- 213 тис. км
- Вараш (Кузнецовськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє авто. Газ-бензин. Деталі за телефоном:
Продам своє авто. Газ-бензин. Деталі за телефоном:
Продам автомобіль jetta 2 в хорошому стані для своїх років. Є деякі нюанси, що потребують не складного вирішення. Капот та багажник покритi карбоновoю плiвкою чорного кольору. 5 ст. МКПП. Email: **********
Продам свій автомобіль у гарному стані, обслуговувався вчасно для безвідмовної експлуатації, з останнього була заміна амортизаторів та елементів підвіски, вкладень подальших не потребує, встановлено ГБО та вписано до техпаспорту, тонований, готовий до будь якої перевірки на будь яких СТО.
Автомобіль в гарному стані. Рідний пробіг. Мотор і коробка працюють без зауважень. Зроблене ТО, ГРМ, помпа, замінені котушка запалення, провода, свічки. Ходова частина в нормі. Вкладень не потребує, робилася для себе. Два комплекта резини. Продаж з переоформленням від власника. Автобізнесменам прохання не турбувати.
Продам власний Volkswagen Jetta 2015 року. Надійний, комфортний та практичний автомобіль на кожен день. Встановлено надійне ГБО KME (газові форсунки Barracuda) (ТО пройдено на днях). Передні двері додатково обезшумлені. Авто у хорошому технічному стані, салон доглянутий. Двигун працює рівно як на бензині, так і на газу, коробка передач без питань. Автомобіль вчасно обслуговувався, документи в повному порядку. На лобовому склі тріщина зі сторони пасажира (на огляд не впливає). Капот потребує ремонту або заміни (коррозія по передній частині знизу), але зовнішнє ЛФП в нормі. Можливий аргументований торг біля авто!
Продаю гарне авто, торг є
Продаю власний автомобіль у хорошому стані. Переваги:надійний простий атмосферний двигун 2.0 МРІ без турбіни, класичний автомат Aisin- працює плавно, без ривків. Пробіг 207тис.рідний. Ходова без сторонніх стуків.Обслуговувалась вчасно. Що робилось: заміна паску ГРМ, передні стійки та пружини, задні амортизатори, гальмівні колодки, свічки, катушка запалення, олива АКПП, ТО через 10 тис.всі фільтра та олива Castrol 5w30. ГБО обслуговується на Мотор Газ. ГБО з реєстрацією в свідоцтві. Комплектація рестайлінг : кондиціонер, круїз-контроль,мультируль,електропакет, мультимедіа Discover Media MIB2PQ(Bluetoots,SD, CD,DVD, CarPlay, Android Auto) Вир-во Techniset. Встановлено стаціонарний відеореєстратор. Є комплект зимової гуми Michelin на дисках. Салон чистий та доглянутий. По кузову: авто з США з мін.пошкодженнями бампера та капоту, нічого критичного, професійно відремонтований. Вкладень не потребує, сів і поїхав. Дзвоніть відповім на всі питання.
Продам авто у гарному стані робити нічого непотрібно сів поїхав .Можливий обмін
Другий власник, незначний удар в задню частину, нова зимня гума, новий АКБ, нова мультимедіа ( стара в наявності), новий цеп ГРМ замінений 29.12.25! Замінені масло та фільтра 24.06.26 . Продаж тільки через переоформлення в МРЕО. Всі питання по телефону.
Всі питання по телефону
Продам комфортний та надійний автомобіль. Volkswagen Jetta — гарний варіант як для міста, так і для щоденних поїздок. * Рік випуску: 2008 * Двигун: 1.6 газ/бензин * Коробка: автомат * Кузов: седан * Авто в хорошому робочому стані * Салон охайний * Ходова без зауважень * Документи в порядку Машина комфортна в керуванні, економна та недорога в обслуговуванні. Автомат працює плавно, двигун їде добре. Надійний японський гідро трансформатор Aisin. Можливий торг біля авто. Деталі по телефону або в повідомлення
Машина в хорошому стані. Мотор мастило не бере, заливаю 0-30. Гума нова, комплект зима/літо комплект на дисках. Масло в моторі і в коробці замінили. Газ вписаний в техпаспорт, все працює на газі і на бензині проблем не має дуже економічна. Без ключевой доступ. Пробег 100% оригинал.
Добрий день!Продам сімейне авто.Гарний салон.Встановлений газ,газ вписаний.По ходовій частині питань немає,все вчасно замінюється.В авто все працює.Торг присутній.Прохання площадки, перекупи,не турбувати.Детальнішу інформацію за телефоном ********** Максим
Продаю власне авто, в хорошому стані, вкладень не потребує. Придбав електромобіль, тому продаю
Комфортний, сімейний автомобіль у хорошій комплектації. Весна 2026: + поставив нові гальмівні колодки Зима 2025: + поставив нову АКБ Будь ласка пишіть у чат. На дзвінки не відповідаю. Весна 2025: + заправив кондиціонер, + зробив заміну мастила і фільтрів, + певірив ходову, зробив розвал сходження Машина на зимовій гумі + віддам літню. ГБО вписане у техпаспорт Є подряпини на кузові (див. фото) Чек горить через датчик вентиляції паливного баку.
Автомобіль в чудовому стані. Регламентні ТО та ремонти проводились на офіційному СТО. Кузовні елементи всі в рідній фарбі. Встановлено ГБО, сигналізація, жовті повторювачі поворотів, LED лампи, шини R16 та багато іншого. Є незначні сліди експлуатації, торг на їх усунення.
Авто в чудовому технічному стані. Обслуговування: -150 км тому замінив масло в двигуні та всі фільтри, двигун у відмінному стані, масло від заміни до заміни не бере; -10 тис.км тому замінені свічки з проводами (Beru)+ котушка запалювання (Beru), Beru бренд який ставлять із заводу; -4 тис.км тому замінені передні амортизатори (Sachs), передні пружини (Kayaba), опори амортизатора + підшипники амортизатора (Sachs), передні колодки, ШРУСи зовнішні лівий + правий; -50 тис.км назад передні гальмівні диски; -20 тис.км тому задні амортизатори (Sachs) задні пружини (Kayaba), гальмівні диски; -41 тис.км назад повністю відновлена система кондиціонування (Фото) 35тис.грн; -25 тис.км назад повністю відновлено газове обладнання: замінено газовий редуктор, газові форсунки, шланги+автоматика(Фото); -30 тис.км тому ремінь ГРМ+ролики+помпа+антифриз; Трансмісія Надійна АКПП Aisin (6 ступенів) Масло змінювалося кожні 40 тис.км Акумулятор свіжий(Фото 8.09.2025) Готовий до: -перевірки на СТО -адекватного торгу у авто
Автомобіль технічно справний, масло у ДВЗ щойно міняне, фільтра масляний, повітряний, салонний а також газові. Газ вписаний, працює добре, розхід тішить. Також було замінено: задні диски колодки, допоміжний ремінь+натяжний ролік, свічки, провода, прокладки впуску, реставрований стартер( щітки, бендикс, втулка, сальник) 2 комплекта штампованих дисків із зимовою резиною віддаю з машиною)
