- 210 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто пригнане з Америки повністю обслуговуване в Україні 1 власник Без додаткових витрат та ремонту
Авто пригнане з Америки повністю обслуговуване в Україні 1 власник Без додаткових витрат та ремонту
В ідеальному стані. Куплялася собі з мімальними пошкодженнями , відновленна по оригіналу.
Продам надiйний доглянутий свiй авто, без дефектiв i пiдкрасiв, реальный пробiг, авто в гарному станi.
Продаж від власника. Ланцюг ГРМ поміняний, двигун переущільнений весь. Скло все рідне, безпека ціла. Покращене світло в фарах LED. Зроблена ходова частина Lemferder та гальмівна система по колу з дисками і колодками Brembo. Велике ТО - олива в двигуні, АКПП, редукторах та роздатці по оригіналу. Без пневми. Всі роботи виконані особисто в себе не СТО. Торг мінімальний. Обмін на Multivan.
Сажевий фільтр на місці
Чудове сімейне авто з Америки. Без серйозних пошкоджень. Фронтальні подушки безпеки не спрацьовували. Весь у рідній фарбі, без підкрасів. Зовсім маленька тріщинка на лобовому склі (воно оригінальне, рідне, а тому не міняв). Авто в топовій комплектації (асистенти, датчики, підігріви, панорама, електро-багажник й т.д.) . На фото усе видно. Більш детальна інформація по телефону, або в чаті. Продаж за готівку. Площадкам та бізнесменам прохання не трубувати. Дякую!
Продам автомобіль із США. Авто в хорошому стані, сів і поїхав. Я є першим власником в Україні. В США авто куплялось з пошкодженнями від граду. По роботах сліди від граду виправлено. По обслуговуванню: замінено масло в двигуні та фільтра, повна хімчистка салону авто. Коробка та мотор працюють добре без зауважень. Пробіг 100% підтверджений та перевіряється. Покупцю торг біля капота.
Авто в чудовому стані. Панорамний дах, люк. Всі питання по телефону.
Продам авто 2007 року, в хорошому станi.
Продаю свій власний автомобіль, стан достойний, по техніці все чудово, ходова перебрана, стоїть нова все сезонна гума купляли весною цього року, масло проїхало 5 тис. , заливали виключно оригінал, в ходу кайфова та динамічна машинка. Тому телефонуйте для детальної інформації. Продаю тому що купили тігуана вже в новішому кузові.
машинка в хорошому стані.7місць...автомат...мотор акпп все обслужено до кожної деталі
Стан на тверду 4. Для своїх років виглядає дуже гідно як зовні, так і всередині! Клімат-контроль, підігріви сидінь, Двигун 1.6 MPI, Автомат (Asin), ГБО - 4 покоління, Автомобіль вкладений не потребує від слова зовсім! Всі питання по телефону!
Автомобіль тільки заїхав в Україну! Стан нового авто пошкодження майже зовсім не було! Все в заводскому стані! Глянте по вінкоду авто все стане зрозуміло! Такі авто треба щє пошукати! Має хорошу комплектацію! Резина в ідеальному стані! Ходова частина все добре! По авто немає зауважень! Хто придбає буде задоволений на сто відсотків! Можу фото надіслати до моменту відправки на месенджер! Дзвоніть питайте відповім на всі запитання або пишіть! Торг присутній!
Продам Volkswagen Caddy 2011 року, двигун 1.6 дизель, автоматична коробка передач. Автомобіль у хорошому стані, надійний та економний. Підходить як для сім’ї, так і для роботи. Своєчасне обслуговування, сів і поїхав. За додатковою інформацією телефонуйте.
Машина в чудовому стані. Автомобіль пригнаний з Німеччини. По технічному стану жодних нарікань немає. На пробігу 250 тис. км замінено ГРМ, на 255 700 км — демпфер. Є сервісна книжка з Німеччини. Комплектація: ✅ Двозонний клімат-контроль ✅ Підігрів передніх сидінь. ✅ Auto Hold + електронне стоянкове гальмо. ✅ Парктронік ✅ Система Start/Stop. ✅ Контроль тиску в шинах ✅ Мультикермо. ✅ Шкіряний салон. ✅ Декоративні вставки “під дерево”. ✅ Дзеркало із автозатемненням. ✅ Адаптивне світло
Офіційний автомобіль, чистий 2014 рік, обслужений, взагалі не потребує вкладень, оригінальні 18-ті диски на практично новій літній резині, салон в ідеально стані, без будь яких потертостей, по кузову також без сколів та умятин, двигун без нарікань коробка переключає як нова, недавно замінено масло, ходова частина без будь якого стучка. По автомобілю не має ніяких підводних камнів, вся історія прозора. Реальному покупцю хороший торг! Новий власник буде задоволений покупкою
Продам машину в хорошому стані. Кузов цілий, не гнилий, не іржавий. Двигун працює добре без сторонніх звуків. По коробці без нарікань. По ходовій частині обслужена, їде дуже м'яко. Чистий доглянутий салон. По комплектації датчик світла, датчик дощу, електро дзеркала, мульти кермо, 2 зонний клімат контроль, підігрів сидінь, Електра гальмне ручне управління, круїз контроль. Парктроніки передні та задні. Рульові пелюстки. Кондиціонер справний. Хороше світло. Хороший акумулятор. Резина літо 2025 року в хорошому стані. Детально по телефону. По документах порядок.
Продам Volkswagen Toureg NF 3.0d 2012 р.в. у відмінному стані! Машина обслужена на 5000 у.е! Нова паливна, нові ланцюги, обслужена ходова, мотор і т.д! Загалом список великий, дивіться акти на останніх фото! Обслужена 1000 км тому! По мотору, коробці, все відмінно! Ходова приємна! Із заводу без пневми, тому без геморою! По електриці все абсолютно працює! Панорама, клімат, підігріви і т.д! Клімат заправлений тиждень тому! Затонований у коло з лобовим!Вночі їздити комфортно,лобове заtoned не сильно. По кузову стан на фото! Загалом обслужений туарег! Пробіг його рідний! Не кручений! Буваю не на зв'язку! Пишіть смс і я передзвоню якщо буду поза зоною! ТОРГУ ВЕЛИКОГО НЕМАЄ! Ціна і так виставлена по низу ринку, з тим урахуванням, що ще й обслужена на 5000 у.е.!Перекупів прохання не турбувати і майданчики теж! Ціна за готівку!Обмін цікавий на Tesla Model S!На обмін ціна по ринку 18000 у.e як пише авто риа!Середня ціна по сайту 18 тис! Машина знаходиться в Києві на лівому березі!Район бориспольської! З документами повний порядок! Питання по телефону!
Повнопривідний паркетник. Всі власниці жінки. Охайний чистий салон, в авто не палили. Телефонуйте
Volkswagen Touareg Elegance 2021г Офіційний автомобіль 3.0 дизель/автомат 90 тис км пробігу Технічно обслужена Пройдено повне ТО Дотяжки дверей 360 камери Led оптика Пневмопідвіска Без ключовий доступ Кнопка багажника Старт стоп Другий комплект гуми на дисках
