- 300 тис. км
- Кельменці
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Авто знаходить в дуже гарному стані Є ??ТОРГ??за питаннями звоніть-пишіть
Авто знаходить в дуже гарному стані Є ??ТОРГ??за питаннями звоніть-пишіть
Авто в хорошому технічному стані. Гарний доглянутий салон.Надійне та комфортне авто.
Стан авто відповідає вартості! Купляв у людини яка пригнала авто закордону тому рахуюсь першим власником. Машина вихідного дня раз у два тижні проїжаю 300 км. Авто по трасі пливе без перебільшення. Масло з фільтрами замінив. Ремінь фірма Inna з роліками,помпа, свіжий антифриз. По ходовій частині все практично ставилось нове. Пружини Каяба. Стойки Сакс. Старався брати всі запчастини по оригіналу. Піднята перед і зад проставки 3. Дуже прохідний став кліренс. Салон охайний стеля біла. Електро люк. Круїз. Все по електриці справне. Машиною задоволений! Продаж за обставин. Можливий обмін! За 5$ не буде! Пробіг рідний 424 тисячі. Не як у всіх 200.
Авто у доглянутому стані. Комфортний та просторий салон, місткий багажник, економна витрата пального. Вкладень не потребує. Деталі за телефоном
вся інформація по телефону
Продам пассат б4 хороші стані центральний замок кондиціонер електронний скло підйомники два комплекти ключів.
машина обслужена все працює сів поїхав всі питання по телефону
Продам власне авто. Вкладень не потребує. Масла фільтра змінені. По кузову дрібні сколи,сліди експлуатації! Не бита,не фарбована. 2-й власник. Торг біля машини. Детальніше за телефоном
МАШИНА В ГАРНОМУ СТАНІ, ВСЕ ПРАЦЮЄ, РИЗІНА НОВА ЗИМНЯ. КОЖАНИЙ САЛОН, НЕЗАТЕРТИЙ.ЛЮК СОНЯЧНА БАТЕРЕЯ, ДІЗЕЛЬ 2.0, КПП АВТОМАТ, ХОДОВА ІДЕАЛЬНА, НЕГРИМИТЬ. СТОЇТЬ ВЕБАСТА Саша.
