- 235 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль без ДТП, в рідній фарбі, максимальна комплектація, лінзована оптика з заводу, в Україні з 2019 року.
Автомобіль без ДТП, в рідній фарбі, максимальна комплектація, лінзована оптика з заводу, в Україні з 2019 року.
Авто в бойовому стані,кожень день на ходу,заводиться супер,встановлений газ,є нюанси по кузову але не великі,переварене дно, проблема з склопідйомниками,і передньої правої ручки,заводиться з кнопки,по коробці питань немає,підвіска супер,для міста або села авто універсальне,більше деталей про пробіг і т.д за номером телефона!
на ходу...стан на свої роки задовільний...незначні нюанси по косметиці...бажано окультурити під себе...вазівський карбюратор...виведений підсос. замінено підшипникі...пильники торг до кінця...
Volkswagen Jetta Продаю авто. 1.3. Карбюратор. На хорошому ходу. Сів і поїхав. Подробиці по телефону. Я господар Торг біля авто.
Продам автомобіль в гарному стані .**********
Заводиться, немає акумулятора, дефекти по кузову видно на фото, потрібно дозбирати салон Забруднення від мін.вати на правому крилі, можна почистити так як частину вже від чистив, просто немає часу займатись За деталями телефонуйте !
За машиной дивився як за дитиною . Влітку їжджу на 5w40, взимку 5w30. Двигун в ідеальному стані . Розхід по місту як в ланосі, 12 літрів газу. Щеплення ,коробка- в ідеальному стані. Ходова без по сторонніх звуків . Машина їде приємніше , ніж багато авто ,які коштують за 10+ тис $. Кондиціонер перезаправлений. По кузову без гнилі та ржавчини . В машині впевнений як в собі,міняв все що треба і не треба. У звʼязку з обставинами,з другом приходиться розстатись . Можливий обмін з вашою доплатою
всі деталі за телефоном
Машина доволі в не поганому стані тільки треба косметичний ремонт а також чучуть технічний по ходуві мотор 1.8 бензин є ГБО не вписане є додаткові комплектующі працює не погано їде бодро є люк не теч за деталями по телефону
Продам машину в нормальному стані. Повністю луджена. Сварочних робіт не потребує. Повністю обслужена. Дуже економна. Торг присутній.
Авто пригнане з США в одеальному стані 06.16 зійшла з конвеїра 10.02.18 перша реєстрація на Україні максимальна комплектація старт стоп датчик шим камера заднього виду дурбований 1.8 мотор на ручці машина дуже хороша
Другий власник. Автомобіль був придбаний першим власником в офіційному салоні в Україні. У моєму користуванні та у попереднього власника в ДТП не перебував. Авто не бите та не фарбоване, всі кузовні елементи й запчастини рідні та оригінальні. Технічно автомобіль повністю справний: двигун та коробка передач працюють без зауважень, кондиціонер справний та добре охолоджує. Встановлений задній парктронік. Салон чистий та доглянутий. Автомобіль своєчасно обслуговувався, вкладень не потребує. Диски титанові, але є білі металеві додаткові(ковані). Є один косметичний нюанс — місцями відклеїлася тканина стелі (фото додаються). На експлуатацію це не впливає. Готова до будь-яких перевірок на СТО.
Продаю власне авто у зв'язку з виїздом закордон,замінені фільтра і масла у березні,4 скло підйомника, кондиціонер, типтронік все працює,ГРМ цепна передача,6-ти ступка,залізний захист мотору,розхід палива дуже радує Додатковий телефон -**********-Анастасія Можливий торг на місці
Продаэться джетта GLI в ідеальному стані. В Україні така джетта на stage3 тільки одна Авто тюнінговане. Все зроблено дуже грамотно та їдеально налаштоване. Stage 3 включає у себе: -Турбіна IS38 (турбіна яка стоїть на аналогічному гольф R) -Даунпайп зі спорт каталізатором -Інтеркулер -Впуск. -Прошивка APR (США) під 95 бензин. -Посилене счеплення с посиленим вижимним -Блокування діфференціалу Потужність 400к.с. Авто не має жодних проблем. Ніякого колхозу. Все як с заводу. Авто дуже доглянуте. Ні подряпин ні вм'ятинна кузові ні на бамперах немає Комплектація edition 35. З чорною кришею. Чорною стелею в салоні. Адаптивна підвіска.18 диски с красною окантовкою. Блокіровка дифференціалу. Бі ксенонові фари. Камера. Безключовий доступ. DCC підвіска. Датчик сліпих зон і т.д Авто єксклюзивне. Все ідеально працює. Авто дуже потужне. та єкономічне як для такої потужності. По трассі легко 7-8 літрів 95го бензину.Авто може легко використовуватись на кожен день. Якщо не крутити двигун за 4000обертів, то це звичайне авто с 2х літровим мотором. Адаптивна підвіска DCC має кілька режимів. Включаєте комфортний режим і ви їдете як на б8 пассаті. Включаєте спорт і у вас інший звук вихлопа, машина стає різкою і з жорсткою та збитою підвіскою. Авто останні 3 роки їздило тільки по европейських автобанах. Дзвонити та писати по номеру на телеграм чи вотсапп. Зараз знаходжусь закордоном
