- 220 тис. км
- Рокитне
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Volkswagen Golf/Jetta 2 Є деякі нюанси , технічні справна .
Volkswagen Golf/Jetta 2 Є деякі нюанси , технічні справна .
Машина повністю в робочому стані сів та поїхав на авто стоїть зимова гума, магнітола з блютузом, по електриці все працює. Лакофарбове покриття в нормі. Гальма працюють добре. Ходова частина потребує уваги, все решта в нормі.
Авто на ходу JTI стиль Завів сів поїхав Не гнила Їде дуже Бодро По ходовій не стукає
Продам джету в робочому стані, слабкі гальма, підтікає радіатор, підтікає паливо під важелем акселератора на паливному насосі. Стан на фото. На віддачу 700. Можливо на розбирання. Можливий обмін на сг-техніку.
продам jetta 2 1.6 мотор машина на ходу , страховка присутня
Продаю Фольксваген Джетта 1987 року, двигун 1.3 газ/бензин. 600 доларів. Страховка є до кінця року
Авто находу, їде своїм ходом, в одних руках 16років. Резина зима майже нова, по кпп та мотору питань нема. Продаж з переоформленням
Продам власне авто.За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону **********
Продам волксвагин джета всі вопрос по телефону тел
Машина в сімї від 2000року новий мотор 1.6 газ бензин перебраний ремінь замінили нові колеса літні двери і вікна всі рідні переписується без проблем! коробка переключає нормально куліса зроблена 5-ти ступка розіхд газу 8-9л
вхорошому стані єгазова установка торг біля капоту
Зварена добре інжектор не стає бензо насосу та радіатора 1.6 бензин 1989 рік
Авто в робочому стані, сів і поїхав . Працює що на газу, що на бензині . Газ записано в документах. Невеликий торг на каву. КПП - 5 всі передачі працюють. Дзеркала заднього виду стоять великі від Вольво. Салон матеріал ,обшивка матеріал. Стоїть центральний замок , потрібно подивитись, щоб добре працював. Якщо робити з авто бубу, то потрібно передути, чи перекрасити, а для роботи і так піде. Резина в нормальному стані. Стоїть форкоп без проводки , По електриці все працює, двірники ,світло, аварійка, стопи, Ручний тормоз працює. Передні тормозні колодки нові , супорта працюють справно. На склі є тріщина, обзору не мішає . Запаска , докатка. Витрати палива вказані на газу. На обмін із розрахунку ціни 1100 . Перекупів прошу не тратити мій і свій час , це авто не для вас .
Потрібна заміна коробки або її ремонт дефекти по кузову видно на фото. Більше інформації по телефону
машина на ходу заводиться з пів оберта непрацює задня передача
