- 430 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.9 л.
- Не вказано
дуже гарна комплектація,рестайлінгова модель ,салон на шкірі,автомат,діухзоний клімат,круиз ,электроручник, парктроник,серворуль,заводский метан, економне авто,150 к.с,фари адаптивний біксенон
Машина своя, перший власник, офіційна. Індивідуальний заказ. Що є: самих кращій з бензинових двигунів, такий же як і на Ауді. dsg250, мокра, тому і брав цю комбінацію; передній привід(іншого не можливо було закачати); підвіска зі змінною м'якістю(м'яка , середня та жорстка )салон алькантара, хотів тільки такий, 10 кольорова амбіент підсвітка салону, авто паркінг, повний єлектропривід сидінь(максимальний); основні помічники окрім полос та авто дальнього( не їзжу по ночам ); подвійні стекла, повна шумоізоляція салону; обогріви всіх сидінь, 3 зони; плівка спереду на капоті та крилах; сигналізація з дистанційним управлінням; колеса з дисками ( 245*50*18 літо та 215*55*17 зима ковані від Ауді) та повнорозмірне запасне; збільшена тормозна система спереду та сзаду. Пробіг 70 відсотків по Європі. обслуговування на дилері та зміна масла кожні 10-15 тис км. інші питання по телефону або месенджеру(вайбер або Вотсап). Э звітніть з carvertical. якщо треба- зкину. Було одне ДТП з хрустіком. п'яні в'їхали та втекли, залишивши свой мопед. Було пошкоджене крило переднє праве(ріхтовка) , дзеркало та дверь(заміна). зроблено по страховці, всі фото є.
Можлива купівля з ПДВ. Тільки здійснили заміну маховика на офіційній станції з гарантією Чудовий автомобіль! З усією історією обслуговування! У дуже гарній комплектації Адапативний круїз-контроль, утримання в смузі, датчик втоми, часткове регулювання сидіння водія, натуральна шкіра, 3-х зонний клімат-контроль, сидіння бустери для задніх пасажирів, підігрів передніх сидінь, навігація та багато іншого. Автомобіль знаходиться на станції офіційного дилера, можливе придбання через фінансування.
Я перший власник в Україні авто повністю обслужене на свої роки стан 4+.пробіг 237т.км
Продам пассат б6, випуск кінець 2010 року, двигун після ремонту, рестайлінг версія, всі плюшки і двигун як в B7 пасаті, обвіс Rline, двигун 1.4 CDGA, 150 к.с. Турбіна + Компресор, рестайл версія, він йде більш надійний, метан і бензин, заводська газова установка, ABS, ESP, Auto Hold, парктроніки по колу, електропакет, регулювання сидіння водія електро, електро регулювання дзеркал, підігрів дзеркал і т.д. двозонний клімат контроль, підігрів сидінь, так же бортовий комп'ютер, блютуз телефон і купа плюшок. Розетки 12 v спереду, ззаду, в багажнику, так же є розетка 220v. Надійний автомобіль, за весь час жодного разу не підвів, підвіска зроблена, двигун у відмінному стані, на метані витрата палива 4-6 кг на 100 кілометрів, кілометр десь 1.5-2 грн. Є заправка в Одесі. Кузов WZZZ, оцинкований, він менш піддається корозії. Є незначні моменти по ЛКП, нічого критичного. Автомобіль пригнано зі Швеції, пробіг по авто ведеться до останнього моменту, поки він був у Швеції, є сервісна книжка, останній пробіг у Швеції 212 тис, на даний момент 249 тис, я перший власник в Україні, по авто було декілька переоформлень з власника на власника. Всі питання, що вас цікавлять, по телефону, розповім більш детально, авто моє і все, що цікаво, розповім.
Продаю свій домашній автомобіль. Повністю обслужений ніяких вкладень не потребує. Дуже до на мічений та економний. Розхід палива місто 6.5-7 л, траса 5.4-5.7 л. Зроблено по автомобілю наступне: - заміна маховика; - заміна зчеплення; - реставрація турбіни; - повна капіталка двигуна на 220 тис.; - реставрація форсунок та інше. Площадки та перекупи прохання не турбувати. Реальний пробіг. Реальному покупцю торг біля капоту. Детальніше по телефону краще набирати чоловіка. Мій номер: ********** Чоловік: **********
Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані. Потужний і надійний бензиновий 2.0, комфортна підвіска та приємне керування. Повністю обслужений і готовий до експлуатації. Оснащення та переваги: Люк Двозонний клімат-контроль Apple CarPlay / Android Auto Задня камера Електрорегулювання сидіння Система Start/Stop Адаптивний круїз-контроль Утримання в смьюзі Датчик світла Підспівував деркаль Мультируль Центральний замок Електросклопідйомники Салон доглянутий, електроніка працює без зауважень. Надійний, економічний і комфортний седан, який ідеально підійде як для міста, так і для далеких поїздок.
РОБИВСЯ ДЛЯ СЕБЕ ДЛЯ ПРАЦІ автомобіль в технічно обслуговуваному стані за півроку було замінено всі життєво важливі запчастини а саме топливна система турбіна заміна прокладки ГБЦ також були проведені роботи насос гура рульова рейка вся ходова частина вся тормозна система по колу була замінена ремні рейки масла все мінялось автомобіль для праці ніколи не підводить
Продаємо шикарне авто, з США без пошкоджень, по низу як нова. Електронна приборка, доглянутий салон, працює все абсолютно. Пройшла ТО та заміну повного комплекта ланцюга. Всім вдалих покупок.
