- 280 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.97 л.
- Робот
м. Одеса. Клімат, автомат.
м. Одеса. Клімат, автомат.
Автомобіль сів-поїхав. Замінено масло двигуна, коробки, антифриз, тормозна рідина, гальмівні колодки, грм, помпи, ейрбек, обслуговування і реставрації рульової рейки, передніх ричагів, задні салінблоки, шарову, стабілізаційні стійки, передніх супорти, акумулятор
У салоні не курили! Масло змінюється по 7000, 100км тому змінювали. Вирізано сажовий фільтр із прошивкою. Поворотники жовті. ГРМ замінено. Їздила одна жінка без пасажирів) салон і пороги незатерті! Гальмівні колодки, захист на двигун, новий АКБ. Зимова гума, є додаткові номери, машина пройшла техогляд і готова до виїзду за кордон, 2 ключі На зв'язку з 9 - 23.00
Европейка не бита з хорошим дизельним двигуном 2.0. салон у хорошому стані.Замінено комплект грм з помпою, комплект сцеплення з демфером, передні стійки.
Надійний та економний автомобіль у дуже хорошому стані. Двигун працює ідеально, коробка механіка — чітка та без зауважень. Салон доглянутий, чистий. Авто повністю на ходу, вкладень не потребує — сів і поїхав Економний дизель, комфортне та динамічне авто як для міста, так і для траси. Переоформлення без проблем. Деталі за телефоном.
Продам сімейне комфортне авто. Я другий власник по Україні. Машина повністю обслужена, та не потребує вкладень. Двигун 2.0 дизель, їде бодро, але головне - економна. По трасі реально виходить десь 5.5–6.5 л, по місту до 7–7.5. Як зараз ціни на паливо - це прям плюс! По машині все обслуговувалось вчасно. Масла, фільтра - все мінялось як треба. Нічого робити не потрібно. Салон шкіряний, чистий, не затертий. По кузову все виглядає чудово, без “сюрпризів”. Ходова не стукає, їде м’яко. Коробка переключає плавно, мотор працює рівно. Взагалі машина проста і надійна - не з тих, що кожен тиждень просить гроші Добре підійде і для міста, і для траси - комфортна, не втомлює в дорозі. Документи в порядку. Торг біля авто, але без фанатизму
Машина в доглянутому і збереженому стані. Пригнана з США, другий власник в Україні. Автомобіль справний, вчасно проводились ТО, готовий до любої провірки на СТО. Пошкоджена була в США тільки заміна бамбера. Продажа в звязку покупки нового автомобіля. Замінена панель з миль на кілометри. більш детальна інформація по телефону торг у капота ( зимова Laufenn нова гума)
Гарне авто повністю на ходу сів поїхав
Европейка, без дтп. Гарна комплектація Highline, кож пакет, електропакет, підігрів передніх сидінь, 2 зоний клімат, датчик дождю, датчик світла, круіз, мультируль, подушки безпеки водія, пасажира, бокові. Авто обслуговувалося до 22 року в АвтодомХарків. З 22 року практично не вікористовувалося, ТО кожні 8тис км. Авто в гарному стані, нічого робити не треба, без помилок, перевірка на сто. Зняття з обліку або генеральна. Обмін не цікавить, тільки продаж. 2 комплекта гуми, сезон-два походить. Новий акумулятор (квітень 2026) Регламентна заміна мастила в коробці (травень 2026) Торг біля авто. Торгащі за 6 тищ з розрахунком сьогодні не марнуйте час
Машина в хорошому стані, офіційна, все працює, рідний пробіг, більш детальна інформація по телефону.
Модельний ряд 2012року.Машина приїхала з незначним пошкодженням.Безпека вся рідна.Гарний загальний стан.В липні 2025 року замінили двигун з пробігом 70.000 миль.Новий теплообмінник,ремні,роликі та супутні елементи..Масла-фіільтра ..-.все обслужено 1000 км назад.Більше інформації по тел.
Продам або обміняю! Було замінено масло,фільтра, усі рідини! Заправлений і обслугований кондиціонер!! Новий демфер, помпа,ремень ролики…Чеки та акти виконаних робіт присутні!!!Якісне нове світло!!! Нова зимова резина в подарунок! Так як машина не нова присутні сліди експлуатації ! Потрібно робити поріг повилазили рижики після зими, нічого критичного., нема часу цим займатися!!!Ціна відповідае стану авто.На обмін буде дороще, так як у всіх.. Звʼязок через повідомлення не завжди є можливість розмовляти «служба»…
Продам Volkswagen Jetta SportWagen 2.0 tdi. Це надійний універсал з 2.0 дизельним двигуном. В доброму стані. Пошкодження по Америці були незначні (тільки навісні деталі), безпека не спрацьовувала. По машині багато чого робилося, всі чеки присутні. Якщо не відповідаю пишіть у Viber або telegram.
Власне авто, практичне авто на кожен день, дуже економне, розхід по трасі 4.5, обслуговувалось згідно регламенту, питання по телефону.
673844949
Продам Volkswagen Jetta 2014 року, 2.0 TDI. Машина в хорошому стані, в моїх руках 4 роки. За автомобілем слідкував, все обслуговувалось вчасно. Максимальна комплектація: музика Fender, підігрів сидінь, мультикермо, 2-зонний клімат-контроль та інше. У комплекті є зимова резина. Детальніше розповім по телефону. Торг біля авто. 067 12 21 221
