обслужена,чиста не затерта, на хорошій комплектації, вся в рідній фарбі з рідним пробігом, без-пербільшення: машина дійсно гарна. . Авто в дуже гарному стані як технічно так і візуально! Двигун Не Митий !!!Працює рівно,не димить! Екологія присутня! Рідний Пробіг присутня Сервісна Книга!!! Весь в рідній фарбіі!!! Жодна деталь кузова не знімалась. Вікна всі Рідні. По ходовій та електриці жодних зауважень!!! Комплектація: -фотохромне лобове скло рідне, -Круїз контроль, -Парктронік задній та перід, -LED Ходові вогні, -Датчики Світла та Дощу, -Двозонний клімат-контроль, -Шкіряне мультикермо, -Навігація, -R16 оригінальні титанові диски, на гарній літній резині, -Повний електро пакет, -Система Старт Стоп , -Функція Follow me home -таймер вимкнення та коригування фар при заході в поворот, «Проведи мене додому «, -Кріплення дитячого крісла ISOFIX, -Датчики тиску в Шинах, -Хромовані протитуманні фари, -Дотяжка вікон з пульта, -Система вільних рук для розмов по тел., -2 Ключа, І багато інших функцій для зручного пересування! Автомобіль в дуже збереженому стані! Мотор та турбіна сухі без підтікань! Коробка працює добре, без будь-яких зауважень! Підвіска без лишніх звуків! Кого цікавить телефонуйте розповім більш детально, якщо немає зв'язку пишіть у чат.
Авто у відмінному стані, не крашена без ДТП ,гаражне зберігання,замінений грм нові стойки амортизатора,новий демфер нове щеплення маю додатковий комплект резини,все працює,жодних капіталовкладень не потребує,перший власник на Україні,можливий торг біля автомобіля,
У продажу Volkswagen Passat, 2012р.в., 2л. дизель, коробка механіка на 6 передач. Авто повністю обслужено по технічній частині, будь-які перевірки на сто вітаються! У комплектації: передній та задній парктронік, частковий електропривод сидіння водія, мультикермо, датчики дощу та світла, панорамний дах із люком, роздільний клімат-контроль, підігрів сидінь, електроручник, автохолд, система старт/стоп.
Продам своє авто в гарному стані. з великим та вмістким багажником, динамічним та економічним двигуном з розхом палива по місту 7, по трасі 5.8. всі розхідники поміняні, без дтп, авто не фарбоване, зроблена вся ходова, хороша резина. адаптивне лед освітлення, авто холд, безключевий запуск і відкривання всіх дверей, електро ручник, задні та передні парктроніки, gps з картами України, чистий салон не прокурений, нові задні пружини, проставки з переду 2см і заду 3.4см, екологія на місці, без adblu, кожаний салон у відміному стані. Поміняно масло двс(не їсть ні граму), фільтра - приблизно 2000 км назад., кондиционер заправлений, є комплект хороших зимніх шин в гарному стані.... Приїзжайте на огляд, авто варте уваги. ТОРГ у капота.... огляд на СТО не проблема.... новий властник буде задоволений.... ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО ПЕРЕКУПІВ, НЕ ТОРБУВАТИ!!!!
авто глежене в гарному стані не бите и не крашене масла и розхідники мінялось вчасно Сів і поїхав Документи в порядку переоформлення в любій час
на ходу
Продається Volkswagen passat b5 1.8 бензин. Салон в доволі хорошому стані, ходова зроблена, коробка та мотор в доброму стані, клімат працює, конденціонер заправлений. рульова рейка в доброму стані, диски не варені. Всі рідини та масла, фільтри було замінено. Замінено датчики ABS та всі тормозні накладки. Фуркоп заводській. Безпека AIRBEG ціла. Машина переоформляється.
Volkswagen Passat NMS SEL Premium Продам власний автомобіль у максимальній комплектації SEL Premium. Авто в дуже гарному технічному та візуальному стані. Кузов доглянутий, салон чистий та охайний, без потертостей і сторонніх запахів. Автомобіль повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Нещодавно виконано: • заміну моторної оливи; • заміну всіх фільтрів; • встановлено нові гальмівні колодки по колу. Комплектація SEL Premium включає практично все для комфортної експлуатації: ? шкіряний салон з алькантарою; ? електрорегулювання сидіння водія з пам’яттю; ? люк; ? двозонний клімат-контроль; ? безключовий доступ; ? запуск двигуна кнопкою; ? штатний автозапуск двигуна з оригінального ключа; ? камера заднього виду; ? преміум музика Fender із сабвуфером; ? підігрів передніх сидінь та багато інших корисних опцій. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова частина без зауважень. Автомобіль дуже комфортний та приємний у керуванні .
Автомобіль у дуже гарному стані. Повністю обслужений, рідний підтверджений пробіг, нещодавно замінено комплект зчеплення та маховик, два комплекти гуми, адаптивний круїз контроль, дуже економний у витраті палива. Готовий до будь-яких перевірок на СТО, телефонуйте відповім на всі питання.
Продам авто в гарному стані Звонити будь ласка за номером або пишіть на вайбер сігнал ватсап
повністю обслужена та Рівна машина. Дуже економне авто
Авто в доброму стані. Два ключі, сервісна книжка. Хороша комплектація. Комплект зимової резини. Деталі по телефону.
Всім доброго дня та вдалих покупок;) До вашої уваги автомобіль VW Passat B5 Універсал з двигуном 1.8 ARG + ГБО 4 покоління. По машині на повному ходу але нюансів також вистачає так як машині вже 27 років. Причина продажу проста переїзд в велике місто і потрібно щось компактніше Авто мене ніколи не підводило володію ним більше 3х років по мотору все добре трохи сопливить мастило але сам мотор не бере ні каплі, ходовка вся в коло замінена 2 роки назад передок і задні стійки і нещодавно сайленблоки задньої балки (не оригінал все але нормалне ставив перід raico зад стійки сакс сайленблоки фірму не пам?ятаю але заміна була з корпусом так що їздити буде ще довго). Основні проблеми: Кузов на фото все видно Салон потрібно переклеїти (Не роблю цього по причині що не можу лишитись без коліс) Передні диски і колодки нові Задні колодки нові диски в задовільному стані Газ чи працює сказати не можу так я к я принципово ні хвилини після покупки ним не користувався(коли купував власник приїхав на газу) розхід бензину по мануалу (тобто датчики всі працюють справно) Наче все, інші питання біля капота торг також машина частіше всього в Софіївська Борщагівка але буваю і в Житомирі ПРОХАННЯ!!! Перекупів і любителів «за 1500 заберу» обходити це оголошення 10 дорогою Машина не нова і потребує часу та трохи коштів але в такому вигляді ще буде їздити довше ніж будь який китаєць чи європеєць 2026 року.
